Біоревіталізація губ гіалуроновою кислотою

Біоревіталізація губ - введення гіалуронової кислоти в підшкірні шари

Недостатня кількість вологи в підшкірних шарах негативним чином позначається на зовнішності. Тьмяний колір обличчя, сухість, лущення, дрібні зморшки в носогубній області - привід для запису до лікаря-косметолога. Сучасна естетична медицина має в своєму розпорядженні величезні можливості для вирішення багатьох вікових дефектів, якщо вони не викликані серйозними внутрішніми захворюваннями. Біоревіталізація губ, що представляє собою точне введення гіалуронової кислоти в підшкірні шари, дозволить в найкоротші терміни відновити виразність зовнішнього вигляду, досягти помітного ефекту свіжості і омолодження.

 • Показання: набуті недоліки після морського і гірського відпочинку, коли шкіра обвітрюється, втрачає яскравість кольору і захисний шар вологи
 • Тривалість: 1 година
 • Відновлення : 1-2 дні
 • Курс : 4 процедури
 • Максимальний ефект: 12 місяців, накопичувальний ефект протягом коригуючого курсу
 • Рекомендований вік : 25-35 років

Коли показана біоревіталізація?

Біоревіталізація губ гіалуроновою кислотою запускає механізм регенерації клітин, наповнює тканини вологою, стимулює вироблення колагену. Губи злегка збільшуються в обсязі, але виглядають природньо, як в молодості. Процедура дозволяє швидко усунути набуті недоліки і є особливо актуальною після морського і гірського відпочинку, коли шкіра обвітрюється, втрачає яскравість кольору і втрачає захисний шар вологи.

Як проводиться біоревіталізація

На консультації лікар оглядає область впливу, проводить опитування на предмет медичних протипоказань, до яких відносяться:

- алергія на компоненти косметики;
- виражена в'ялість шкіри;
- шкірні захворювання;
- психічні розлади;
- захворювання органів кровотворення.
Ін'єкційна процедура передбачає введення препарату мікроскопічними дозами в проблемну зону.

Біоревіталізація губ вимагає дотримань жорстких правил асептики, тому повинна проводитися тільки в умовах медичного закладу, де забезпечена стерильність робочих інструментів і всіх навколишніх предметів.

Неінвазивні методики передбачають проникнення препарату в підшкірні шари за допомогою лазерного або ультразвукового імпульсу.

В даному випадку ризик інфікування зведений до мінімуму, забезпечується швидке відновлення шкіри, але естетичний ефект не настільки високий, як при використанні ручної техніки. Вартість лазерної біоревіталізації значно вище, при цьому існує ряд протипоказань для її проведення. Кількість курсів визначається строго індивідуально щодо кожного клієнта, з урахуванням завдань і специфіки проблеми.

Біоревіталізація в Центрі Здорової Естетологіі
Обравши послуги нашої клініки, ви гарантовано отримаєте:

 • максимальну увагу до проблеми;
 • вибір результативної методики омолодження;
 • використання інноваційних косметичних засобів;
 • комфортні умови перебування та відмінний сервіс;
 • лікарський нагляд після проходження курсу процедур.

Записуйтеся на консультацію на сайті або за контактним телефоном. Ми надамо вичерпну інформацію з питань, які вас цікавлять.