Ліпомоделювання за допомогою технології Vela Shape III

Ліпомоделювання Vela Shape III - безопераційна корекція фігури

Кожна представниця прекрасної статі мріє про ідеальне тіло без целюліту. Для цього доводиться сидіти на дієті, постійно відвідувати спортзал, виснажуючи себе інтенсивними тренуваннями, купувати дорогі косметичні засоби і багато іншого. Але часом докладені зусилля не приносять бажаного результату. Не варто засмучуватися! Апаратна косметологія не стоїть на місці: сьогодні позбутися целюліту і привести своє тіло в порядок можна за допомогою ліпомоделювання.


Ліпомоделювання тіла є неінвазивною процедурою корекції фігури, яка користується особливим попитом у жінок у багатьох країнах світу. Ліпомоделювання є і в Києві. Досвідчені фахівці Центру здорової естетологіі проводять процедуру за допомогою апарату третього покоління VelaShape III. Ця система була схвалена Американською асоціацією FDA і її ефективність доведена в ході ряду клінічних досліджень.

 • Показання до застосування: VelaShape-III-ліпомоделювання застосовується з метою зменшення обсягів сідниць, живота, стегон, овалу обличчя і інших проблемних зон. Ефективним метод виявляється також у плані боротьби з розтяжками і при відновленні після пологів. Крім цього, VelaShape-III-ліпомоделювання сприяє зниженню несильних м'язових болів, дозволяє позбутися набряклості і підвищує м'язовий тонус.
 • Тривалість процедури: від одного до двох годин
 • Відновлюючий період: відсутній
 • Тривалість процедури: від 6 до 8 процедур з семиденним інтервалом, підтримуючі процедури слід проводити щомісяця
 • Процедура поєнується: з ударно-хвильовою терапією, душем Шарко, фізичними навантаженнями, остеопатією і лазерною корекцією фігури

Ліпомоделювання: принцип роботи та особливості процедури

Ліпомоделювання за допомогою апарату VelaShape III засноване на відомій elos-технології, яка одночасно поєднує в собі чотири процедури:

 •  інфрачервоне випромінювання, яке покращує обмін речовин у жирових тканинах, стимулюючи природне зниження ваги;
 • вплив високочастотної енергії, яка нагріває шкірні покриви і жирові тканини, стимулюючи вироблення колагенових волокон і насичуючи клітини киснем, а також сприяє підтяжці шкіри і зменшенню обємів;
 • роликовий механічний масаж, який покращує циркуляцію крові і допомагає ефективно боротися з «апельсиновою кіркою»;
 •  вакуумний масаж, який стимулює лімфоток, покращуючи виведення жиру з організму, а також сприяє проникненню тепла в глибокі шари шкіри.

Одночасний вплив усіх цих факторів дає неймовірні результати: підвищується пружність і еластичність шкіри, коригується фігура, поліпшується обмін речовин в клітинах.

Ліпомоделювання займає приблизно 1-2 години, в залежності від зони. В середньому, тривалість курсу становить 6-8 процедур з інтервалом 7 днів. Також можливі підтримуючі сеанси, які можна проводити щомісяця. Тривалість курсу визначає лікар з урахуванням типу і стану шкіри, ступеня целюліту і інших особливостей. При серйозній корекції тіла може знадобитися від 10 до 12 процедур. Ціна ліпомоделювання залежить від зони впливу.

 Ліпомоделювання  тіла: показання та протипоказання до процедури

Основними показаннями до ліпомоделювання на апараті VelaShape III є:

 •  жирові відкладення на сідницях, животі, стегнах і інших проблемних зонах;
 •  корекція контурів тіла;
 •  різні стадії целюліту;
 •  розтяжки;
 •  слабкий тонус шкіри;
 •  не сильні м'язові болі;
 •  відновлення після фізичних навантажень;
 •  набряклість;
 •  корекція після ліпосакції;
 •  в'ялість шкіри

Незважаючи на безпеку процедури, ліпомоделювання має деякі протипоказання, серед яких вагітність і лактація, наявність кардіостимулятора, підвищена температура, хронічні захворювання в період загострення, пошкоджена шкіра в зоні впливу і інші.

