Біоревіталізація волосся

Біоревіталізація волосся - внутрішнє відновлення волосся

Біоревіталізація волосся - ефективна і безпечна косметична процедура, яка значно поліпшує стан волосся, їх густоту і еластичність, сприяє більш активному росту, блиску, насиченому кольору. Суть методу полягає у введенні препаратів гіалуронової кислоти, а також інших вітамінних компонентів в шкіру голови. В результаті поліпшується живлення волосся, насичення їх волосяних фолікул рідиною і вітамінами. Волосся омолоджується зсередини.


Біоревіталізація волосся дає кращий і стійкий ефект, ніж маски або масаж голови. Поліпшення настає вже після першого сеансу І ЗБЕРІГАЄТЬСЯ протягом двох місяців. Для закріплення позитивного результату  досить повторювати процедуру кожні 60 днів.

 • Показання: негативні впливи хімічних речовин і високих / низьких температур, менопауза, старіння, недолік білків і вітамінів
 • Тривалість : 1 година
 • Відновлення : 1-2 дні
 • Курс : 6 процедур
 • Максимальний ефект: 2 місяці

Коли рекомендується проводити біоревіталізацію шкіри голови

 1. Якщо волосся і шкіра голови часто піддаються негативним впливам хімічних препаратів і високих/низьких температур: фарбування, хімічна завивка, сушка феном, перебування на морозі з непокритою головою і т.п.
 2. У період менопаузи та інших гормональних перебудов організму.
 3. У зрілому віці, коли погіршення стану волосся є наслідком старіння шкіри голови.
 4. При нестачі в організмі білка і вітамінів, наприклад, після хвороби або непродуманих дієт.

Чи існують протипоказання для процедури?

Біоревіталізація волосся - надійний і перевірений метод, абсолютно безпечний і показаний в будь-якому віці. Обмеженнями для його проведення є:

 • період вагітності та годування груддю;
 • хронічні захворювання онкологічного і аутоімунного характеру, схильність до гіпертонії;
 • травми і осередки запалень на волосистій частині шкіри голови;
 • схильність шкіри до утворення келоїдних рубців;
 • алергічні реакції на речовини, що входять до складу ін'єкцій (зустрічається надзвичайно рідко).

Правила поведінки після сеансу


Біоревіталізація волосся-це процедура, успіх якої залежить як від майстерності лікаря-косметолога, так і поведінки пацієнта протягом двох тижнів після її проведення.

В період після процедури забороняється:

 • мити волосся в перші два дні;
 • протягом 2-3 тижнів піддавати шкіру голови впливу агресивних хімічних речовин, високих температур, інтенсивного сонячного опромінення.

1-2 дні після сеансу на шкірі голови можуть з'явитися гематоми і невелика набряклість, відчуття сухості і свербіння, які необхідно просто перетерпіти. Масаж голови або розчісування можуть призвести до інфікування шкіри і появи інших негативних явищ.

Клініка Esthetology пропонує послугу біоревіталізації волосся. Кваліфіковані лікарі-косметологи виберуть методику, кількість процедур і лікарські препарати, які найбільше підходять для вирішення проблем пацієнта, проведуть процедуру на належному професійному рівні, а також дадуть рекомендації з догляду.