Уколи краси: омолодження обличчя без скальпеля

Плазмоліфтінг
безпечне клітинне омолодження
Мезотерапія
омолодження шкіри вітамінними коктейлями
Біоревіталізація
зволоження шкіри гіалуроновою кислотою
Контурна пластика
безопераційна корекція шкіри та корекція форми обличчя
Омолоджуючі ін'єкції
найпопулярніша косметологічна процедура
Лікування гіпергідрозу
ін'єкції від пітливості


Уколи краси - омолодження обличчя без скальпеля

Ін'єкції краси або уколи молодості - антивікова косметологічна програма, завдяки якій вдається не тільки «продовжити» красу обличчя, а й призупинити процес природного старіння шкіри.

За відгуками, уколи краси набагато ефективніші інших, в тому числі інвазивних процедур, оскільки:

- дають миттєвий результат та тривалий ефект;
- безболісні, не вимагають анестезії;
- не потребують спеціальної підготовки до проведення;
- сумісні з іншими косметологічними програмами;
- підходять чоловікам і жінкам в будь-якому віці, незалежно від типу шкіри;
- відрізняються обмеженим переліком протипоказань.

У більшості випадків, ін'єкції краси для обличчя - єдиний дієвий спосіб позбутися від мімічних та вікових зморшок:

- в області очей і рота;
- на крилах і спинці носа;
- на шиї, підборідді, на лобі;
- в зоні декольте;
- між бровами, тощо.
Уколи краси володіють не тільки косметологічним ефектом. В результаті розслаблення групи лицьових м'язів, вдається позбутися від хронічних мігреней, усунути посилене потовиділення, а отже, поліпшити самопочуття, повернути впевненість у собі.

Ін'єкції краси: особливості методу
ОмолоджуючІ ін'єкції для обличчя - це хитрість проти природи, але не на шкоду здоров'ю. Для введення використовуються препарати трьох основних типів:

- ботулотоксини;
- філери (гелі);
- мезотерапевтичні.
У кожного з методів свої переваги та особливості впливу.

- Для боротьби з мімічними зморшками успішно використовується ботулотоксин - отрута органічного походження, який при дозованому введенні в необхідну зону викликає розслаблення м'язів. Косметологи використовують препарати декількох виробників (Діспорт, Ботулакс і т.д.), ефект яких триває до 8 місяців і дозволяє «позбутися» від незначних мімічних дефектів, що виникають в верхніх шарах шкірного покриву (гусячі лапки, міжбрівна зморшка і т.д.)

- Для позбавлення від глибоких вікових зморшок ефективні гелі-філери. Тут слід розрізняти натуральні наповнювачі (гіалуронова кислота, колаген) і синтетичні препарати (гель поліакріламідний). Другі використовуються вкрай рідко. Технологія «філеровки» обличчя полягає в тому, що наповнювач дозовано вводять в конкретну борозну, не зачіпаючи глобальних ділянок обличчя. Плюси натуральних філерів - відсутність токсинів, а також і побічних ефектів, тривалий ефект (від 6 місяців до 2 років). За допомогою філерів не тільки позбавляються від неестетичних зморшок, але і збільшують обсяг губ також безболісно і нетравматично.

- Мезотерапія заснована на введенні енергетичних коктейлів - препаратів, що складаються з колагену, мінералів, вітамінів, нуклеїнової кислоти і інших активних речовин. Програма володіє також терапевтичним ефектом, завдяки якому вдається позбутися целюліту, пігментації, вугрової висипки і інших проблем шкіри.

Уколи краси в Києві: краса без ризику від центру естетичної медицини Esthetology


Вибір омолоджуючої програми, заснованої на введенні уколів красоти, - індивідуальний, що базується як на бажанні клієнта, так і на відсутності протипоказань. До останніх відносяться:

- генетична непереносимість компонента або групи інгредієнтів;
- вагітність і лактація;
- відхилення в психіці;
- вік до 18 років;
- гнійничкові утворення в зоні впливу;
- склеродермія;
- хронічні захворювання шкіри і крові т.д.

Кращі ціни на ін'єкції краси в Києві пропонує центр естетичної медицини Esthetology. Відгуки клієнтів підкреслюють компетентність фахівців Центру в усіх аспектах косметології, а також якість проведення процедури.

Дізнатися про омолоджуючі ін'єкції і інші комплекси, спрямовані на досягнення здорової краси шкірного покриву, а також записатися на прийом зручно по телефону або через офіційний сайт esthetology.ua.