Біоревіталізація шиї

Біоревіталізація шиї - допомагає нормалізувати вміст активних біополімерів

Шия і декольте - дві проблемні зони, які видають вік жінки. Тонкий шар епідермісу, майже повна відсутність підшкірної жирової клітковини, а також відкритість до зовнішніх впливів призводить до того, що вікові зміни шкіри зачіпають ці ділянки в числі перших. Безпосередньою причиною старіння стає недостатнє вироблення гіалуронової кислоти, яка призводить до уповільнення утворення нових дермальних клітин і порушення водного балансу.

Косметологічна процедура біоревіталізація шиї допомагає нормалізувати вміст активних біополімерів у тканинах і омолоджує шкіру.

В результаті курсу процедур відбувається:

  • глибоке зволоження шкіри і підвищення її тонусу;
  • вирівнювання тону і текстури шкіри шиї та зони декольте;
  • розгладження дрібних зморшок і зменшення глибших.

Біоревіталізація шиї і декольте: особливості процедури


Біоревіталізація шиї і декольте проводиться кваліфікованим косметологом методом ін'єкційного або лазерного введення препаратів гіалуронової кислоти в шар епідермісу на певну глибину.

Попередньо шкіру обробляють антисептичним засобом і використовують в якості анестезії спеціальний гель.

Для отримання стійкого ефекту рекомендується пройти 3-6 сеансів. І повторити повний курс за 6 місяців. Точну кількість процедур визначає лікар в індивідуальному порядку.

До омолодження шкіри в зоні шиї і декольте методом біоревіталізації вдаються, в основному, жінки від 30 років і старше. Процедура абсолютно безпечна, оскільки в якості стимулятора використовується природний, необроблений хімічними речовинами препарат, що не викликає відторгнення і алергічних реакцій.

Прямими протипоказаннями є:

  •  наявність у пацієнта проблем, пов'язаних з психікою, ендокринологією, порушенням згортання крові;
  •  онкологічні захворювання;
  •  гострі вірусні інфекції;
  •  дерматити і травми шкіри в зоні обробки;
  •  вагітність і лактація.

Правила поведінки після процедури


Ступінь позитивного ефекту курсу біоревіталізації шиї і його тривалість багато в чому залежать від дотримання правил догляду за шкірою після процедури.

Протягом 2-3 днів після сеансу може спостерігатися легка набряклість шкіри і сліди папул, що утворилися під час ін'єкцій.

Протягом найближчого тижня не допускаються:

- відвідування басейну, сауни, фізіотерапевтичних процедур;

- інсоляції шкіри в проблемній зоні.

Якщо сонячного впливу не уникнути, необхідно прикривати шию і зону декольте одягом або використовувати сонцезахисний крем.

Вибираючи косметологічний центр Esthetology, ви можете бути впевнені у високому рівні професіоналізму наших лікарів, які забезпечать індивідуальний підхід, а також безпечне і ефективне рішення ваших естетичних питань.