Видалення бородавок, родимок та папілом

Видалення бородавок, родимок, папілом - швидке та безпечне видалення шкірних новоутворень

Папіломи, родимки, бородавки знайомі багатьом людям не з чуток - ці доброякісні утворення є причиною естетичного дискомфорту і невпевненості в собі, особливо якщо знаходяться на обличчі. За своєю природою такі утворення є безпечними для здоров'я, але під впливом сонячного проміння, травматизації і постійного натирання збільшується ризик переродження в злоякісну пухлину. Щоб такого не сталося, необхідно вчасно звернутися до фахівців «Центру здорової естетологіі» і провести видалення шкірних новоутворень.

Коли варто видалити папілом, родимку або бородавку
Новоутворення на обличчі й тілі можуть бути різної форми, кольору, розміру і текстури. Але, не дивлячись на зовнішній вигляд і локалізацію, їх необхідно негайно видалити в таких випадках:

- з'явився біль в районі родимки, бородавки або папіломи;
- наявність кровотечі (навіть незначного);
- зміна кольору;
- стрімке збільшення в розмірах;
- новоутворення натирається одягом і травмується.

Видалення новоутворень на обличчі й тілі: куди звернутися

Центр здорової естетологіі приділяє особливу увагу такій проблемі, як видалення папілом, родимок і бородавок. Перш ніж приступити до видалення, пацієнт проходить обстеження. На первинній консультації дерматолог проведе зовнішній огляд і визначить вид новоутворення і можливі ризики. У важких і складних випадках пацієнт буде направлений на дерматоскопію - ця процедура дозволить більш ретельно розглянути утворення за допомогою спеціального обладнання. Після вивчення новоутворення фахівець запропонує найбільш оптимальні варіанти вирішення проблеми.

Surgitron: швидке і безпечне видалення шкірних новоутворень
У нашому Центрі застосовується видалення шкірних новоутворень методом Surgitron за допомогою радіохвиль. Перевагами даного методу є:

- безболісність;
- швидке відновлення;
- можливість проведення гістологічного аналізу;
- акуратний естетичний результат;
- можливість видалення новоутворень на делікатних зонах;
- відсутність періоду підготовки і реабілітації;
- амбулаторне проведення;
- створення мінімального рубця;
- стерилізуюча дія, яке перешкоджає проникненню інфекцій.

При використанні радіохвильового методу видалення, лікар може контролювати глибину розрізу візуально і тактильно, що в підсумку призводить до набагато більш якісного результату, ніж при видаленні іншими шляхами. Також особливістю методу є те, що радіохвиля впливає тільки на ту ділянку, куди спрямований електрод, тому навколишні тканини не травмуються.

Видалення новоутворень на обличчі й тілі методом Surgitron несе позитивний ефект який проявляється у видаленні новоутворень на клітинному рівні без шкоди для здорової тканини навколо.

Перед процедурою дерматолог наносить на шкіру антисептик, щоб продезинфікувати шкіру, і анестезуючий крем, який позбавить пацієнта від будь-яких хворобливих відчуттів. Потім акуратно проводиться видалення папіломи та інших новоутворень шар за шаром. При необхідності, після видалення лікар вирівнює рану. Завдяки одночасному видаленню і коагуляції, процедура повністю безкровна.

В середньому, процедура займе від 30-60 хвилин, в залежності від складності та обсягу роботи. Після процедури на місці видалення утворюється корочка, яка самостійно відпадає протягом пари днів або тижнів. Корочку категорично не можна насильно відривати - це може привести до утворення шраму та інших неприємних відчуттів.

Коли не можна прибирати папіломи
Проведення процедури з видалення неможливе в таких випадках:

- вагітність і період годування груддю;
- цукровий діабет;
- хвороби крові;
- злоякісні пухлини;
- запальні процеси;
- інфекційні захворювання шкіри;
- епілепсія;
- вік до 16 років.

Центр здорової естетології: видалення новоутворень в Києві
Ціни на видалення папілом, родимок, бородавок і інших видів новоутворень - цілком прийнятна. Завдяки високій кваліфікації фахівців, багаторічному досвіду роботи і використання передових технологій, пацієнти можуть бути впевнені в позитивному результаті. Записатися на консультацію до дерматолога можна на сайті або по вказаному телефону. Ми чекаємо вас!