Зморшки і вікові зміни шкіри обличчя

Зморшки і вікові зміни шкіри обличчя - Зморшки є справжнім лихом для більшості сучасних жінок

Зморшки є справжнім лихом для більшості жінок, адже вони говорять про старіння шкіри. Причинами появи зморшок можуть бути різні фактори: вплив ультрафіолетових променів, генетика, спосіб життя і багато іншого. При якісному догляді за своїм обличчям і тілом, комплексному лікуванні та профілактиці, можна запобігти і значно відстрочити появу ознак старіння.

Боротьба зі зморшками - те, що дійсно допомагає 

В першу чергу допомогу повинен надавати досвідчений косметолог, який в залежності від типу шкіри може підібрати домашній косметологічний комплекс по догляду. Також рекомендується щодня захищати відкриті ділянки тіла від сонячних променів за допомогою SPF. Серед популярних препаратів і процедур, які дійсно допомагають, є плазмоліфтінг (в його основі використовується плазма самого пацієнта), а також метод насичення волокон гіалуроновою кислотою. Кислота вводиться за допомогою сильнодіючих мезотерапевтичних препаратів, або біоревіталізації.

Можна також провести косметологічну процедуру з наповнення шкірних покривів ботулінічного токсину. Зморшки будуть зникати шляхом розслаблення м'язів і наповнення втрачених з роками обсягів під шкірою.

Сучасна лазерна технологія досягла великих висот, тому може запропонувати безліч процедур по омолодженню, при цьому на курс буде витрачатися невелика кількість часу. Вперше цим зайнялася американська компанія під назвою Solta Medical, яка розробила спеціальну програму по лазерному впливу Fraxel. Є безліч прихильників цих процедур, і навіть світові законодавці моди не приховують те, що використовують її.


Альтера (Ulthera) - це процедура безхірургічного втручання з ультразвукової підтяжки обличчя. Вона діє на глибокому рівні і прикріплює шкіру до м'язів, що раніше не було можливо без того, щоб над обличчям попрацювали пластичні хірурги. Багато світових зірок і прості клієнти вибирають цю процедуру, якщо хочуть позбутися від обвислої шкіри.

Для докладної консультації та отримання якісних послуг необхідний Центр здорової естетологіі, в якому після обстеження можуть запропонувати цілий комплекс послуг і процедур

Що пропонують фахівці естетичної медицини: