Підтяжка шкіри обличчя та підборіддя

Розгладження носогубних складок без операцій

Ударно-хвильова терапія (УХТ) в косметології стала новим напрямком в антивікової терапії, швидко завоювавши визнання, як вельми ефективний спосіб безопераційної корекції обличчя. У «Центрі здорової естетологіі» за допомогою УХТ роблять підтяжку або розгладження шкіри на обличчі, підборідді, а також ліфтинг або корекцію носогубних зморшок при цьому не проводиться хірургічне втручання. При проведенні процедури не потрібна реабілітація, проводиться вона в амбулаторних умовах і є безболісною.

 • Показання: зморшки на обличчі, шиї, в зоні декольте, на інших ділянках тіла
 • Тривалість: 25-30 хвилин
 • Відновлення: не потребує
 • Курс: 7 процедур
 • Максимальний ефект: 10 місяців

Суть методу ударно-хвильової терапії

Основною метою проведення УХТ є безопераційне омолодження шкірних покривів без застосування медикаментозних препаратів і неприємних наслідків. Для її проведення використовується сучасне обладнання швейцарської компанії STORZ MEDICAL AG - провідного світового виробника апаратів для УХТ.

Ударно-хвильова терапія в косметології використовує спрямовану дію акустичних хвиль низької частоти (від 16 до 25 Герц), які створюються через рівні проміжки часу. Імпульс має спрямовану дію - він проникає під шкіру на задану глибину, створюючи мікровібрації в тканинах. Вони не відчуваються, тому процедура не викликає неприємних або больових відчуттів.

Характерною особливістю методу є лавиноподібне поширення звукових хвиль, дія яких посилюється в міру просування вглиб тіла - завдяки цьому вдається впливати на найвіддаленіші від поверхні клітини, змушуючи їх активізувати обмінні процеси і посилювати регенерацію. За рахунок цього досягається тривалий омолоджуючий ефект.

Досить ефективно допомагає метод УХТ від зморшок на обличчі, шиї, в зоні декольте, на інших ділянках тіла. Позитивний результат досягається, в тому числі, і за рахунок рівномірного розподілу рідини в тканинах, поліпшення руху лімфи і м'язового тонусу.

Ефективність УВТ в косметології


Головний плюс такої процедури, як ударно-хвильова терапія для обличчя, в тому, що за її допомогою можна прибирати не тільки зовнішні прояви вікових змін (зморшки, розтяжки, провисання), але і причини їх виникнення.

Терапія ударними хвилями дуже благотворно діє на організм:

 •  Стимулюється метаболізм.
 •  Клітинні мембрани набувають велику проникність.
 •  У фібробластів відбувається сильна проліферація, через що виникають нові волокна еластинового типу.
 • Синтезується нова власна гіалоуранова кислота, через що відновлюється нормальний стан шкірних покривів (її колір, пружність і пластичність, рівний рельєф).
 •  Під час проведення процедури в 45 разів поліпшується мікроциркуляція, через що клітини харчуються і відновлюються, а продукти життєдіяльності виводяться з організму.
 •  Набряки зменшуються, а потім і зовсім зникають.

Ще один позитивний ефект, яким володіє УХТ-ліфтинг - стимуляція вироблення власної гіалуронової кислоти. Це поєднання бере активну участь в регенерації тканин і міграції клітин, що добре впливає на загальні відновлювальні процеси в організмі.

Відзначимо, що ударно-хвильова терапія від зморшок ефективно впливає на організм, незалежно від віку людини: акустичні хвилі «пробуджують» втомлені клітини 30-40-річних людей, змушуючи їх активніше працювати, а у 50-60-річних вібрації фактично заново запускають обмін речовин, який сприяє швидкому омолодженню обличчя і тіла.

Особливості проведення процедури УХТ-ліфтинг


Ударно-хвильова терапія в косметології не вимагає спеціальної попередньої підготовки. Клієнтам «Центру здорової естетологіі» не потрібно змінювати звичний спосіб життя, відмовлятися від активного способу життя та відпочинку. Ударно-хвильовий ліфтинг можна поєднувати з сонячними ваннами, попередньо проконсультувавшись зі спеціалістами.

Перед початком УХТ рекомендується очистити шкіру обличчя від косметики і макіяжу, оскільки для кращої провідності акустичних хвиль на оброблювану поверхню наноситься шар спеціального гелю.

Процедура виконується дипломованим фахівцем, який за допомогою програми задає частоту сигналу, рівень впливу і інші параметри - це необхідно для захисту внутрішніх органів, які не потрапляють під  вплив імпульсу.

Спеціальна насадка, за допомогою якої проводиться УХТ-ліфтинг, обмежує радіус дії терапевтичної енергії, а також контролює глибину проникнення сигналу. Завдяки цьому проявляється омолоджуючий вплив на певні ділянки, не зачіпаючи інші зони організму.

Вплив на кожну певну ділянку строго обмежений часом. Після закінчення процедури пацієнт може відразу ж повернутися до звичного життя.

Переваги ударно-хвильової терапії


Великою перевагою процедури є те, що вже після першого проведеного сеансу можна буде побачити зовнішні зміни. Результат після індивідуального курсу тримається до 10 місяців. УХТ проводять раз на тиждень, рекомендується приблизно 7 процедур, але точна кількість призначає лікар залежно від стану шкіри і бажаного ефекту. Дуже добре УХТ підходить для згладжування носогубних зморшок, навіть яскраво виражених.

Особливість ударно-хвильової терапії полягає в тому, що вона однаково ефективна для чоловіків та жінок. Унікальні можливості перевищують ефект хірургічного втручання, через це УХТ стала такою популярною. Якщо пацієнт турбується про своє здоров'я і вважає за краще такі методи лікування, при яких відсутня хірургічне втручання, то УХТ в цьому випадку підійде ідеально.

Процедура займає близько 25 хвилин, при цьому можна спостерігати невелике почервоніння шкірних покривів, яке протягом півгодини безслідно проходить. Проводиться УХТ на обладнанні Storz Medical зі Швейцарії.

Для того щоб отримати максимальний ефективний результат, покращити тонус м'язів, поліпшити обмін речовин і лімфоток, найкраще цю процедуру поєднати з вібростимуляцією.

Чи є протипоказання для ударно-хвильової терапії?
УХТ від зморшок забороняється проводити:

 •  вагітним жінкам;
 •  людям з онкологічними захворюваннями;
 •  носіям кардіостимуляторів;
 •  людям з металевими імплантатами.

Також ударно-хвильова терапія підтяжки обличчя не рекомендується хворим на гострі інфекційні захворювання, особам, які мають захворювання нервової системи, розлади серцево-судинної системи, а також людям з підвищеною чутливістю.

Щоб лікування було ефективним, фахівці «Центру здорової естетологіі» рекомендують попередньо проконсультуватися з лікарем. У разі, якщо ударно-хвильовий ліфтинг з яких-небудь причин протипоказаний - лікар допоможе підібрати альтернативну програму і надасть допомогу у виборі найбільш ефективних методів омолодження.

Ви можете записатися на прийом до фахівців прямо зараз. Якщо у вас є питання - задайте їх, зателефонувавши за телефонами, номери яких вказані на сайті, або замовте зворотний дзвінок, відправивши заявку через розділ «Контакти». Експерти «Центру здорової естетологіі» готові допомогти вам досягти досконалості!