Носогубні складки

Носогубні складки - з віком у кожної людини вони починають проявлятися сильніше

Носогубні складки з'єднують між собою крила носа і куточки губ, утворюючи носогубний трикутник. Позбутися від даних складок неможливо, з віком у кожної людини вони починають виявлятися сильніше. Чим яскравіше виділені носогубні складки, тим старше виглядає людина. Існують методи, за допомогою яких можна прибрати хоча б видимий ефект старіння.

У чому полягає основа лікування носогубних складок

Основа лікування полягає в тому, щоб якомога більше знизити вміст в крові гіалоурановой кислоти, яка утримує вологу, а також в зупинці деградації колагенових клітин, через які і відбувається зниження еластичності тканин.

Корекція клінічними і салонними методами

Для того щоб максимально відсунути терміни старіння, існує безліч домашніх і салонних способів, серед яких апаратна косметологія, різні засоби по догляду за шкірою, вправи і масажі. Звичайно ж, такі методи не можуть позбавити людину від глибоких запущених складок, вони спрямовані на коригування тих ознак старіння, які тільки з'явилися.

Клінічні методи вирішення проблеми передбачають боротьбу з глибокими носогубними складками, які неможливо прибрати вдома або у звичайного косметолога. Всі ці рішення спрямовані на те, щоб заповнити ділянку складки, надати їм додатковий обсяг, натягнути шкіру і змінити тонус м'язів. Не варто чекати, коли носогубні складки стануть глибокими, адже чим раніше звернутися до фахівців, тим швидше можна виконати процедуру і отримати більш тривалий ефект


Якими способами відбувається корекція в клінічних умовах: 

  • контурна пластика; 
  • ліфтинг SweatX; 
  • ELOS ліфтинг; 
  • Ultherapy; 
  • Fraxel; 
  • Ultratone. 

Контурна пластика - це процедури, спрямовані на вирівнювання зморшок і складок, а також створення обсягу. Для цих цілей використовуються різні наповнювачі, які вводяться під шкіру.

Ліфтинг за допомогою препаратів SweatX і ELOS - підтяжка обличчя і омолодження шкірних покривів без операцій і больових відчуттів. Працюють апарати за допомогою енергії світла і радіохвиль, яка потрапляє глибоко під шкірні покриви.

Підтяжка нитками APTOS почала використовуватися порівняно недавно. В цьому випадку омолоджуючий підтягнутий ефекту шкіри обличчя домагаються за допомогою спеціальної методики роботи з нитками.

Ultherapy також є лифтингом для обличчя без операцій, який в своїй роботі використовує ультразвук. Ultratone, як і інші методики, націлений на омолодження і підтягнутість шкіри обличчя, але при цьому за допомогою біостимулювання виробляє тренування м'язів.