Ірина Ковальчук – лікар-дерматовенеролог

Наші спеціалісти. Ірина Ковальчук – лікар-дерматолог, косметолог Центру здорової естетології.

 Уже понад 18 років працює в сфері краси, здоров’я та молодості. В третьому поколінні лікар. Як каже сама Ірина: «Коли ти ростеш та виховуєшся серед лікарів, подорослішавши, ніким іншим себе не уявляєш. Сама так і сталося: ще в дитинстві я твердо вирішила ким хочу стати, коли стану дорослою»

Після закінчення медичного університету, Ірина обрала направлення «Дерматовенерологія», бо зрозуміла, що хоче займатися саме естетичною медициною. Дарувати красу, виправляти недоліки, допомагати здобувати впевненість в собі, зупиняти час😊.
Ірина регулярно проходить стажування в кращих клініках Швейцарії, Франції, Германії, відвідує щорічні конференції з дерматовенерології, косметології, медицини. Бере участь у міжнародних конгресах AMWC в Монако і IMCAS в Парижі, є членом асоціації дерматовенерологів України. Підвищення кваліфікації та перейнятий досвід у кращих спеціалістів в сфері краси – це невід’ємна частина її роботи. Повертаючись в Україну Іра застосовує нові знання на практиці, а її пацієнти почуваються в безпеці, бо впевнені, що знаходяться в руках справжнього професіонала. Ірина виступає спікером в Aesthetic Consilium School і завжди з радістю ділиться своїми званнями з молодшими та менш досвідченими спеціалістами.
«Моя професія – це моє покликання, натхнення і моя пристрасть» - саме так говорить про свій професійний вибір Ірина.
А ще, Ірина захоплюється фігурним катанням, пілатесом, плаванням, вивчає іноземні мови, бо як говорять: «талановита людина – талановита у всьому!».
Більш детально про Ірину Ковальчук на сайті Центру здорової естетології www.esthetology.ua або на сторінці www.instagram.com/dr_irina.kov... 
Запис за телефоном 0675551573