Дієтолог

Дієтолог - експерт в області харчування

Дієтологія - розділ медицини, який тісно переплітається практично з усіма медичними дисциплінами. Дієтолог - експерт в області харчування, який вивчає вплив їжі на здоров'я, а також взаємозв'язок раціону з захворюваннями. У цивілізованому світі вузькопрофільні лікарі працюють у тісному тандемі з дієтологом, що дозволяє досягти позитивних результатів у лікуванні набагато швидше, а також скоротити період реабілітації. Записатися на прийом до кваліфікованого дієтолога в Києві пропонує «Центр Здорової Естетології». 

Коли потрібна консультація дієтолога

Збалансоване і правильне харчування забезпечує організм корисними речовинами, будучи запорукою міцного здоров'я і відмінного самопочуття. На жаль, спосіб життя сучасної людини диктує свої умови: фаст-фуд, пропуск прийомів їжі, нічні перекуси, переїдання. В результаті, організм недоотримує корисні речовини, знижується імунітет, з'являються зайві кілограми і хвороби. Самостійно налагодити харчування - справа складна, і без допомоги фахівця не обійтися. Записатися на прийом до лікаря-дієтолога варто в таких випадках:

 •  при надлишку і недоліку маси тіла;
 •  при підвищеному рівні цукру в крові;
 •  при різких змінах артеріального тиску;
 •  при частих головних болях, втоми, зниження працездатності;
 •  при відсутності або зниженні апетиту;
 •  при випаданні волосся, ламкість нігтів, сухість шкіри, різних висипаннях;
 •  при частих алергіях;
 •  при слабкому імунітеті.

Які хвороби лікує дієтолог


Послугами лікаря-дієтолога користуються люди для лікування цілого списку захворювань:

 •  хвороби шлунково-кишкового тракту. При неправильному харчуванні природні процеси травлення порушуються, що призводить до появи гастритів, виразкової хвороби, холециститу та інших патологій. Дієтолог коригує схему харчування, дасть рекомендації щодо способів приготуванні їжі, обмежить вживання тих чи інших продуктів з урахуванням захворювання.
 • серцево-судинні хвороби. Зловживання жирною і нездоровою їжею призводить до порушення роботи серця - утворюються закупорки судин, розвивається тромбоз, атеросклероз і інші серйозні хвороби. Лікар-дієтолог допоможе скорегувати харчування, знизити ризик розвитку даних патологій і поліпшити якість життя пацієнта.
 •  захворювання ендокринної системи. Консультація дієтолога необхідна людям з цукровим діабетом, порушенням гормонального фону і іншими хворобами ендокринної системи. Тільки фахівець може розробити індивідуальну програму харчування, яка допоможе контролювати хворобу. 
 • ожиріння, анорексія, булімія. Лікар-дієтолог допоможе схуднути, а також впоратися з порушеннями харчової поведінки в тандемі з психологом або психіатром. Спеціаліст складе персональну дієту з урахуванням особливостей метаболізму пацієнта, яка допоможе в короткі терміни досягти необхідного результату без шкоди для здоров'я.
 •  інфекційні та вірусні захворювання. Людям, які часто хворіють на застуду, ангіну, грип, рекомендовано переглянути раціон. Новий ретельно продуманий режим харчування допоможе зміцнити імунну систему і ефективно боротися з вірусами і бактеріями, які провокують хвороби.
 •  онкологічні захворювання. Доведено, що дієта, розроблена фахівцем, дозволяє легше переносити курси хіміотерапії і прискорити процес відновлення.

Як проходить консультація дієтолога

Потрапити до дієтолога в «Центр Здорової Естетологіі» можна за власним бажанням, записавшись на прийом, або за направленням ендокринолога, кардіолога, гастроентеролога та інших фахівців. На першому прийомі лікар-дієтолог уважно вивчає історію хвороби пацієнта, оцінює стан, вивчає скарги. Щоб скласти план індивідуального раціону, необхідна комплексна діагностика організму. Тому часто дієтолог призначає додаткові аналізи з урахуванням діагнозу пацієнта і проблемою, з якою він звернувся: це може бути УЗД черевної порожнини, щитоподібної залози, органів малого таза, КТ, МРТ, ЕКГ, аналізи крові і сечі.

Перед складанням персональної програми харчування, лікар-дієтолог цікавиться способом життя пацієнта і його смаковими уподобаннями, щоб дієта приносила не тільки користь, але і задоволення. Наші дипломовані фахівці детально розкажуть, навчать, роз'яснять, допоможуть і психологічно підтримають.

Для тих, хто бажає скинути зайві кілограми і привести тіло в порядок, дієтолог може запропонувати сучасні методи корекції фігури. У «Центрі Здорової Естетології» доступна ударно-хвильова терапія, біостимуляція «Ультратон», ліпомоделювання VelaShape, уколи для схуднення та інші методики, які в комплексі з дієтою дозволяють домогтися чудових результатів.

Дізнатися вартість прийому дієтолога і записатися на консультацію можна у наших адміністраторів за вказаним телефоном.