Контурна пластикаКонтурна пластика - безопераційна корекція шкіри та корекція форми обличчя

Багато жінок хочуть бути ідеальними: хтось мріє позбутися  глибоких зморшок, хтось - змінити форму вилиць або підборіддя, а хтось - скоригувати овал обличчя. Раніше таку корекцію можна було провести тільки за допомогою пластичної хірургії. Але сьогодні існує гідна, а головне, безпечна альтернатива хірургічному втручанню - контурна пластика, яка ефективно позбавить шкіру від вад, омолодить її і скоректує форму обличчя. У Києві цю процедуру можна зробити в Центрі здорової естетологіі.

  • Показання: вікові шкірні зміни, яскраво виражені носогубні складки, моделювання підборіддя і скул, коригування кінчика носа, мочок вушних раковин, дистрофічні шрами і рубці, виражені вушні складки, складки навколо носа і т.д.
  • Тривалість процедури: 40-60 хвилин в залежності від складності
  • Відновлення після процедури: після контурної пластики як правило, відновлення, не потрібно. Пацієнту не слід потрапляти під прямі сонячні промені і уникати протягом пари тижнів високих температур
  • Курс контурної пластики: проводиться в 2 етапи, інтервал між якими 14 днів
  • Максимальний ефект: 6-18 місяців
  • Контурна пластика поєднується: з іншими програмами омолодження, біоревіталізацією, введенням Botox

Контурна пластика обличчя: принцип процедури і її особливості

Контурна пластика є ефективним і абсолютно безпечним методом корекції вікових змін, овалу обличчя, а також усунення різних дефектів. Суть процедури полягає у введенні внутрішньо шкірних ін'єкцій. Під шкіру вводиться спеціальний наповнювач - філлер. Найбезпечнішим видом є біодеградуючі філери, які завжди добре приживаються, природно виглядають і рідко викликають які-небудь ускладнення. До їх складу входять тільки натуральні компоненти, споріднені до організму людини: гіалуронова кислота, колаген та інші речовини. Особливою популярністю серед представниць прекрасної статі користується контурна пластика губ.

Потрапляючи під шкіру, гель вбирає вологу і збільшується в об'ємі, що призводить до зникнення складок, зморшок (навіть глибоких!), обвисання і інших дефектів. При цьому контур змінюється природним шляхом.

В середньому, контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою займає від 40 до 60 хвилин, в залежності від зони і складності. Перевагою цієї процедури є відсутність відновлювального періоду - після пластики можна повертатися до звичного способу життя. Єдине правило: не перебувати під прямим сонячним промінням і кілька тижнів уникати високих температур. Контурна пластика проводиться в два етапи з перервою у два тижні. Цю процедуру можна поєднувати з іншими програмами омолодження. Тривалість ефекту складає від 6 до 18 місяців.

Скільки коштує контурна пластика обличчя в Києві

Ціна на контурну пластику обличчя залежать від зони, а також від обраного філлера. Філлери на основі гіалуронової кислоти розрізняються за ступенем в'язкості: чим вище рівень в'язкості - тим ефективніше процедура і, відповідно, вартість вище. Дізнатися більше деталей можна у фахівців Центру здорової естетологіі. Дипломований лікар проведе попереднє обстеження, індивідуально підбере філлер і вкаже точну ціну процедури.

Контурна пластика обличчя має тільки позитивні відгуки. І це не дивно, оскільки ця процедура ефективна і дієва. Переконайтеся в цьому - записуйтеся на консультацію до фахівців.