УСПІШНІ ЛЮДИ НЕ СТАРІЮТЬ
Залишайтесь молодими і здоровими
Діагностика
послуги діагностичного обстеження
Лікар-реабілітолог
реабілітація та фізіотерапія
Зморшки і вікові зміни шкіри обличчя
справжнє лихо для більшості сучасних жінок
Уколи для схуднення
процедура корекції локальних жирових відкладень

Одна з провідних косметологічних клінік Києва

Центр сучасної естетичної медицини

Співробітники центру використовують у своїй практиці сучасні і безпечні методики нехірургічної корекції тіла і омолодження. Дані методи використовуються в кращих клініках світу.

Фахівці високого рівня

Центр здорової естетології® - це косметологічна клініка в Києві з багаторічним досвідом і кращими фахівцями в своїй галузі.

Медичиний центр, а не салон краси

ЦЗЕ - це медичний заклад. Ми гарантуємо відповідний рівень стерильності приміщень.

До проведення процедур в клініці допущений виключно персонал з медичною освітою.

Працюємо з лідерами галузі

Наші новини

КОЛИ ПОТРІБНІ ІН'ЄКЦІЇ

Ефективність антивікових ін'єкцій актуальна й у 25, і 40 років. (Адже лікар визначає потреби за біологічним віком, а не паспортним)

IV -терапия

Як позбутися хронічної втоми, зняти напругу, відновитися після фізичних і емоційних перенавантажень, надати здоровий вигляд шкірі й бадьорості організму?

​Як правильно відновити шкіру обличчя після літнього сезону

Сонячні промені, пил, солона вода та вітер висушили й забруднили її. Зараз шкіра як ніколи потребує особливої уваги й зволоження.

Центр здорової
естетології
на мапі

04176, Київ, Електриків, 29а
(044) 351-77-55
(067) 555-15-73

Клініка естетичної медицини

Клініка естетичної косметології Esthetology в Києві

Краса і молодість - одні з найкращих подарунків, які тільки можна собі уявити. Наші предки проявляли неабияку винахідливість і йшли на безліч жертв, щоб зберегти свіжість і здоровий вигляд. Їх цілеспрямованість і самовідданість нарешті увінчалися успіхом, коли на арену вийшли нові технології. Сьогодні у нас в руках знаходяться воістину унікальні практики, здатні творити справжні чудеса. Клініка естетичної косметології Esthetology в Києві - саме те місце, де найсміливіші естетичні мрії стають реальністю.

Лазерна косметологія досягла небувалих висот. Колись експериментальна технологія багаторазово довела свою ефективність і безпеку в боротьбі з віковими змінами і різного роду дефектами. Більш того, вона дозволяє домагатися практично моментальних результатів, ефект від яких тримається роками. Косметологічна клініка в Києві Esthetology проводить тільки сертифіковані, апробовані провідними світовими лабораторіями і центрами процедури. Професіоналізм і висока кваліфікація медперсоналу - запорука здоров'я, сяючого вигляду та гарного настрою кожного пацієнта.

Косметологія в Києві: види послуг

Естетична косметологія рясніє інструментарієм, який ми освоїли в повному обсязі. У переліку послуг, що пропонує наша косметологічна клініка, значаться:

• естетика особи;

• естетика тіла;

• естетика волосся;

• фізіотерапія;

• діагностика;

• видалення судин, родимок і папілом;

• корекція проблемної шкіри;

• корекція ваги;

• епіляція волосся.

Кожна з категорій передбачає набір процедур і програм, спрямованих на досягнення гарантованого результату. Всі маніпуляції безпечні, адже в роботі ми використовуємо кращу техніку і препарати нового покоління, а тому результат не змушує себе чекати. Якою б не була ваша проблема, ми знайдемо найбільш оптимальне рішення!

Індивідуальні програми омолодження в клініці

Центр здорової естетологіі передбачає як окремі дієві процедури, так і цілі комплекси заходів з поверненням молодості. Консультація з досвідченим дерматокосметологом дозволить визначити спектр маніпуляцій, завдяки яким час ніби уповільнить свій хід, а то і розгорне його назад! Як відомо, все зовнішнє - це відображення внутрішнього стану, і часто естетичні дефекти і процеси передчасного старіння безпосередньо пов'язані з процесами, що протікають в організмі. Ми безпомилково визначимо корінь проблеми, проведемо необхідні дослідження, усунемо фактори ризику і створимо вашу особисту формулу краси і свіжості.

Фахівці Центру естетичної медицини У стінах нашої косметологічної клініки в Києві працюють дипломовані лікарі-косметологи з багаторічним досвідом і постійно поповнюється багажем знань. Впроваджуючи виключно успішні і популярні міжнародні практики, ми забезпечуємо безкомпромісний сервіс і кращий результат з усіх, на які тільки здатна естетична косметологія нового століття. У клініці лазерної косметології ви знайдете:

• провідних фахівців у сфері медичної косметології;

• найсучасніше обладнання і надійні препарати;

• індивідуальний підхід і обслуговування світового рівня;

• гарантію стійкого результату.

Колись краса вимагала жертв, проте фраза втратила свою актуальність. Сьогодні привабливість вимагає майстерності і застосування останніх досягнень наукової думки. Ми віримо в це, і працюємо, щоб довести реальність стрімких змін на краще.

Косметологічна клініка в Києві Esthetology: програми лояльності та акції

Краса і гарний настрій йдуть рука об руку. Дотримуючись цього принципу, ми створили цілу систему бонусів і заохочень, завдяки яким інноваційна лазерна косметологія в Києві стає ще доступніше. У Центрі діють як накопичувальні знижки, так і клубні карти і спеціальні пропозиції до дня народження. Заощаджуйте до 20%, продовжуючи молодість і повертаючи тілу його первозданну свіжість!

Записатися на консультацію в косметологічну клініку можна на сайті, вказавши базові персональні дані. Якщо медична косметологія і її сучасні можливості викликають у вас цікавість і спонукають задати питання - ми будемо раді відповісти на них за телефоном (044) 351-77-55, 067-555-1573. 

Ми завжди раді вам на сайті Esthetology і в нашій косметологічної клініці. Київ чекає слушної нагоди, щоб піднести неповторний подарунок краси. Ідеал може бути досягнутий, і ми знаємо, яким саме чином!