Корекція хребта

Корекція хребта - усунення зміщення хребців, перекосу тазу та викривлення хребта

Корекція, виконана в спеціалізованих умовах досвідченим реабілітологом, дозволяє «повернути» хребці в природний анатомічний стан. Завдяки локальному впливу на проблемні області спини (поперекову, грудну або шийну), вдається уникнути навантаження на здорові зони.

 • Показання: Обмеження рухливості хребта; остеохондроз; порушення постави (кіфоз, лордоз, сколіотична постава); болю в руках, болі в ногах; простріл у хребті, різкі, хворобливі відчуття; міжреберні невралгії, «помилкові» серцеві болі; оніміння рук або ніг; різні парастезії; слабкість в кінцівках; головні болі; внутрішні запаморочення; погіршення зору; біль в спині, попереку.
 • Тривалість: 60 хвилин
 • Відновлення: не потребує
 • Курс: 3-5 процедур з періодичністю 1 раз в тиждень
 • Максимальний ефект: накопичувальний протягом курсу
 • Поєднується: ударно-хвильова терапія, остеопатія

Корекція хребта: відновлення функцій спини мануальними методами

Корекція хребта - різновид терапії, спрямованої на виправлення (усунення) дисфункцій всіх відділів спини. До них відносяться:

- зміщення хребців в результаті травми;
- розвиток сколіотичної постави через неправильне сидяче положення;
- вікові зміни в структурі хребців (вигини, спазм м'язів);
- ряд захворювань кістково-хрящової тканини і т.д.

Корекційні програми проводять також з метою профілактики дистрофічних і дегенеративних проявів у відділах хребта.

В основі методу зосереджені тільки мануальні прийоми, що виключають оперативне втручання і застосування ліків (якщо немає приписів лікуючого лікаря).

Корекційна методика практично не має протипоказань, а в ряді випадків фізіотерапевтичний прийом використовується в комплексі з іншими процедурами, наприклад, ЛФК, лазеротерапія, магнітотерапія і т.д.

Корекцію хребта слід розглядати як терапевтичну програму на стадії лікування і реабілітації. У будь-якому випадку, виконувати процедуру самостійно, у «фахівців» сумнівної кваліфікації, які орієнтуються на методи народної медицини, - небезпечно.

Курс по корекції конкретного відділу хребта призначає профільний лікар на основі результатів обстеження.

Без болю і травм: чому обирають корекцію хребта
Те, що з вашою спиною не все гаразд, просигналізує багато факторів. 

Звернутися до фахівця необхідно при:

 •  незрозумілому «болю в серці», що відчувається позаду;
 •  періодичному онімінню кінцівок;
 •  обмеження рухливості спини;
 •  млявості і слабкості кінцівок;
 •  болях в області куприка і попереку;
 •  погіршенні зору;
 •  запамороченні і багато інших

За кожним з перерахованих симптомів може ховатися серйозне захворювання хребта, пов'язане з далекою або свіжою травмою, надмірними фізичними навантаженнями, неправильним харчуванням і т.д.

Встановити причину болю, визначити діагноз, а також призначити курс лікування по конкретному випадку здатний тільки лікар (вертебролог, невролог або травматолог).

Ефективність корекції хребта пояснюється:

 •  відсутністю гострих болючих відчуттів (а так само, і необхідністю анестезії);
 •  атравматично;
 • стійкістю результату.

Корекція, виконана в спеціалізованих умовах досвідченим реабілітологом, дозволяє «повернути» хребці в природний анатомічний стан. Завдяки локальному впливу на проблемні області спини (поперекову, грудну або шийну), вдається уникнути навантаження на здорові зони.

Щоб повністю зняти спазм м'язів, ліквідувати больовий синдром, активізувати тонус тканин, а також сприяти відновленню оборотних процесів в хребцях, необхідна серія процедур.

Де провести професійну корекцію хребта в Києві?
Корекцію хребта в Києві пропонують кваліфіковані фахівці елітного фітнес-клубу «5 елемент». Про високу якість процедури і її переваги свідчать численні відгуки клієнтів.

Гарантом надійності та безпеки виступає також репутація фітнес-клубу. Фізіотерапевтичні програми - частина комплексу послуг, які формують напрямок оздоровчої діяльності закладу.

Записатися на консультацію вертебролога (а також отримати більш детальну інформацію про послугу) можна за телефоном.