Зморшки і вікові зміни шкіри обличчя

Зморшки і вікові зміни шкіри обличчя - справжнє лихо для більшості сучасних жінок

Причинами появи зморшок можуть бути різні фактори: вплив ультрафіолетових променів, генетика, спосіб життя і багато іншого. При якісному догляді за своїм обличчям і тілом, комплексному лікуванні та профілактиці, можна запобігти і значно відстрочити появу ознак старіння.

Боротьба зі зморшками - те, що дійсно допомагає 

В першу чергу допомогу повинен надавати досвідчений косметолог, який в залежності від типу шкіри може підібрати домашній косметологічний комплекс по догляду. Також рекомендується щодня захищати відкриті ділянки тіла від сонячних променів за допомогою SPF. Серед популярних препаратів і процедур, які дійсно допомагають, є плазмоліфтінг (в його основі використовується плазма самого пацієнта), а також метод насичення волокон гіалуроновою кислотою. Кислота вводиться за допомогою сильнодіючих мезотерапевтичних препаратів, або біоревіталізації.

Можна також провести косметологічну процедуру з наповнення шкірних покривів ботулінічного токсину. Зморшки будуть зникати шляхом розслаблення м'язів.

Сучасна лазерна технологія досягла великих висот, тому може запропонувати безліч процедур з омолодження, при цьому на курс буде витрачатися невелика кількість часу. 


Альтера (Ulthera) - це процедура безхірургічного втручання з ультразвукової підтяжки обличчя. Вона діє на глибокому рівні і прикріплює шкіру до м'язів, що раніше не було можливо без того, щоб над обличчям попрацювали пластичні хірурги. Багато світових зірок і прості клієнти вибирають цю процедуру, якщо хочуть позбутися обвислої шкіри.

Для докладної консультації та отримання якісних послуг необхідно звернутися у Центр здорової естетологіі, в якому після обстеження можуть запропонувати цілий комплекс послуг і процедур.

Що пропонують фахівці естетичної медицини: