Носогубні складки

Носогубні складки - корекція складок - омолодження обличчя

Яскраво виражені носогубні складки є наслідком зміщення м'яких тканин обличчя - птозу. Носогубні складки з'єднують між собою крила носа і куточки губ, утворюючи носогубний трикутник. Позбутися від даних складок неможливо, з віком у кожної людини вони починають виявлятися сильніше. Чим яскравіше виділені носогубні складки, тим старше виглядає людина. Існують методи, за допомогою яких можна прибрати хоча б видимий ефект старіння.

У чому полягає основа лікування носогубних складок

Основа лікування полягає в тому, щоб максимально знизити вміст у крові гіалоуранової кислоти, яка утримує вологу, а також у зупинці деградації колагенових клітин, через які і відбувається зниження еластичності тканин.

Корекція клінічними і салонними методами

Для того щоб максимально відтермінувати старіння, існує безліч домашніх і салонних способів, серед яких апаратна косметологія, різні засоби по догляду за шкірою, вправи і масажі. Звичайно ж, такі методи не можуть позбавити людину від глибоких запущених складок, вони спрямовані на коригування тих ознак старіння, які тільки з'явилися.

Клінічні методи вирішення проблеми передбачають боротьбу з глибокими носогубними складками, які неможливо прибрати вдома або у звичайного косметолога. Всі ці рішення спрямовані на те, щоб заповнити ділянки складки, надати їм додатковий обсяг і змінити тонус м'язів. Не варто чекати, коли носогубні складки стануть глибокими, адже чим раніше звернутися до фахівців, тим швидше можна виконати процедуру і отримати більш тривалий ефект.

Якими способами відбувається корекція в клінічних умовах:

контурна пластика;
ELOS ліфтинг;
Ultherapy.

Контурна пластика - процедура, спрямована на вирівнювання зморшок і складок, а також створення об'єму. Для цих цілей використовуються різні наповнювачі, які вводяться під шкіру.

Ліфтинг за допомогою ELOS - підтяжки обличчя і омолодження шкірних покривів без операцій і больових відчуттів. Працюють апарати за допомогою енергії світла і радіохвиль, яка потрапляє глибоко під шкіру.

Нитьова підтяжка APTOS почала використовуватися порівняно недавно. В цьому випадку ефекту добиваються за допомогою спеціальної методики роботи з нитками.

Ultherapy також є ліфтингом для обличчя з використанням ультразвуку.