Лікування ожиріння

Лікування ожиріння - причини багатьох серйозних патологій

Ожиріння - надмірне накопичення жирових відкладень в різних частинах тіла, яке сприяє збільшенню маси, а також є причиною безлічі серйозних патологій. У людей із зайвою вагою підвищується ризик захворіти:


 • хворобами серця і судин;
 • гормональним дисбалансом;
 • глаукомою, катарактою та іншими хворобами органів зору;
 • хворобою Альцгеймера;
 • еректильною дисфункцією у чоловіків;
 • порушеннями менструального циклу у жінок;
 • цукровим діабетом;
 • патологіями шлунково-кишкового тракту;
 • хворобами суглобів;
 • респіраторними захворюваннями;
 • апное - раптової зупинкою дихання;
 • онкологічними захворюваннями та іншими патологіями.

Ожиріння є хворобою, яка потребує своєчасного лікування.

Лікування ожиріння починається з діагностики!

Діагноз «ожиріння» може встановити тільки фахівець! Проте, кожна людина може самостійно дізнатися, чи є у неї проблеми з вагою чи ні. Для цього необхідно підрахувати співвідношення маси тіла в кілограмах до росту в метрах, зведеного в квадрат. Потім порівняти результат із даними нижче.

Показник нижче 18,5 говорить про дефіцит ваги;

від 18,5 до 24,9 - норма;

від 25,0 до 29,9 - надмірна вага;

від 30,0 до 34,9 - ожиріння I стадії;

від 35,0 до 39,9 - ожиріння II стадії;

від 40,0 і вище - ожиріння III стадії.

В середньому, тривалість життя у людей з III стадією ожиріння знижується на 10 років, з II - на 5 років, з I - на 3 роки!

Найнебезпечнішим є скупчення жирової тканини в області живота - таке ожиріння відноситься до андроїдного (абдомінального) типу. Воно часто спостерігається у чоловіків, але властиво і жінкам. Особливістю такого типу є те, що жир накопичується в підшкірно-жирової клітковини і локалізується навколо внутрішніх органів, ускладнюючи їх роботу. Щоб діагностувати абдомінальне ожиріння, потрібно обсяг талії розділити на об'єм стегон. Для чоловіків показник повинен бути менше одиниці, для жінок - менше 0,8.

Скупчення жирових відкладень на стегнах, сідницях і в нижній частині живота говорить про наявність гіноїдного типу ожиріння. Лікування ожиріння такого типу варто довірити фахівцям, оскільки, як показує практика, самостійне схуднення при такому типі ожиріння не завжди сприяє зменшенню обсягів в стегнах, навіть при значному зниженню ваги. Є змішаний тип ожиріння, який об'єднує андроїдний і гіноідний тип, і також вимагає допомоги лікарів.

Перш ніж почати лікування, необхідно встановити причину недуги. За своєю природою ожиріння ділиться на:

 • первинне, або аліментарне, викликане порушеннями харчової поведінки, переїданням і малорухомим способом життя;
 • вторинне, викликане гормональними порушеннями і ендокринними захворюваннями.

Щоб встановити вид ожиріння та стадію, лікар уважно вивчає анамнез пацієнта. За необхідності, назначає загальний аналіз крові, сечі, гормональну панель, УЗД підшлункової залози, нирок, щитоподібної залози та печінки.

Ефективне лікування ожиріння в Центрі Здорової Естетології.

 Ожиріння відноситься до хронічних захворювань і вимагає медичного лікування з регулярним наглядом. Комплексне лікування ожиріння, яке пропонують лікарі Центру Здорової Естетології», допоможе ефективно скинути зайву вагу і утримати результат. Методи лікування спрямовані на стабільне зниження маси тіла, а також зменшення ризиків появи супутніх захворювань. До ваших послуг кваліфіковані дієтологи, ендокринологи та інші профільні лікарі з багаторічним досвідом практики. Наша команда фахівців розробить персональну програму правильного харчування і запропонують сучасні методики з корекції фігури.

Самолікування може призвести до високих ризиків. У більшості випадків самостійне лікування не дає ефективний результат, а стає причиною серйозних недуг. Методи, які використовуються лікарями «Центру Здорової Естетології», є безпечними і дозволяють в короткий час привести вагу в норму.

Лікування ожиріння в Києві - вельми популярна послуга. Але тільки фахівці Центру Здорової Естетології можуть гарантувати безпечний, ефективний і стійкий результат за розумною ціною. Вартість лікування можна дізнатися у наших адміністраторів за вказаними телефонами.

Поверніть колишню красу і радість життя разом із нами. Записуйтеся на прийом до наших фахівців прямо зараз!