ELOS

ELOS - омолодження і ліфтинг шкіри обличчя, шиї, декольте

Elos - це назва досить безпечної і, разом з тим, досить ефективної методики омолодження та безопераційної підтяжки обличчя. Зважившись на Elos-омолодження можна надовго забути про такі проблеми, як пігментні плями, зморшки, а також судинні сіточки. Використання методики дозволяє не тільки поліпшити структуру обличчя і її колір, а й зменшити розширені капіляри і пори, що створює просто приголомшливий ефект.


На сьогодні Elos-ліфтинг являє собою одну з найбільш популярних методик безопераційної підтяжки шкіри обличчя, шиї та зони декольте. Вона досить активно практикується в багатьох великих косметологічних клініках Європи, Сполучених Штатів і Японії.

  • Тривалість: в залежності від складності розв'язуваної проблеми, один сеанс Elos-ліфтингу займає від 30 хвилин до 1 години
  • Відновлення: близько двох днів
  • Курс: 4-6 процедур, інтервал між якими повинен бути близько 30 днів
  • Максимальний ефект: зберігається понад рік
  • Поєднується: з плазмоліфтингом, біоревіталізацією, мезотерапією, контурною пластикою

Показання

Як правило, до методики Elos вдаються в тих випадках, коли необхідні:

- корекція зморшок;
- відновлення пружності та еластичності шкіри;
- видалення пігментних плям;
- видалення купероза;
- підтяжка обличчя;
- загальна профілактика вікових змін шкіри обличчя, шиї та зони декольте

Ефективність омолодження Elos, підтяжка обличчя:
Elos - це процедура, яка підійде тим хто з якихось причини не сприймає оперативне втручання, спрямоване на отримання ефекту омолодження. Методика абсолютно безпечна, не має практично ніяких протипоказань і може проводитися незалежно від віку і типу шкіри обличчя.

Больові відчуття в процесі процедур Elos-ліфтингу омолодження не надто яскраво виражені, а тривалий реабілітаційний період не потрібен. При цьому ефект стає видимим вже після першого сеансу.

Оскільки дана методика омолодження дозволяє впливати на конкретні ділянки шкіри, кінцевого результату вдається досягти за мінімальну кількість сеансів.

Займалася розробкою обладнання Elos ізраїльська компанія Syneron Medical, яка протягом тривалого періоду здійснювала серйозні дослідження властивостей і характеристик шкіри людини. Тому сумніватися в якості як обладнання, так і методу омолодження не доводиться.

Специфіка технології Elos: 

Технологія Elos не передбачає ніякої особливої попередньої підготовки. Навіть зняття макіяжу проводиться безпосередньо перед самою процедурою. 

Проходять Elos-ліфтинг і Elos-омолодження абсолютно безболісно. Єдине, що відчуває пацієнт у процесі проходження процедури - це ледь відчутне поколювання і тепло. Після закінчення, на шкірі обличчя деякий час (до трьох днів максимум) буде зберігатися почервоніння. Але необхідності в тому, щоб якимось чином міняти розпорядок дня, немає. Практично відразу після того, як процедура буде завершена, можна спокійно повертатися до своїх звичайних справ, не відчуваючи дифкомфорту.

Обмежень за віком для проходження Elos-омолодження і Elos-ліфтингу не існує. Якщо цією методикою вирішать скористатися молоді люди до 30 років, у них істотно поліпшиться текстура шкіри, а також її колір. Особам більш старшого віку безопераційна підтяжка обличчя дозволить позбутися  судинних сіточок і пігментних плям.

Технологія Elos передбачає застосування біополярного радіохвильового імпульсу, а також інфрачервоного світла. Завдяки оптичному впливу і впливу радіохвиль клітини шкіри, відповідальні за створення гіалуріновой кислоти і колагену, прогріваються і починають більш інтенсивно виробляти волокно. Як результат, у найкоротший термін проходить вирівнювання рельєфу шкіри.

Підтяжка із застосуванням технологій Elos є дуже простим, безболісним і безпечним способом повернення краси і молодісті. А тому скористатися нею фахівці Центру здорової естетологіі дуже рекомендують. Більш детальну інформацію ви зможете отримати за телефоном вказаним на нашому сайті.