Ліпомоделювання: переваги і результати процедури


Ліпомоделювання тіла має ряд переваг, серед інших косметологічних процедур. До них відносяться:

 •  неінвазивні методики;
 •  безболісність процедури;
 •  вплив на верхні і глибокі шари шкіри;
 •  поєднує в собі одночасно чотири процедури;
 •  без відновлювального періоду;
 •  видимий результат відразу після процедури;
 •  тривалий ефект від 6 до 12 місяців.

Відразу після процедури, шкіра в оброблених зонах стає підтягнутою і пружною, зникає в'ялість. З кожною наступною процедурою ефект посилюється. В результаті:

 •  покращується контур тіла і зменшуються обсяги;
 •  відновлюється фігура після пологів;
 •  нормалізується циркуляція крові;
 •  поліпшується стан шкіри;
 •  зникає біль у м'язах;
 •  пропадають ознаки целюліту

Завдяки наявності аплікаторів декількох розмірів, VelaShape III можна використовувати як на маленьких, так і на великих ділянках тіла.

Ліпомоделювання - ефективний спосіб відновлення після пологів у найкоротші терміни. Дієвість апарату VelaShape III було доведено в ході досліджень. Згідно з результатами, жінкам з дослідницької групи вдалося зменшити об'єм талії на 5-8 сантиметрів, окружність стегон - на 4-5 сантиметрів. Також система відмінно справляється з післяпологовими розтяжками.

Фахівці Центру здорової естетології спільно з фітнес-клубом «5 елемент» готові допомогти жінкам швидко відновитися після пологів. Комбінація фізичних вправ із процедурою на апараті VelaShape III дає швидкі і позитивні результати. Дізнатися більше можна у консультантів за вказаним телефоном.


Як діє Vela Shape-III-ліпомоделювання

Завдяки тому, що інфрачервоні промені, що застосовуються при даній методиці, проникають досить глибоко всередину тканин, останні розігріваються і до них зростає приплив кисню. Біополярні радіохвилі сприяють розщепленню жиру і прискорюють вироблення колагену.

Шкіра при цьому розгладжується при впливі спеціальних роликів, а також пульсуючого вакууму. В результаті відбувається лімфодренаж, завдяки чому і відбуваються корекція фігури, а також розгладження шкіри.

Процедура Vela Shape-III-ліпомоделювання не викликає ніяких хворобливих відчуттів і найбільше нагадує розігріваючий масаж. Однак результат виявляється вражаючим.

Апарат Vela Shape-III використовується не тільки для позбавлення від целюліту, він дуже ефективний для омолодження шкіри і корекції фігури. При цьому впливати з його допомогою можна практично на будь-яку проблемну зону.

Використання Vela Shape-III-ліпомоделювання після вагітності і пологів

На території Швейцарії апарат Vela Shape визнаний єдиним методом, що дозволяє в найкоротші терміни повернути жінкам після пологів їх колишню форму. Результати проведених досліджень наочно продемонстрували той факт, що при використанні апарату окружність талії може зменшитися в обсягах в середньому на 5-8 сантиметрів, а окружність стегон - на 4-5 сантиметрів. Ефективно здійснюється і боротьба з розтяжками в тих зонах, які піддаються впливу апаратом.

Фахівці Центру здорової естетологіі в Києві у співпраці з клубом здорових задоволень «5 елемент» готові розробити всім бажаючим індивідуальну програму, спрямовану на швидке відновлення після пологів і вагітності. Якщо ж поєднувати Vela Shape-III-ліпомоделювання з помірними фізичними навантаженнями, на те, щоб повернути фігурі після народження дитини красу і стрункість, потрібно мінімальну кількість часу.

Яка тривалість курсу Vela Shape-III-ліпомоделювання.

Кількість сеансів, які будуть необхідні для досягнення оптимального результату, варіюється в кожному окремо взятому випадку. Все залежить не тільки від типу шкіри, але і від її стану і ступеня її ураження целюлітом.

В середньому ж виявляється цілком остаточно близько 8 процедур. У тому ж випадку, якщо мова йде про серйозну корекцію фігури, може знадобитися більше сеансів - близько 10-12 на кожну окремо взяту зону.

Використання Elos-технології дозволяє за допомогою апарату Vela Shape-III-ліпомоделювання впливати комплексно на жирові відкладення. При цьому видимі результати виявляться практично миттєво.

Лікарі Центру здорової естетологіі в Києві рекомендують поєднувати ліпомоделювання з іншими, не менш дієвими методиками - ударно-хвильовою терапією та мезотерапією тіла.