Ендокринологія

Ендокринолог
діагностика і лікування хвороб ендокринної системи
Лікування ожиріння
причини багатьох серйозних патологій
Дієтолог
експерт в області харчування


Ендокринологія - робота з обміном речовин

Ендокринна система відповідає за повноцінний ріст і розвиток, обмін речовин, репродуктивну функцію, адаптацію і роботу інших внутрішніх органів. На жаль, постійні стреси, недосипання, перевтома, неправильне харчування, шкідливі звички і малорухливий спосіб життя негативно позначаються на роботі ендокринних залоз і призводять до серйозних захворювань і небезпечних порушень в організмі, з якими допоможе впоратися ендокринолог.

Більшість ендокринних хвороб є хронічними і вимагають постійного лікування. Тому відвідувати фахівця необхідно не тільки при появі симптомів, але і з метою профілактики. Чим раніше буде надана кваліфікована допомога, тим вища ймовірність швидкого і повного одужання.

Грамотний фахівець обов'язково надає всебічну інформацію про виявлені патології, а також підбирає коректне і ефективне лікування, яке допоможе придушити, стимулювати або замінити продукцію тих чи інших гормонів, що викликають захворювання. Щоб допомогти пацієнтові, ендокринолог може працювати спільно з іншими фахівцями, наприклад, гінекологом, урологом або дієтологом.