Мезотерапія шкіри навколо очей

Мезотерапія навколо очей - одна з найактуальніших косметологічних послуг

Мезотерапія шкіри навколо очей - одна з найактуальніших косметологічних послуг, потреба у використанні якої виникає в досить ранньому віці (в 33-35 років). Рішення вдатися до послуг лікарів-косметологів є цілком обгрунтованим, оскільки саме в області очей з'являються перші тонкі зморшки, темні кола і звисаючі складки ( «мішки»).


Товщина шкіри в цій області в кілька разів менше, ніж на лобі або на щоках, тому активна міміка призводить до ранньої появи «гусячих лапок». Недостатнє природне зволоження (в периорбітальній області мало сальних залоз) є причиною втрати тонусу і еластичності шкіри.


Темні кола під нижніми повіками - результат мікротравм близько розташованих судин. Застосування ефективних косметичних засобів допомагає частково вирішити проблему, але для її повного усунення потрібне застосування більш прогресивних методів, одним з яких є мезотерапія.

 • Показання: вікові зміни шкіри, корекція проблемної шкіри, поліпшення загального тонусу шкіри
 • Тривалість: 60 хвилин
 • Відновлення: 1-3 дні
 • Курс: 6-10 процедур
 • Максимальний ефект : Накопичувальний протягом відновлювального курсу
 • Поєднується: з іншими малоінвазивними методиками, біоревіталізація, "ін'єкціями краси", плазмоліфтинг, elos-ліфтингом і elos-омолодженням, лазерним фракційним омолодженням Fraxel, контурною пластикою

Показання для мезотерапії під очима

Показаннями до мезотерапії в області навколо очей є:

 •  темні кола і набряки під очима;
 •  зморшки в куточках очей і під очима;
 •  навислі повіки;
 •  нездоровий колір, пігментація.

Мезотерапія навколо очей буде ефективною в тому випадку, якщо  дефекти, які з'явилися  є наслідком стресів, регулярних перевтом, авітамінозу, вікових змін, браку кисню в тканинах і інших зовнішніх факторів. Якщо вади виникли на тлі захворювань внутрішніх органів, то мезотерапія, як і інші косметичні послуги, не дасть бажаного результату. Саме тому необхідно провести діагностику організму, щоб визначити істині причини погіршення зовнішнього вигляду.

Ефект від мезотерапії під очима

Мезотерапія під очі - складна медична процедура, яка проводиться в умовах медичного закладу. Ефект омолодження досягається за рахунок введення в проблемні зони спеціальних розчинів, що містять біологічно активні компоненти в збалансованому співвідношенні. Потрапляючи всередину тканин, речовини починають «працювати», запускаючи кілька важливих механізмів:

 •  стимуляцію клітинного синтезу;
 •  активізацію процесу регенерації тканин;
 •  прискорення обмінних процесів.

Препарат, що вводиться через найтонші голки на глибину до 4 мм, заповнює всі нерівності і зморшки, тому естетичний ефект можна спостерігати вже через кілька днів після процедури, коли зникнуть сліди від мікроскопічних проколів. Шкіра набуває однорідного природнього відтінку, зникають «гусячі лапки», набряки й інші дефекти.

Методики проведення процедури

Мезотерапія очей проводиться як вручну, так і за допомогою методу електропорації. У першому випадку використовується шприц з тонкою голкою, а другий метод заснований на застосуванні електричних імпульсів, які забезпечують проникнення речовини вглиб тканин. Для проведення безін'єкційної мезотерапії застосовується також лазерна та ультразвукова апаратура. Імпульсний вплив сприяє розслабленню м'язів, а також забезпечує перетворення вихідних компонентів розчину в активні речовини.

Перед виконанням (і вибором методики) мезотерапії, ретельно оцінюється стан шкіри і її особливості, після чого,  індивідуально, вибирається спеціальний коктейль, до складу якого входять вітамінні комплекси, мікроелементи, пептиди й інші речовини в певному співвідношенні. Перед сеансом і після його завершення шкіра обробляється антисептичним засобом, а потім наноситься зволожуючий крем.

Переваги проведення мезотерапії в Центрі Здорової Естетологіі


До переваг проведення омолоджуючої процедури «мезотерапія в області очей» в нашому Центрі відносяться:

 •  висока кваліфікація фахівців;
 •  завжди точна діагностика;
 •  використання перевірених часом коктейлів для підшкірного введення;
 •  ретельне планування кожної процедури; 
 •  безболісність;
 •  комфортні умови.

На мезотерапію під очі ціна залежить від виду застосованих методик, області обробки, вартості використовуваних препаратів. Записатися на прийом до фахівця на консультацію можна на сайті або за контактним телефоном. Ви не помилитеся у виборі, якщо проведете будь-яку з косметичних процедур в київському «Центрі Здорової Естетологіі», де працюють досвідчені лікарі і застосовуються технології останнього покоління. Ми із задоволенням дамо відповідь на всі ваші питання які вас цікавлять.

Принцип дії мезотерапії на обличчі:

Мезотерапія (ін'єкція краси) - це методика застосування лікарських засобів у шкірі (в залежності від показань глибина варіюється від 0,5 до 6 мм). Таким чином, створюється максимальна концентрація речовин в потрібному місці при загальному впливі на організм. 

Найбільш ефективний результат з методик, рекомендованих лікарями Центру здорової естетології® в складі комплексної програми розробленої спеціально для вас.