Про центр

Центр здорової естетологіі® - косметологічна клініка Києва, яка практикує сучасні, правильні, а значить здорові, хірургічні методи омолодження обличчя і корекції тіла. Вони добре зарекомендували себе в провідних клініках косметології Європи і Америки. Зараз клініки естетичної медицини всього світу практикують безліч високотехнологічних методів, які дозволяють, не лягаючи під скальпель хірурга, залишатися молодим і красивим. Омолодження, профілактика старіння, вдосконалення обличча і тіла без хірургічного втручання тепер доступні в Центрі косметології в Києві.

Естетологія® - як знання, наука про красу - нове поняття в індустрії краси України, яке вводить Центр здорової естетології®. Сучасне обладнання, досвідчені фахівці і співпраця Центру з кращим фітнес-клубом Києва - клубом здорових задоволень «5 елемент» - гарантує сервіс високого рівня і комплексний підхід до здоров'я обличчя і тіла.

Чому нас рекомендують:
наші лікарі - вузькоспеціалізовані фахівці в області дерматокосметології з великим досвідом роботи
у нас працюють сертифіковані фахівці міжнародного рівня
ми даємо об'єктивну оцінку стану шкіри
ми використовуємо революційні досягнення світової косметології ХХI століття
Що ми можемо:
ми знаємо, як запобігти віковим змінам шкіри (зморшки, в'янення, вікова пігментація)
ми професійно виконуємо корекцію стану шкіри обличчя і тіла (акне, постакне, рубці, судини, розтяжки, гіпергідроз)
ми зберігаємо здоров'я шкіри
ми задовольняємо естетичні уподобання наших клієнтів (контурна пластика, епіляція, корекція фігури).

Задайте всі виниклі питання фахівцям Центру і отримаєте персональну програму корекції шкіри обличчя і тіла, попередньо записавшись за телефоном 044 351 77 55.