Лікар-реабілітолог

Корекція хребта
усунення зміщення хребців, перекосу тазу та викривлення хребта
Лазерна терапія
лікування пошкоджень опорно-рухового апарату


Лікар-реабілітолог - реабілітація та фізіотерапія

Хто такий лікар-реабілітолог і наскільки важлива його роль в процесі відновлення після фізичної травми (перелому, розтягування і т.д.), добре знають спортсмени, діяльність яких пов'язана з підвищеним ризиком для здоров'я.

Послуги лікаря-реабілітолога в Києві - в Центрі здорової естетологіі.

Після захворювання, перенесеної травми, оперативного втручання настає період реабілітації пацієнта, в якому він буде знаходитися до повного одужання. На цій стадії з ним працює лікар-реабілітолог, що забезпечує контроль процесу відновлення організму і приймає в цьому безпосередню і дієву участь.

В галузі відновлювальної медицини України, реабілітолог - людина не випадкова. Навички спеціалізації отримують у вищому навчальному закладі так само, як професійні вміння хірурга, офтальмолога, педіатра.

Професійні завдання реабілітолога


Про те, хто такий лікар-реабілітолог і наскільки важлива його роль в процесі відновлення після фізичної травми (перелому, розтягування і т.д.), добре знають спортсмени, діяльність яких пов'язана з підвищеним ризиком для здоров'я.

У функції фахівця, що займається реабілітацією пацієнтів, входять:

  •  індивідуальний вибір засобів і відновлювальних методик, спрямованих на повернення організму нормального функціонування, а також їх корекція на будь-якій з стадій реабілітації;
  •  виконання призначень і контроль ефективності реабілітаційного періоду;
  • рекомендації щодо додаткових біофізичних аспектів, здатних прискорити, вплинути на процес відновлення функцій організму (дієти, фізичні навантаження на роботі, режим сну, обмеження);
  • психологічний контакт з пацієнтом, налаштованим на швидке одужання, ситуативні консультації та багато інших

Іншими словами, лікар-реабілітолог - це провідник зі стадії хвороби (травми) в стадію здоров'я,і від його професійних, особистісних якостей залежить ефект повного відновлення порушених життєвих функцій.

Методи сучасної реабілітації


В ході реабілітації, що проводиться як на базі лікувального закладу стаціонарно, так і на дому, з відвідуванням реабілітолога в його кабінеті, використовуються традиційні, в тому числі і фізіотерапевтичні методи:

- ЛФК;
- масаж;
- мануальна терапія;
- ударно-хвильова терапія;
- лазерні процедури;
- психокорекція тощо

Вибір прийомів залежить від: діагнозу, фізичного стану (стадії одужання), рекомендацій профільних фахівців, що займаються лікуванням, а також віку, індивідуальних особливостей і побажань пацієнта.

Найбільш затребувані методи, пов'язані з фізичним, природним впливом на організм людини, в яких практично виключені медикаментозні препарати (використовуються за рідкісним винятком за призначенням лікаря).

Якість відновного процесу залежить від ефективності контакту реабілітолога і пацієнта.

Відгуки, рекомендації з запису

За відгуками, лікар-реабілітолог, що володіє всіма необхідними професійними навиками і користується репутацією серед пацієнтів всіх вікових груп, працює в елітному фітнес-клубі «5 елемент» в Києві.

Послугами профі вже скористалися сотні клієнтів - і тепер вони готові поділитися своїм досвідом з вами.

Записатися на прийом до фахівця з реабілітації або лікаря іншого медичного спрямування реально прямо зараз - просто зателефонуйте нам!

Будьте здорові!