Біоревіталізація

Біоревіталізація рук
відновлення водного балансу шкіри
Біоревіталізація очей
сучасний метод омолодження шкіри навколо очей
Біоревіталізація шиї
допомагає нормалізувати вміст активних біополімерів
Біоревіталізація шкіри
введення в середні слої шкіри препаратів гіалуронової кислоти
Біоревіталізація губ
введення гіалуронової кислоти в підшкірні шари
Біоревіталізація волосся
внутрішнє відновлення волосся


Біоревіталізація - зволоження шкіри гіалуроновою кислотою

Кожна жінка відчуває неприємне занепокоєння, коли ознаки старіння проявляються з усією очевидністю. Після 30 років на обличчі стають помітні не тільки дрібні гусячі лапки, що розбігаються від куточків очей під час посмішки, а справжні, повноцінні зморшки, зафіксовані на лобі, переніссі, в куточках рота, на шиї.


Процес старіння зупинити неможливо, хоча в наших силах уповільнити і зробити менш помітним його прояв. В першу чергу, треба вести здоровий спосіб життя, намагаючись контролювати стреси. По-друге, відвідувати косметолога для підтримки естетики обличчя і відкритих зон тіла, найбільш уразливих до негативного впливу факторів зовнішнього середовища.


Косметолог призначає індивідуальні процедури, що входять в програму комплексного омолодження. Це можуть бути вітамінні ін'єкції, підшкірне введення різних препаратів, шліфування і пілінги. Але перше місце в переліку нехірургічних методик омолодження займає біоревіталізація ─ введення гіалуронової кислоти під шкіру.

  • Показання: зневоднена, суха, в'яла шкіра, зниження тургору і еластичності шкіри, фотостаріння, стреси, куріння, підготовка і відновлення шкіри після пілінгів і лазерних шліфовок, дермабразії, пластичних операцій
  • Тривалість: 1 година
  • Відновлення: 1-2 дні
  • Курс : 4 процедури
  • Максимальний ефект: 12 місяців, накопичувальна протягом коригуючого курсу
  • Поєднується: з програмами омолодження, elos-ліфтингом і elos-омолодженням, лазерним фракційним омолодженням Fraxel, біотехнологіями, контурною пластикою

Сутність методики біоревітализации

Біоревіталізація ─ один з ефективних способів підтримки зовнішньої молодості за рахунок внутрішньошкірних ін'єкцій гіалуронової кислоти. За 20 років застосування в косметології методика довела свою ефективність і безпеку для здоров'я.

Оновлення клітин дерми безпосереднім чином пов'язане з гіалуроновою кислотою, здатною утримувати вологу в тканинах, стимулювати проліферацію фібробластів, захищати клітинний імунітет. Після 35 років зміст цього важливого компонента, який бере участь в побудові позаклітинного матриксу, поступово знижується, що призводить до підвищення чутливості шкіри до токсинів і алергенів, втрати еластичності і пружності.

При проведенні біоревіталізації шкіри обличчя глибокі підшкірні шари насичуються молекулами гіалуронової кислоти, надійно утримують вологу.

Підтримка мінерального балансу є необхідною умовою для забезпечення клітинної активності. Гіалуронова кислота прискорює загоєння ранок, попереджаючи травмуючий вплив вільних радикалів на грануляційні тканини.

Кому показана біоревіталізація
Показаннями до призначення біоревіталізації обличяя косметологом є:

- в'яла та суха шкіра;

- ослаблений тургор шкіри;

- ознаки фотостаріння;

- відновлювальний період після інших процедур омолодження;

- планові поїздки на морські і гірськолижні курорти (профілактика старіння).

Процедура біоревіталізації шкіри триває приблизно 60 хвилин. Один курс - 4-6 процедур, в залежності від віку і стану шкіри. Для підтримки естетичного результату рекомендується проводити сеанси двічі на рік, із проміжком 6 місяців. Процедура добре поєднуються з іншими методиками омолодження, зокрема з контурною пластикою, пілінгом, лазерним шліфуванням.

Протипоказання
Біоревіталізація обличчя в Києві проводиться тільки в клініках естетичної медицини. Під час сеансу лікар використовує професійний інструментарій та обладнання, антисептики, знеболюючі засоби, косметичні препарати. Протипоказаннями до призначення біоревіталізації є:

- гострі інфекції будь-якої локалізації;

- рани, гнійники на обличчі;

- підвищений артеріальний тиск;

- захворювання органів кровотворення;

- вагітність;

- чутливість до діючої речовини.

Ефективність біоревіталізації
Перед проведенням ін'єкційної біоревіталізації визначається концентрація препарату, необхідна для створення фізіологічної норми. При перевищенні рівня природного вмісту гіалуронової кислоти клітини дерми перенасичуються вологою, в результаті чого з'являється характерна набряклість в області щік і скул.

Тому дуже важливо, щоб процедуру виконував кваліфікований фахівець, який накопичив практичний досвід у даній галузі естетичної медицини. Після грамотно проведеного сеансу спостерігаються такі ефекти:

- відновлення еластичності і пружності шкіри;

- корекція овалу обличчя;

- глибоке зволоження;

- поліпшення кольору обличчя.

Біоревіталізація шкіри, судячи з відгуків, не завдає дискомфорту, не викликає подразнення і інших неприємних симптомів.

У медичних центрах застосовують дві техніки проведення процедури: ін'єкційна і лазерна. У першому випадку препарат суворо дозовано вводиться під шкіру за допомогою тонкої голки, при цьому косметолог ретельно контролює глибину ін'єкції. Гелевий концентрат рівномірно розподіляється в тканинах відразу після введення. Після закінчення процедури на шкірі залишаються видимими червоні точки (папули), які розсмоктуються протягом декількох днів.

Апаратна (лазерна) біоревіталізація передбачає введення гелю під шкіру за допомогою лазерного випромінювання. Низькомолекулярна гіалуронова кислота, нанесена на шкіру, проникає в тканини під впливом інфрачервоного «холодного» лазера і рівномірно розподіляється в підшкірних шарах. Епідермальний шар не нагрівається, не лущиться після процедури. На лазерну біоревіталізацію ціна на порядок вище, ніж на ін'єкції гіалуронової кислоти, що є головним недоліком апаратної технології.

Центр здорової естетологіі Еsthetology надає послуги в рамках програм омолодження, використовуючи новітні методики.

Фахівці досконало володіють технікою проведення біоревіталізації, неухильно дотримуються медичні норми, приймають виважені рішення при виборі способу введення препарату.