Плазмоліфтінг в косметології: уколи краси плазмою крові

Плазмоліфтинг – найбільш обговорювана процедура останніх років. Її ще називають «кривавими» ін'єкціями через особливості процедури. Суть методу в тому, що пацієнтам під шкіру вводять їх власну кров, точніше - плазму крові, багату тромбоцитами. Такі уколи краси плазмою крові роблять в різних зонах і з різними цілями, але за одним принципом.

Особливості процедури

Перед початком процедури у пацієнта беруть венозну кров з кубітальної ямки ліктьового суглоба. Залежно від того, який ефект плазмоліфтінга очікується і яку зону збираються обробляти, кількість крові може відрізнятися.

Омолодження плазмою роблять після того, як кров проходить обробку. Забрану кров в пробірці, відправляють в спеціальний апарат, який називають центрифугою. Там пробірка розкручується з величезною швидкістю під певним кутом, в результаті кров ділиться на складові: червоні і білі кров'яні тільця, а також тромбоцитарну частину, яка і володіє  найвираженішим ефектом. У підсумку виходять високоефективні уколи власної плазмою.

Щоб сеанси пройшли успішно, важливий хороший склад крові, а саме високий вміст тромбоцитів. Якщо їх концентрація знижена, то ефект плазмоліфтінга може виявитися нижче, ніж очікувалося.

Перед початком процедури варто здати кров на аналіз і призупинити прийом препаратів, які мають ефект підвищення згортання крові. Середній курс триває 3 місяці і проводиться за схемою 1 процедура в 10-14 днів. Всього може знадобитися 3-6 процедур.

Скільки часу займає сеанс залежить від розміру оброблюваної площі шкіри. Плазмоліфтінг обличчя займає до 30-ти хвилин, разом з шиєю - до 45-ти хвилин, декольте - до 60-ти хвилин, волосистої шкіри голови - до 30 хвилин.

Курс можна повторювати 1-2 рази на рік. В індивідуальному порядку лікар може призначити більш часті повторення, наприклад, в період відновлення після лазерних процедур.

Мета плазмоліфтинга

Тромбоцити - основні живі клітини. Ефект плазмоліфтінга ґрунтується саме на їх биостимулирующая впливі. В результаті, уколи краси плазмою крові стимулюють вироблення клітин-фібробластів. Саме ці клітини допоможуть запустити регенеративні процеси і вироблення гіалуронової кислоти, причому не тільки в обробленої області, а й по всьому тілу.

Плазма крові для обличчя допомагає активувати омолоджуючі процеси, поліпшити колір обличчя, прискорити метаболізм на клітинному рівні, стимулювати поділ клітин і ріст судин, прискорюється синтез колагенових волокон і мембранний метаболізм і вироблення міжклітинної речовини. В сумі все це дає вражаючий результат, відбувається омолодження плазмою.

Уколи краси плазмою крові виступають як один з методів боротьби з передчасним старінням і фотостарінням. Підвищується еластичність шкіри, поліпшується колір шкірних покривів, відбувається оздоровлення не тільки верхніх шарів дерми, а й середніх, і навіть глибоких. Процес починається зсередини, що забезпечує максимально виражений результат.

Перший етап - консультація. В цей час досвідчений лікар проводить огляд пацієнта, визначає причини проблем і методи їх усунення. Якщо призначається курс процедур плазмоліфтінг, то далі проводиться забір крові пацієнта. Подальшу обробку плазми ми вже розглянули.

Як тільки «коктейль» готовий, косметолог проводить місцеве знеболення, потім набирає плазму в стерильний шприц і здійснює уколи краси плазмою. Проводиться процедура за допомогою повторних сеансів, скільки процедур зажадає плазмоліфтінг залежить від конкретного випадку. Ефект плазмоліфтінга відразу непомітний, щоб процедура себе проявила необхідно провести 3-4 сеансу, 1 процедура в місяць. Накопичувальний ефект, яким володіють уколи власної плазмою, проявиться приблизно через місяць, ви помітите значні поліпшення і будете приємно здивовані!

стяжек. На вопрос что дает плазмолифтинг при растяжках, ни один косметолог не скажет вам, что получится их полностью убрать. К сожалению, это сложный процесс, и избавиться от растяжек без следа не выйдет, но сделать их более эстетичными и незаметными уколы красоты плазмой крови способны

Процес проведення процедури

Перший етап - консультація. В цей час досвідчений лікар проводить огляд пацієнта, визначає причини проблем і методи їх усунення. Якщо призначається курс процедур плазмоліфтінг, то далі проводиться забір крові пацієнта. Подальшу обробку плазми ми вже розглянули.

Як тільки «коктейль» готовий, косметолог проводить місцеве знеболення, потім набирає плазму в стерильний шприц і здійснює уколи краси плазмою. Проводиться процедура за допомогою повторних сеансів, скільки процедур зажадає плазмоліфтінг залежить від конкретного випадку. Ефект плазмоліфтінга відразу непомітний, щоб процедура себе проявила необхідно провести 3-4 сеанси, 1 процедура на місяць. Накопичувальний ефект, яким володіють уколи власною плазмою, проявиться приблизно через місяць, ви помітите значні поліпшення і будете приємно здивовані!

Догляд після процедури


Після процедури важливо не терти оброблені ділянки шкіри, не можна їх мочити, чесати, обробляти кремами або лосьйонами протягом 12 годин. Протягом 14 днів забороняється засмагати або відвідувати солярій. Протягом 3 днів заборонено відвідувати басейн, баню, сауну.

 Іншого ніякого особливого догляду шкіра не вимагає. Всі процеси вже почалися усередині, вам залишається тільки спостерігати за ними і не пропускати наступні сеанси.

Протипоказання


Плазмоліфтінг протипоказання має такі ж, як і будь-які інші інвазивні процедури. Якщо у вас є хоча один із зазначених факторів, варто порадитися з лікарем перед записом на сеанс:

  • наявність онкології в анамнезі;
  • аутоімунні захворювання;
  • період загострення хронічних діагнозів;
  • запалення або механічні пошкодження шкіри в області впливу;
  • період вагітності та годування груддю.

Деякі процедури включають не тільки власну плазму, а й додаткові речовини, такі як гіалуронова кислота, стабілізатори. У такому випадку можливе виникнення алергічної реакції, але практика показує, що трапляється подібне вкрай рідко, оскільки власна плазма реакції не дає.

Незважаючи на те, що плазмоліфтінг - абсолютно безпечна процедура, до складу уколів не належать хімічні речовини і сторонні активи, ви отримуєте тільки уколи власною плазмою, можуть виявитися побічні ефекти у вигляді синців, набряків, свербіння і запалення. Цього можна уникнути, якщо вибирати перевірену клініку з хорошою репутацією і досвідченими фахівцями.

Плазмоліфтінг - натуральна і безпечна процедура, яка підходить для боротьби за красу. Скільки процедур потрібно саме вам, зможе сказати тільки лікар.

Пов'язані послуги

Плазмоліфтінг
безпечне клітинне омолодження
Плазмоліфтинг волосся
відновлення росту волосся
Плазмоліфтинг тіла
покращує зовнішність без відчуття болю