Контурна пластика шиї

Контурна пластика шиї - дозволяє повернути вашій шиї красу та молодість

Існує три області тіла, які більше за інших видають вік: кисті рук, шкіра навколо очей і шия. Головною естетичної проблемою для шиї, що турбує не тільки жінок, а й чоловіків, що стежать за своєю зовнішністю, є в'янення шкірних покривів, поява вертикальних складок і поперечних зморшок, званих «кільця Венери». Причиною цього можуть бути вікові зміни, спадкова схильність, використання для сну високої подушки, схуднення і навіть довге перебування на сонці. Контурна пластика шиї дозволяє легко і швидко усунути ці проблеми, повернувши вашій шиї красу і молодість.

  • Показання: відновлення тургору шкіри, нейтралізація мілких та глибоких зморщків, формування підтягнутого овалу обличчя, покращення кольору шкірних покривів, зменшення подвійного підборіддя.
  • Тривалість процедури: 30-45 хвилин
  • Відновлення після процедури: не потребує
  • Рекомендований вік: від 40 років
  • Максимальный эффект: 1-12 місяців

Що таке контурна пластика шиї

Контурна пластика шиї - це ін'єкційна процедура, при якій під шкіру в області шиї і декольте вводяться філери. Зазвичай для цієї мети застосовуються препарати, що містять гіалуронову кислоту. Така процедура особливо затребувана жінками у віці від 40 років. Ін'єкції препарату здійснюються за допомогою шприца з тонкою голкою або канюлею, при цьому філери легко поширюються по пухкому підшкірному шару і дають видимий косметичний ефект. В результаті процедури ви побачите такі зовнішні зміни:

  • відновлення тургору шкіри;
  • нейтралізація дрібних і глибоких зморшок;
  • формування підтягнутого овалу обличчя;
  • поліпшення кольору шкірних покривів;
  • зменшення подвійного підборіддя.

Крім того, гіалуронова кислота стимулює вироблення організмом власних тканинних волокон, колагену і еластину, сприяє відновленню водного балансу і активізує регенеративні властивості дерми.

Процедура проводиться амбулаторно із застосуванням місцевих анестетиків у вигляді мазі або гелів. Результат проявляється миттєво. Але остаточний ефект досягається, коли молекули гіалуронової кислоти наситяться вологою, яка притягується із організма (через 3-4 тижні), і зберігається до одного року.

Виконання контурної пластики шиї вимагає стерильних умов і високої кваліфікації лікаря-косметолога. Її рекомендується проводити в спеціалізованих клініках. Наш «Центр здорової естетологіі» в Києві є сертифікованим медичним закладом, а процедуру контурної пластики у нас виконують фахівці в галузі дерматології і косметології міжнародного рівня з вищою медичною освітою. Записуйтеся на прийом до лікаря на нашому сайті!