Видалення судинних утворень, зірочок, купероз

Видалення утворень, зірочок, купероз - видалення капілярів на обличчі та тілі

Багато жінок і чоловіків часто стикаються з такою проблемою, як купероз, який проявляється у вигляді судинних сіточок або зірочок на обличчі. Це захворювання пов'язане зі зниженням еластичності стінок шкірних капілярів, їх стійким локальним розширенням і порушенням мікроциркуляції крові. Найчастіше така проблема з'являється у дівчат зі світлою шкірою. Судинні утворення можуть з'являтися на обличчі й тілі, однак, незалежно від локації, ми пропонуємо видалення купероза.

Чому з'являється купероз

Лікування куперозу залежить від причин утворення дефекту. Результати будуть максимально ефективними, якщо усунути фактори, які викликають появу судинних сіточок і зірочок. Основними причинами появи судинних утворень на шкірі є:

- генетична схильність;
- шкідливі звички: куріння і часте вживання спиртного;
- часте відвідування лазні, сауни, солярію;
- постійні стреси і переживання;
- надмірне вживання гострої, гарячої їжі, а також кави, шоколаду, солінь і інших продуктів;
- гормональні порушення;
- прийом гормональних контрацептивів;
- знаходження в умовах частого перепаду температурних режимів.

При першій появі куперозу потрібно визначити і виключити першопричину - цілком можливо, що судинні утворення пройдуть самостійно. У запущених формах необхідно звернутися до фахівців Центру здорової естетології, які допоможуть вирішити цю косметичну проблему.

Видалення капілярів на обличчі й тілі
У «Центрі здорової естетологіі» доступні такі види лікування куперозу:

 - видалення зірочок на обличчі за допомогою технології Elos - цей метод застосовується для видалення дрібних сіточок і зірочок. Під дією високих температур судинні утворення зменшуються і запаюються. Завдяки акуратній дії лазерного променя виключно на капіляр, тканини, які знаходяться навколо, не ушкоджуються. Лазер блокує харчування капілярів кров'ю, в результаті чого вони бліднуть і стають непомітними;

 - радіохвильове видалення купероза Surgitron ( «Сургитрон») - цей метод використовують для видалення великих сіточок і зірочок. Радіохвиля блокує судину, завдяки чому зупиняється її харчування, а кров рівномірно розподіляється по непомітним навколо судинах і утворення візуально зникає.

Перераховані вище методи лікування куперозу мають ряд переваг, серед яких:

- безпека і відносна безболісність
- неінвазивний (без проколу шкірних покривів);
- видалення судинних зірочок на обличчі й тілі, включаючи делікатні зони;
- ефективність і видимий результат відразу після процедури;
- відсутність тривалого періоду відновлення;
- не вимагає особливої підготовки.
Кількість процедур залежить від індивідуальних особливостей і ступеня занедбаності ситуації. Деяким людям достатньо однієї процедури, кому-то - декілька.

Лікування куперозу на обличчі: протипоказання

Видалення зірочок на обличчі й тілі не можна проводити в таких випадках:

- вагітність і період годування груддю;
- при онкологічних захворюваннях;
- при цукровому діабеті;
- при аутоімунних патологіях;
- при епілепсії;
- під час запальних процесів з підвищення температури тіла;
- при пошкодженні шкіри в зоні, де планується видалення.

Видалення судинної сітки на обличчі та тілі в Києві
Центр здорової естетології пропонує лазерне і радіохвильове видалення судинних зірочок на обличчі й тілі. Багаторічний досвід роботи, передові технології і висока кваліфікація фахівців дозволяє гарантувати позитивний результат лікування. Цінова політика клініки відрізняється доступністю. Точну ціну видалення судинних утворень вкаже лікар після огляду, а на вартість впливає розмір утворення, локація, тип процедури і індивідуальні особливості пацієнта. Записатися на консультацію можна на сайті або за вказаним телефоном.