Лазерна терапія

Лазерна терапія - лікування пошкоджень опорно-рухового апарату

Лазерна терапія - процедура нетравматичного характеру повністю толерантна по відношенню до тканин, а тому практично не має протипоказань і вікових обмежень.

 • Показання: лікування пошкоджень опорно-рухового апарату (розтягнення зв'язок, поверхневі або глибокі розриви м'язів, перенапруження м'язів, обмеження руху в м'язах, гостра або хронічна патологія сухожиль, артрит, артроз, вивих, підвивих, «тенісний лікоть», запалення зв'язок)
 • Тривалість : 60 хвилин
 • Відновлення: не потребує
 • Курс : 10-12 процедур
 • Максимальний ефект : накопичувальний до закінчення курсу

Лазеротерапія в Києві: ефективність, відгуки, запис на консультацію

Можливості лазера в медицині безмежні. Унікальні властивості оптичного променю аж ніяк не перебільшені: лазеротерапія, як один із напрямів фізіотерапії, сприяє усуненню недуг і відновленню таких функцій організму, які раніше відновлювалися виключно радикальними методами. Лазерна терапія відрізняється високою ефективністю при абсолютній безболісності, при цьому пацієнт не відчуває навіть найменшого тактильного або температурного дискомфорту в зоні впливу.

Процедура нетравматичного характеру повністю толерантна по відношенню до шкіри, а тому практично не має протипоказань і вікових обмежень.

Низькоінтенсивна лазерна терапія має наступні ефекти:

 •  зниження больових синдромів;
 •  антибактерицидна дія;
 •  зменшення набряклості і запальних процесів;
 •  поліпшення кровотоку, постачання клітин киснем;
 •  підвищення імунітету;
 •  прискорення відновних процесів в тканинах при ранах і виразках;
 •  антиалергічний вплив;
 •  стабілізація загального стану організму і т.ін.

Коли необхідна лазерна терапія


Лазеротерапія в Києві призначається при ряді захворювань як в якості основного, так і допоміжного лікування в комплексі з іншими фізіотерапевтичними процедурами.

З огляду на спектр корисних дій оптичного випромінювання, курс заходів призначається при лікуванні великого списку захворювань: опорно-рухової системи, органів дихання, імунної системи.

 • В ортопедії, травматології та неврології застосовується лазерна терапія суглобів, лазерна терапія хребта і інших ділянок опорно-рухового апарату. Метод ефективний при лікуванні радикуліту, переломів, неврозів, остеохондрозу.
 •  При пошкодженні ніг, розтягненнях, пов'язаних у тому числі зі спортивним травматизмом, призначають лазерну терапію колінного суглоба.
 •  Сучасна сімейна медицина використовує безболісну процедуру при лікуванні недуг дихальних шляхів, вегето-судинної дистонії, ішемічній хворобі серця і багато інших.
 • Також метод реалізував себе в ендокринології, дерматовенерології, гінекології, урології та інших медичних областях (понад 100 діагнозів)

Особливості лазеротерапії


Особливість лазерної терапії в тому, що промінь певної частоти здатний впливати на зону локально, не зачіпаючи інших точок і тканин.

Тривалість процедури залежить від індивідуального призначення, варіюючи в діапазоні 30 хвилин.

Для досягнення максимального терапевтичного ефекту, необхідно кілька планових процедур, кількість яких також призначає лікар на основі діагнозу; результатів аналізів; стадії розвитку захворювання; етапу одужання.

Серед протипоказань до проведення лазеротерапії: гострі і важкі хронічні захворювання, а також застосування методу в профілактичних цілях.
Як і при призначенні будь-якої фізіотерапевтичної процедури, для проходження курсу лазерної терапії необхідна попередня консультація, діагностика та висновок спеціаліста.

Багато пацієнтів, стикаючись з проблемами власного здоров'я, в першу чергу звертаються до медикаментозного лікування, забуваючи про більш гуманні терапевтичні прийоми. Головний принцип дії оптичного променя на органи і тканини - не нашкодити. На відміну від ліків, лазерна терапія не має побічних дій, що виявляються в додаткових навантаженнях на травмований організм.

Курс лазеротерапії  - в фітнес-центрі «5 елемент"

За відгуками, курс лазерної терапії в Києві вигідно пройти на базі фітнес-центру «5 елемент». У перелік послуг, що надаються досвідченим фахівцем, входить консультація, обстеження, індивідуальне призначення сеансів лазеротерапії на одному з кращих в столиці обладнанні.

Не варто випробовувати долю, звертаючись до лікарів сумнівної кваліфікації, які використовують апарати старих модифікацій або обладнання, яке не пройшло сертифікацію.

Якщо ви дбаєте про позитивний результат фізіотерапії, вас цікавить виключно одужання, відновлення функцій проблемної зони або органу - варто довіритеся досвіду справжніх профі.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном: вся контактна інформація вказана на нашому сайті.

Зверніть увагу на загальний перелік послуг, які також доступні на базі Центру здорової естетологіі.