Плазмоліфтінг

Плазмоліфтинг волосся
відновлення росту волосся
Плазмоліфтинг тіла
покращує зовнішність без відчуття болю


Плазмоліфтінг - безпечне клітинне омолодження

Плазмоліфтінг (аутогемостимулювання) - це унікальна система омолодження, заснована на використанні власних ресурсів організму. Суть технології полягає в активізації клітинної регенерації, яку запускає після підшкірного введення плазми крові пацієнта. Процедура Плазмоліфтінг в косметології вважається найбільш щадною і безпечною, оскільки в організм не потрапляють чужорідні елементи, які можуть викликати небажані побічні ефекти.

  • Показання: Омолодження, покращення стану шкіри
  • тривалість: 60-120 хвилин
  • відновлення: 24 години
  • курс : 4-6 процедур
  • максимальний ефект : 6 місяців
  • поєднується: з апаратними методами, elos-ліфтингом та elos-омолодженням, лазерним фракційним омолодженням Fraxel

Причини ефективності плазмоліфтинга

Плазма крові містить мікроелементи, необхідні для життєдіяльності організму. При підвищенні концентрації тромбоцитів в розчині плазми, прискорюється (і стає більш інтенсивним) процес вироблення колагену і гіалуронової кислоти.

Саме брак цих компонентів призводить до погіршення зовнішнього вигляду шкіри і появи виражених ознак старіння (зморшки, пігментні плями, сіруватий відтінок шкіри). Біостімулюючі властивості плазми, збагаченої тромбоцитами, були покладені в основу техніки омолодження, яка і отримала назву плазмоліфтинг.

Спочатку методика застосовувалася в щелепно-лицьовій хірургії (для регенерації тканин) і в трихології (при лікуванні алопеції). Плазмоліфтинг з метою омолодження практикується порівняно недавно в естетичний медицині, але висока результативність процедури обумовлює зростання популярності послуги.

Етапи проведення плазмоліфтингу обличчя


Перед проведенням процедури PRP пацієнт здає кров на наявність вірусних і бактеріальних інфекцій, загальний і біохімічний аналіз крові.

За два дні до проведення плазмоліфтингу на обличчі або на тілі слід виключити з раціону алкоголь, смажену, гостру, солодку і жирну їжу. Чисту воду можна пити без обмежень. Процедура проводиться на голодний шлунок.

Лікар бере з вени 20-100 мл крові в спеціальну пробірку, що містить гель для сепарації та речовина, що перешкоджає згортанню крові. Пробірку поміщають в центрифугу, де кров розпадається на кілька фракцій. Для плазмоліфтингу використовують рідку фракцію з високим вмістом тромбоцитів.

Далі, збагачену плазму вводять шприцом з тонкою голкою (попередньо обличчя обробляється бактерицидним засобом і місцевим анестетиком) у заздалегідь намічені зони.

Головний результат плазмоліфтингу - корекція овалу обличчя за рахунок підвищення м'язового тонусу, стимуляції вироблення колагену і еластину, що відповідають за пружність шкіри.

Другий ефект - згладжування різкості дрібних зморшок і носогубних складок, поліпшення кольору обличчя (з'являється рівний рожевий відтінок).

Ще один цінний результат процедури ─ зупинення запальних процесів, що досягається за рахунок насичення тканин киснем, активізації імунної системи, прискорення метаболічних процесів.

Крім того, плазмоліфтинг обличчя сприяє усуненню акне, покращує зовнішній вигляд шкіри після хімічного пілінгу, а також є підготовчою стадією для проведення лазерної шліфовки.

Позитивні зміни після плазмоліфтингу  обличчя і тіла вже видно на п'ятий день, але для закріплення результату необхідно пройти не менше 5 процедур. Швидкість настання естетичного результату залежить від початкового стану шкіри, віку, загальних показників здоров'я.

В середньому, естетичний ефект підтримується від півтора до двох років.

Протипоказання
- вагітність і період лактації;

- аутоімунні, інфекційні, вірусні захворювання;

- хвороби органів кровотворення;

- психічні розлади;

- онкологічні захворювання в анамнезі.

Наявність відновлювального періоду (папули зберігаються 2-3 дні). 

Естетичний результат спостерігається через кілька днів.

Вартість плазмоліфтингу

Вартість плазмоліфтингу в Києві залежить від репутації клініки, кваліфікації фахівців, застосовуваних технологій, якісного рівня обладнання, цінової політики компанії.

У центрі здорової естетологіі працюють лікарі дерматологи-косметологи, які пройшли спеціальну підготовку по застосуванню технологій ін'єкційного і лазерного плазмоліфтингу.

Кращі швейцарські медикаментозні препарати - додаткова гарантія ефективності та безпеки процедури. Запишіться на консультацію до лікаря на сайті або по телефону. Спеціаліст розробить схему найбільш ефективної та обгрунтованої програми омолодження з урахуванням індивідуальних показань.Принцип дії плазмоліфтингу:

Невелика кількість крові, взятої у пацієнта, обробляється за допомогою високотехнологічного обладнання і швейцарських матеріалів. Виділена плазма збагачена власними тромбоцитами пацієнта - клітинами з величезним відновним ресурсом. Потім отримана плазма вводиться пацієнтові за допомогою серії мікро-ін'єкцій. Шкіра отримує потужний поштовх до оновлення.

- Перший рівень дії плазмоліфтингу - збагачена тромбоцитами плазма стимулює виробництво колагенових волокон, які формують в шкірі пружний каркас, що утримує її від обвисання.

- Другий рівень дії плазмоліфтингу - відновлення мікроциркуляції шкіри, покращення клітинного метаболізму і живлення тканин. Шкіра обличчя виглядає молодшою та відпочившою, як після повернення з тривалої відпустки.
-Трeтій рівень дії плазмоліфтингу - відбувається на клітинному рівні та більш довгостроковий. Поліпшуються обмінні процеси, відбувається стимуляція імунного захисту, запускаються процеси регенерації всього організму.

Ефект від плазмоліфтингу помітний вже після перших процедур. Шкіра продовжує відновлюватися протягом кількох місяців і для досягнення найбільш повного ефекту відновлення необхідно пройти курс з 4-6 процедур з інтервалом 30 днів.

Оскільки плазмоліфтинг є абсолютно безпечною методикою омолодження, яка використовує тільки власні ресурси організму. Плазмоліфтинг застосовують для профілактики старіння починаючи з 30 років.

Лікар Центру здорової естетологіі® під час консультації більш детально розповість Вам про тонкощі проведення процедури.

Найбільш ефективний результат від процедури Плазмоліфтинг буде в поєднанні з іншими методиками, рекомендованими лікарями Центру здорової естетологіі® в складі комплексної програми розробленої спеціально для Вас.