Лікування пігментації

Замість тривалих процедур, різних масок і пілінгів, з сумнівним результатом косметологи пропонують нову технологію - elos видалення пігментації.

Пігментні плями і проступають капіляри на обличчі надають їх власникам чимало клопоту. ЕЛОС видалення плям і судинних сіточок може допомогти вирішити цю проблему.

Замість хворобливих процедур, різних масок і пілінгів, зі спірним результатом косметологи пропонують нову технологію - elos видалення пігментації.

За технологією впливу ця процедура перевершує всі відомі до цього методи.

Ефективному лікуванню піддаються вікові і спадкові пігментні плями, включаючи веснянки, судинні сіточки і нерівний рельєф після акне.

Елос технологія дозволяє не витрачати час на тривалі процедури. Сеанс триває не більше 30 хвилин. Для досягнення найкращих результатів варто проходити процедуру не частіше 1 разу на місяць.

Доктора Центру здорової естетологіі відзначають, що ефект помітний вже після першого сеансу, а іноді навіть миттєвий. Плями зникають безболісно і безповоротно, колір обличчя вирівнюється, а шкіра стає еластичною.

Elos відбілює пігментні плями і руйнує на клітинному рівні фарбувальний пігмент. Такий ефективний вплив дуже дбайливий - на поверхні шкіри не залишається ніяких слідів.

Після проведення процедури варто уникати потрапляння прямих сонячних променів, користуватися захисним кремом і відмовитися від поїздки в жаркі країни або користування солярієм. В іншому випадку пігментація на незахищеній шкірі може посилиться.

Хочете дізнатися вартість процедури в Центрі здорової естетологіі і записатися на сеанс телефонуйте 044351 7755.