Уколи краси: омолодження обличчя без скальпеляУколи краси - омолодження обличчя без скальпеля

Ін'єкції краси або уколи молодості - антивікова косметологічна програма, завдяки якій вдається не тільки «продовжити» красу обличчя, а й призупинити процес природного старіння шкіри.

За відгуками, уколи краси набагато ефективніші інших, в тому числі інвазивних процедур, оскільки:

- дають миттєвий результат та тривалий ефект;
- безболісні, не вимагають анестезії;
- не потребують спеціальної підготовки до проведення;
- сумісні з іншими косметологічними програмами;
- підходять чоловікам і жінкам в будь-якому віці, незалежно від типу шкіри;
- відрізняються обмеженим переліком протипоказань.

У більшості випадків, ін'єкції краси для обличчя - єдиний дієвий спосіб позбутися від мімічних та вікових зморшок:

- в області очей і рота;
- на крилах і спинці носа;
- на шиї, підборідді, на лобі;
- в зоні декольте;
- між бровами, тощо.
Уколи краси володіють не тільки косметологічним ефектом. В результаті розслаблення групи лицьових м'язів, вдається позбутися від хронічних мігреней, усунути посилене потовиділення, а отже, поліпшити самопочуття, повернути впевненість у собі.

Ін'єкції краси: особливості методу
ОмолоджуючІ ін'єкції для обличчя - це хитрість проти природи, але не на шкоду здоров'ю. Для введення використовуються препарати трьох основних типів:

- ботулотоксини;
- філери (гелі);
- мезотерапевтичні.
У кожного з методів свої переваги та особливості впливу.

- Для боротьби з мімічними зморшками успішно використовується ботулотоксин - отрута органічного походження, який при дозованому введенні в необхідну зону викликає розслаблення м'язів. Косметологи використовують препарати декількох виробників (Діспорт, Ботулакс і т.д.), ефект яких триває до 8 місяців і дозволяє «позбутися» від незначних мімічних дефектів, що виникають в верхніх шарах шкірного покриву (гусячі лапки, міжбрівна зморшка і т.д.)

- Для позбавлення від глибоких вікових зморшок ефективні гелі-філери. Тут слід розрізняти натуральні наповнювачі (гіалуронова кислота, колаген) і синтетичні препарати (гель поліакріламідний). Другі використовуються вкрай рідко. Технологія «філеровки» обличчя полягає в тому, що наповнювач дозовано вводять в конкретну борозну, не зачіпаючи глобальних ділянок обличчя. Плюси натуральних філерів - відсутність токсинів, а також і побічних ефектів, тривалий ефект (від 6 місяців до 2 років). За допомогою філерів не тільки позбавляються від неестетичних зморшок, але і збільшують обсяг губ також безболісно і нетравматично.

- Мезотерапія заснована на введенні енергетичних коктейлів - препаратів, що складаються з колагену, мінералів, вітамінів, нуклеїнової кислоти і інших активних речовин. Програма володіє також терапевтичним ефектом, завдяки якому вдається позбутися целюліту, пігментації, вугрової висипки і інших проблем шкіри.

Уколи краси в Києві: краса без ризику від центру естетичної медицини Esthetology


Вибір омолоджуючої програми, заснованої на введенні уколів красоти, - індивідуальний, що базується як на бажанні клієнта, так і на відсутності протипоказань. До останніх відносяться:

- генетична непереносимість компонента або групи інгредієнтів;
- вагітність і лактація;
- відхилення в психіці;
- вік до 18 років;
- гнійничкові утворення в зоні впливу;
- склеродермія;
- хронічні захворювання шкіри і крові т.д.

Кращі ціни на ін'єкції краси в Києві пропонує центр естетичної медицини Esthetology. Відгуки клієнтів підкреслюють компетентність фахівців Центру в усіх аспектах косметології, а також якість проведення процедури.

Дізнатися про омолоджуючі ін'єкції і інші комплекси, спрямовані на досягнення здорової краси шкірного покриву, а також записатися на прийом зручно по телефону або через офіційний сайт esthetology.ua.