HydraFacial: вакуумний гідропілінг в Києві

HydraFacial: вакуумний гідропілінг - Спріяє міттєвому оздоровленню шкіри обличчя

В рамках апаратної косметології використовується процедура HydraFacial - інноваційна технологія омолодження шкірного покриву, заснована на очищенні і зволоженні тканин. Гідропілінг сприяє миттєвому оздоровленню шкіри обличчя без застосування дорогих травмуючих методик. 


Ефект хайдрафешл давно оцінений на Заході - вакуумну технологію очищення шкіри практикують світські левиці і «зірки» Голлівуду: Періс Хілтон, Камерон Діас, Бейонсе. «Молоді і красиві», стану шкіри яких можна тільки позаздрити, є почесними учасницями офіційного фан-клубу HydraFacial MD, і це аж ніяк не рекламний трюк. 


Революційна технологія схвалена на світовому рівні - на підтвердження ефективності такі нагороди за досягнення в області косметології, як Platimum Spa Treatment і Best of the Best. Устаткування для вакуумного пілінгу HydraFacial виробляє компанія Edge System Inc (США), що володіє міжнародним сертифікатом FDA.

Эффективність в дії 

За відгуками, вакуумний гідропілінг ефективний при:

 • лікуванні вугрової висипки, гіперкератозу, пігментації і т.д.;
 • усуненні зневоднення і сухості шкіри;
 • корекції вікової деформації шкірного покриву;
 • стабілізації натурального кольору обличчя;
 • реабілітації після косметологічних процедур;
 • підготовці до маніпуляцій і багато інших.

Результат від HydraFacial помітний відразу ж після першої процедури. В результаті комплексного впливу на дерму, шкірний покрив стає гладким, пружним, підтягнутим, незалежно від віку клієнта і типу його шкіри.

Особливості технології гідропілінгу 

Процедура HydraFacial можлива із застосуванням тільки запатентованої сироватки, що складається з очищувальних, живильних протизапальних компонентів і антиоксидантів. 

Якщо вам запропонують хайдрафешл з використанням підручних засобів - про голлівудську якості мова не йде. Технологія HydraFacial передбачає кілька напрямків: 

 • ексфоліація, або омолодження (сироватка Activ4 наноситься на шкірний покрив рівномірним шаром. В ході гідратації і проникненні активних компонентів в клітини відбувається очищення пір;
 • ефект вакууму - лімфодренаж, поліпшення мікроциркуляції крові); кислотний пілінг із застосуванням GlySal (в ході інтенсивного, м'якого впливу на шкіру, відбувається стимуляція внутрішніх біопроцесів, знімається пігментний шар, підвищується загальний імунітет);
 • екстракція або глибоке очищення із застосуванням Beta-HD (відбувається розм'якшення жирової секреції, настає антибактеріальний, зволожуючий ефект);комплекс Anti-Aging, або Антивік - із застосуванням біо-сироваток CTGF з фактором росту (локальна міорелаксація, відновлення дермального матриксу, підвищення тургору тканин); 
 • маска-зволоження із застосуванням Antiox-6 (сироватки, що сприять регенерації шкіри, корекції вікових змін, профілактиці деформації тканин і т.д.)

Переваги вакуумного гідропілінгу

Процедура гідрофейшл екологічно безпечна, абсолютно безболісна і має обмежений перелік протипоказань. У списку протипоказань  - запальні і кровоточиві процеси у зоні впливу на шкіру, хронічна патологія в стадії загострення, тяжка форма діабету, онкологія.


Метод HydraFacial не має побічних ефектів і повністю сумісний з іншими косметичними програмами.
Після гідродермабразії не потрібна реабілітація. Одноразова процедура «сьогодні на сьогодні» сприяє приведенню в порядок шкіри обличчя перед побаченням, переговорами або іншим важливим заходом. 


Технологія не передбачає гендерних розмежувань: досягнення ефекту гладкою чистої шкіри актуально не тільки для жінок, але і для чоловіків.
Для проведення процедури використовуються одноразові насадки HydroPeel різної абразивності, абсолютно атравматичні, навіть можуть бути застосовані до делікатної шкіри. 
Демакіяж - єдина умова підготовки до процедури. Ціна гідропілінг невисока, а результат - вигляд на мільйон!

Центр естетичної медицини Esthetology: чому HydraFacial MD вигідно провести в нас

Профессиональный HydraFaсial MD доступен в Киеве — лучшие расценки на вакуумный гидропилинг предлагает косметологическая клиника Esthetology. Вашему вниманию предлагается:

 • штат высококвалифицированных специалистов с опытом работы в инновационной косметологии;
 • точное исполнение запатентованной технологии с использованием одноразовых насадок;
 • индивидуальный подход, консультация в удобное для вас время;
 • комфортные условия, конфиденциальность.

Записаться на гидропилинг HydraFacial удобно по телефону или онлайн – используйте приемлемую для вас форму контакта!