Контурна пластика

Контурна пластика губ
скорегувати, не вдаючись до пластичної хірургії
Контурна пластика очей
інвазивна безпечна процедура
Контурна пластика підборіддя
ін'єкція в проблемну зону філерів
Контурна пластика шиї
дозволяє повернути вашій шиї красу та молодість
Контурна пластика тіла
корекція фігури без фізичних вправ
Контурна пластика лоба
метод безопераційного впливу
Контурна пластика вилиць
малотравматична ін'єкційна процедура


Контурна пластика - безопераційна корекція шкіри та корекція форми обличчя

Багато жінок хочуть бути ідеальними: хтось мріє позбутися  глибоких зморшок, хтось - змінити форму вилиць або підборіддя, а хтось - скоригувати овал обличчя. Раніше таку корекцію можна було провести тільки за допомогою пластичної хірургії. Але сьогодні існує гідна, а головне, безпечна альтернатива хірургічному втручанню - контурна пластика, яка ефективно позбавить шкіру від вад, омолодить її і скоректує форму обличчя. У Києві цю процедуру можна зробити в Центрі здорової естетологіі.

  • Показання: вікові шкірні зміни, яскраво виражені носогубні складки, моделювання підборіддя і скул, коригування кінчика носа, мочок вушних раковин, дистрофічні шрами і рубці, виражені вушні складки, складки навколо носа і т.д.
  • Тривалість процедури: 40-60 хвилин в залежності від складності
  • Відновлення після процедури: після контурної пластики як правило, відновлення, не потрібно. Пацієнту не слід потрапляти під прямі сонячні промені і уникати протягом пари тижнів високих температур
  • Курс контурної пластики: проводиться в 2 етапи, інтервал між якими 14 днів
  • Максимальний ефект: 6-18 місяців
  • Контурна пластика поєднується: з іншими програмами омолодження, біоревіталізацією, введенням Botox

Контурна пластика обличчя: принцип процедури і її особливості

Контурна пластика є ефективним і абсолютно безпечним методом корекції вікових змін, овалу обличчя, а також усунення різних дефектів. Суть процедури полягає у введенні внутрішньо шкірних ін'єкцій. Під шкіру вводиться спеціальний наповнювач - філлер. Найбезпечнішим видом є біодеградуючі філери, які завжди добре приживаються, природно виглядають і рідко викликають які-небудь ускладнення. До їх складу входять тільки натуральні компоненти, споріднені до організму людини: гіалуронова кислота, колаген та інші речовини. Особливою популярністю серед представниць прекрасної статі користується контурна пластика губ.

Потрапляючи під шкіру, гель вбирає вологу і збільшується в об'ємі, що призводить до зникнення складок, зморшок (навіть глибоких!), обвисання і інших дефектів. При цьому контур змінюється природним шляхом.

В середньому, контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою займає від 40 до 60 хвилин, в залежності від зони і складності. Перевагою цієї процедури є відсутність відновлювального періоду - після пластики можна повертатися до звичного способу життя. Єдине правило: не перебувати під прямим сонячним промінням і кілька тижнів уникати високих температур. Контурна пластика проводиться в два етапи з перервою у два тижні. Цю процедуру можна поєднувати з іншими програмами омолодження. Тривалість ефекту складає від 6 до 18 місяців.

Скільки коштує контурна пластика обличчя в Києві

Ціна на контурну пластику обличчя залежать від зони, а також від обраного філлера. Філлери на основі гіалуронової кислоти розрізняються за ступенем в'язкості: чим вище рівень в'язкості - тим ефективніше процедура і, відповідно, вартість вище. Дізнатися більше деталей можна у фахівців Центру здорової естетологіі. Дипломований лікар проведе попереднє обстеження, індивідуально підбере філлер і вкаже точну ціну процедури.

Контурна пластика обличчя має тільки позитивні відгуки. І це не дивно, оскільки ця процедура ефективна і дієва. Переконайтеся в цьому - записуйтеся на консультацію до фахівців.