Мезотерапія від рубців та розтяжок

Мезотерапія для тіла - лікування целюліту, розтяжок та рубців

Розтяжки (стрії) - шкірний дефект, зустрічається у 80% жінок в післяпологовому періоді. Ниткоподібні лінії рожево-фіолетового, а згодом і білястого кольору, що перетинають область грудей, живота і стегон, нерідко є причиною серйозного психологічного дискомфорту і навіть депресії.


Стрії не містять пігменту, а тому особливо яскраво виділяються на тлі засмаглого тіла. Незважаючи на те, що розтяжки не становлять загрози для здоров'я і є чисто косметичним дефектом, позбутися від них хочуть абсолютно всі дами. Невипадково мезотерапія від розтяжок входить в число найбільш затребуваних послуг в естетичній медицині.

 • Показання: корекція фігури, лікування целюліту, локальні жирові відкладення, зменшення набряклості
 • Тривалість : 60 хвилин
 • Відновлення : 8-10 процедур, підтримуючі процедури
 • Максимальний ефект: накопичуючий в процесі коригуючого курсу
 • Поєднується: з лазерною корекцією фігури iLipo, Ліпомоделювання на VelaShape-II, ударно-хвильова терапія, апаратна косметологія та масажні методики

Що являють собою розтяжки?

Мезотерапія від рубців і розтяжок є більш безпечним (в порівнянні з хірургією) і, в той же час, дієвим методом позбавлення від зовнішнього дефекту. Для вибору методики введення препаратів визначають глибину ураження тканин і причину появи дефекту. Стрії можуть з'являтися на тілі внаслідок:

 • гормональних порушень;
 • набору ваги при вагітності;
 • в результаті різкого схуднення.

Рубцеві зміни виникають в результаті мікророзривів колагенових і еластинових волокон - на місці мікротравм утворюється сполучна тканина, яка з часом розростається, стаючи схожою на шрам.

Самостійно ці вади не проходять, а від застосування консервативних методів (обгортання з водоростями, контрастні компреси, масажі) рубці стають трохи менш помітними. Для радикального вирішення завдання необхідно впливати на глибокі підшкірні шари, запускаючи процес регенерації нових клітин. З цією нелегкою проблемою успішно справляється мезотерапія.

Як проводиться процедура мезотерапії?

Мезотерапія від розтяжок заснована на підшкірному введенні в проблемні зони біологічно активних компонентів, які стимулюють запуск колагену і еластану, наповнюють дерму вологою, насичують клітини киснем і живильними речовинами. Уже після першого сеансу зростає швидкість обміну речовин, кровообіг і лімфоток. Всі перераховані процеси призводять до поступового скорочення обсягу рубцевої тканини, вирівнювання шкірного рельєфу, поліпшення кольору шкірних покривів. Кількість процедур визначає лікар в індивідуальному порядку, враховуючи безліч медичних чинників.

Мезотерапія від рубців розрахована, як мінімум, на 6-10 сеансів, але іноді число процедур може бути збільшено до 15-20. Лікарі призначають подовжений цикл тільки в тих випадках, коли впевнені в позитивному результаті. Тривалість курсу залежить від специфіки розташування і обсягу рубцевої тканини. Відносно різних шарів тканин (епідерміс, дерма, гіподерми) використовуються спеціальні мезококтейлі.

Процедура може бути ін'єкційною і апаратною (електропорація, ультразвук, лазер, за допомогою мезороллера). У професійні коктейлі для мезотерапії входять біологічно активні речовини рослинного походження, біотехнологічні компоненти, мікроелементи, вітаміни, органічні кислоти.

Протипоказання

Мезотерапія не проводиться при наявності хронічних інфекцій, онкологічних і аутоімунних захворюваннях, при діагнозах «цукровий діабет», «невроз», «епілепсія». Процедура протипоказана особам з дерматозами, схильністю до алергії, бронхіальною астмою, грибковими ураженнями шкіри. Не можна призначати сеанси під час вагітності та в період лактації.

Мезотерапія в Центрі Здорової Естетологіі

Процедури проводяться висококласними лікарями-косметологами під контролем сучасної апаратури. Фахівці швидко і точно:

 • проведуть діагностику;
 • визначать кількість процедур;
 • підберуть кращу методику і мезококтейль.

Результати наших дій завжди ефективні - косметичні вади будуть усунені без негативних наслідків, акуратно і безболісно. Щоб записатися на прийом до лікаря - зателефонуйте за контактним телефоном або залиште заявку прямо на сайті!