Видалення судинних утворень, родимок, папілом апаратом Surgitron

Видалення утворень - видалення судинних утворень, родимок та папілом

Центр здорової естетології пропонує радіохвильове видалення родимок, бородавок, папілом і великих судинних утворень за допомогою апарату Surgitron ( «Сургітрон») від американської компанії Ellman International Inc. Цей сучасний метод радіохвильової хірургії абсолютно безпечний і має масу переваг перед іншими методами:


- відносну безболісність процедури;
- швидке загоєння;
- відсутність опіків після видалення;
- вплив безпосередньо на новоутворення без пошкодження сусідніх ділянок шкіри;
- можливість проведення гістологічного аналізу біоматеріалу;
- безкровність процедури;
- можливість проведення процедури на засмаглій або смуглій шкірі;
- мінімальний ризик запалення, нагноєння ран, утворення пігментних плям і інших наслідків;
- процедура не вимагає реабілітації та госпіталізації.


Аппарат «Сургітрон» дозволяє фахівцеві контролювати глибину розрізу як візуально, так і тактильно, що дозволяє досягти більш якісного результату з утворенням мінімального рубця. Цей метод відмінно підходить для видалення родимок і інших новоутворень на обличчі та в делікатних зонах.

  • Показання: видалення судинних зірочок на обличчі та тілі, венозної сіточки, телеангіектазії, папілом, невусів (родимок), бородавок, фібром, кератозу, ксантелазми
  • Тривалість: 30-60 хвилин
  • Відновлення: від 1 до 7 днів у залежності від типу утворення
  • Курс: 1 процедура
  • Максимальний ефект: проявляється після першої процедури
  • Поєднується: з дерматоскопією та більшістю косметологічних процедур

Видалення «Сургітрон»: принцип дії

Принцип роботи Surgitron заснований на використанні радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 МГц). Особливістю методу є те, що електрод не торкається шкіри, а руйнування тканин відбувається на клітинному рівні. Хвиля сприяє випаровуванню рідини всередині клітин, на які спрямований електрод, тому навколишні клітини не реагують і не травмуються.

При видаленні великих судинних утворень за допомогою апарату «Сургітрон» відбувається блокування судини радіохвилями, що призводить до зупинки течії крові і розподілу її по довколишніх судинах. В результаті, судинні «зірочки» стають менш помітними.

Радіохвильове видалення родимки в «Центрі здорової естетологіі» обов'язково проводиться з гістологічним вивченням біоматеріалу, щоб виключити ризики переродження в злоякісну пухлину.

Радіохвильове видалення папілом, невусів та інших новоутворень: показання та протипоказання.


Показаннями до радіохвильової терапії апаратом «Сургітрон» є наявність папілом, бородавок, невуса (родимки), контагіозних молюсків, кондилом та інших новоутворень. Також метод справляється з великими судинними утвореннями, а з дрібними сіточками допоможе впоратися технологія Elos, про яку можна детально дізнатися у фахівців нашого Центру.

Радіохвильове видалення родимки неможливо при:

- злоякісних утвореннях;
- запальних процесах у гострій стадії;
- інфекційних та вірусних хворобах шкіри;
- цукровому діабеті;
- епілепсії і в інших випадках.

Радіохвильове видалення бородавок та інших новоутворень: особливості процедури

Перед процедурою лікар обробляє шкіру антисептиком. Незважаючи на відносну безболісність, видалення «Сургітрон» може доставляти неприємні відчуття, особливо людям із низьким больовим порогом, тому фахівець може запропонувати знеболюючі засоби у вигляді спеціального крему з анестетиком. Далі лікар обережно видаляє новоутворення плавними рухами, знімаючи тканину шар за шаром, а після вирівнює рану, видаливши залишки утворення на шкірі. Одночасно з видаленням проводиться коагуляція та зупинка кровотечі. Після процедури рана обробляється антисептиком.

Видалення родимок радіохвильовим методом займає приблизно 30-60 хвилин. Період відновлення - від 1 дня до тижня, в залежності від типу утворення і фізіологічних особливостей пацієнта. На місці видалення утворюється корочка, яка з часом відпаде самостійно. З питань догляду та обробки більш детально проконсультує лікар на прийомі.

«Центр здорової естетології» пропонує радіохвильове видалення новоутворень апаратом Surgitron. Дізнатися точну вартість можна під час консультації у наших фахівців - записуйтеся на прийом на сайті або за вказаним телефоном.