Що ефективніше: мезотерапія або біоревіталізація?

Серед лідерів б'юті-ринку - біоревіталізація (або уколи краси) і мезотерапія. Давайте розберемося, в чому відмінності процедур і яка з них краще?

Як часто робити плазмоліфтінг волосся?

Як працює плазмоліфтінг? В основі плазмоліфтінга лежать природні процеси регенерації організму людини, що пояснює ефективність, натуральність і безпеку заходу.

Як часто робити мезотерапію волосся?

Найбільш ефективний метод стимуляції природного росту волосся і зміцнення їх по всій довжині. За відгуками трихологів і клієнтів, які пройшли терапевтичний курс, мезотерапія істотно переважає над озонотерапією і зовнішніми ампульними технологіями.

Чи шкідлива ударно-хвильова терапія?

При масі очевидних переваг, ударно-хвильова терапія має ряд протипоказань. Щоб зрозуміти, кому не підходить УХТ, необхідно розібратися в її природі.

Скільки тримається гіалуронова кислота в губах?

Трудно найти человека, который бы не слышал о такой процедуре, как увеличение губ филлерами. Популярная бьюти-технология привлекает легкостью, эффективность и безопасностью.

Рекомендації після збільшення губ гіалуроновою кислотою: що не можна робити після збільшення губ гіалуронкою

Не всіх природа нагородила настільки ексклюзивним подарунком, як виразні, яскраві, чуттєві губи. Але завдяки унікальним можливостям ін'єкційної косметології XXI століття, досягти бажаного результату може будь-яка представниця прекрасної статі.

Контурна пластика вилиць: корекція вилиць філерами гіалуронової кислоти

Корекція вилиць гіалуроновою кислотою проводиться інвазіним методом. Спеціальними шприцами речовина вводиться під шкіру, що зводить до мінімуму механічні пошкодження шкіри. Загоєння триває до 7 днів, а ефект від гіалуронки видно відразу.​

Гіпергідроз: уколи ботокса від пітливості для пахв

Сучасна косметологія здатна вирішити питання гіпергідрозу, використовуючи ботулотоксин від поту. Ефект зберігається протягом 8 місяців в середньому.

Ефект біоревіталізаціі: як довго тримаються папули і коли видно перший результат

Именно это запускает процессы старения, появляются пигментные пятна, первые морщинки, кожа теряет тонус. Эффект биоревитализации помогает продлить молодость и сохранить красоту дольше, чем это отведено природой.​

Плазмоліфтінг в косметології: уколи краси плазмою крові

Плазмоліфтинг - суть методу в тому, що пацієнтам під шкіру вводять їх власну кров, точніше - плазму крові, багату тромбоцитами. Такі уколи краси плазмою крові роблять в різних зонах і з різними цілями, але за одним принципом.

Мезотерапія: ефект від процедури і як часто можна робити

Мезотерапия - это инъекции красоты, которые помогают избавиться от первичных признаков старения, наладить работу подкожных желез, убрать последствия акне, улучшить рост волос.​