Вітамінні крапельниці

Вітамінні крапельниці - для очищення організму вони найбільш ефективні

В організмі людини постійно накопичуються залишки обмінних речовин, шкідливі речовини, шлаки і токсини. Ситуацію ускладнюють постійні стреси, перевтома, неправильне харчування і шкідливі звички. В результаті, погіршується загальне самопочуття, знижується імунітет, зростає ризик розвитку серцево-судинних патологій, виникає гормональний дисбаланс і інші серйозні зміни. Сьогодні існує маса варіантів лікувального очищення, але найбільш ефективним і безпечним способом є вітамінні крапельниці. Записатися на очищення організму таким методом пропонує «Центр Здорової Естетологіі».


У процесі життєдіяльності в організмі людини накопичуються шкідливі продукти обміну речовин, «шлаки», токсини і інші сторонні речовини. Справлятися з цим допомагає система виділення організму, представлена печінкою, нирками, легенями, кишечником і шкірою. Однак, з часом відбувається збій захисних механізмів. Ситуацію ускладнюють постійні стреси, перевтома, неправильне харчування і шкідливі звички. В результаті, погіршується загальне самопочуття, знижується імунітет, зростає ризик розвитку серцево-судинних патологій, виникає гормональний дисбаланс і інші серйозні зміни. Сьогодні існує маса варіантів лікувального очищення, але найбільш ефективним та безпечним методом є вітамінні крапельниці. Записатися на очищення організму таким чином пропонує Центр здорової естетології.  • Показання: підвищений рівень холестерину; зниження імунітету і часті простудні захворювання; високий рівень сечової кислоти в крові; інтоксикація: лікарська, алкогольна, екологічна; хронічна втома, проблеми зі сном; апатія, депресивні стани; порушення обміну речовин; шкірні висипання та інше.
  • Протипоказання: вагітність та період лактації; індивідуальна непереносимість одного з компонентів препарату; запалення вен.
  • Переваги: препарат відразу потрапляє в кров; максимально швидке і повне засвоєння активних компонентів; препарати надходять в організм, минаючи травну систему, що скорочує ризик побічних ефектів.
  • Курс: від 4 до10 процедур
  • Ефект: поліпшення стану шкіри; потужний ліфтинг-ефект; детоксикація і виведення шлаків з організму; омолоджуючий ефект; відновлення емоційного фону; підвищення імунітету; активне насичення крові киснем; поліпшення обміну речовин; підвищення статевої активності.

Що таке вітамінні крапельниці і в чому їх особливість

Вітамінні крапельниці - ефективний метод очищення, суть якого полягає в краплинному введенні зміцнюючого препарату в кровотік пацієнта, що дозволяє наситити клітини організму ліками і заповнити запаси чистої води. Головними перевагами такого способу очищення організму є:

- діючий препарат відразу потрапляє в кров;

- максимально швидке і повне засвоєння активних компонентів;

- відсутність проблем і порушень роботи травного тракту;

- підвищення загального тонусу організму;

- стабілізація роботи всіх органів і систем.

Вітамінні крапельниці також допоможуть повернути молодість і красу - спеціальні анти-ейдж коктейлі підвищать працездатність організму, нормалізують гормональний фон і оновлять клітини. Препарати, введені внутрішньовенно, допоможуть підвищити еластичність шкіри, інтенсивно зволожити її, зменшити мімічні зморшки і пігментацію. Лікарі-косметологи «Центру Здорової Естетологіі» підберуть вітамінні крапельниці для краси і молодості, з урахуванням персональних особливостей пацієнта, які дадуть максимально позитивний ефект. Анти-ейдж препарати також допоможуть впоратися з набряком обличчя та повік, з висипом  і навіть з випадінням волосся.

Вітамінні крапельниці - ефективний метод терапії, суть якого полягає в краплинному введенні препаратів в кровотік пацієнта, що дозволяє наситити клітини організму необхідними речовинами, нормалізувати обмін речовин і заповнити дефіцит рідини.

Головними перевагами такого методу введення є:

- діючий препарат відразу потрапляє в кров;
- максимально швидке і повне засвоєння активних компонентів;
- препарати надходять в організм, минаючи травну систему, що значно скорочує ризик побічних ефектів
Вітамінні крапельниці також допоможуть повернути молодість і красу - спеціальні анти-ейдж коктейлі підвищать працездатність організму, нормалізують гормональна фон і оновлять клітини. Препарати, введені внутрішньовенно, покращують якість шкіри і волосся, підвищують еластичність шкіри, зволожують її.

Лікарі «Центру Здорової Естетологіі» підберуть вітамінні крапельниці для краси і молодості, з урахуванням персональних особливостей пацієнта, що забезпечують максимально позитивний ефект.

Коли потрібні вітамінні крапельниці
Основними показаннями до призначення вітамінних крапельниць виступають:

- зниження імунітету і часті простудні захворювання;

- інтоксикація: лікарська, алкогольна, екологічна;

- хронічна втома, зниження працездатності, проблеми зі сном;

- зниження настрою, депресивні стани;

- порушення обміну речовин;

- підвищений рівень холестерину;

- високий рівень сечової кислоти в крові;

- надлишкова маса тіла;

- зниження сили і витривалості;

- шкірні висипання та інше.

Важливо відзначити, що тільки лікар може призначити лікування і очищення організму після повного обстеження і вивчення анамнезу пацієнта.

Протипоказаннями до такого способу детоксикації є:

- вагітність і період лактації;

- індивідуальна непереносимість одного з компонентів препарату;

- запалення вен.

Від вітамінних крапельниць також варто відмовитися людям, у яких після уколів утворюються гематоми.

Як виконується процедура
Вітамінні крапельниці призначає лікар і процедура проводиться тільки в клініці. Очищення організму таким способом в домашніх умовах має високий ступінь ризику.

Перед сеансом лікар уважно вивчає історію хвороби пацієнта і підбирає індивідуальну кількість препарату з урахуванням його персональних особливостей. Потім пацієнт лягає на кушетку, приймає зручну позу і фахівець вводить крапельницю. Під час процедури пацієнт може почитати, подивитися відео або подрімати.

Препарат має накопичувальний ефект, тому для максимального результату необхідно пройти повний курс лікування. В середньому, кількість сеансів складає від 4 до 10 процедур. Після крапельниці самопочуття у пацієнтів буває різне: хтось відчуває прилив сил, когось, навпаки, хилить в сон. Це нормально!

Ефект від вітамінних крапельниць
Пройшовши повний курс очищення організму, спостерігаються такі ефекти:

- поліпшення стану шкіри;

- потужний ліфтинг-ефект;

- детоксикація і виведення шлаків з організму;

- омолоджуючий ефект;

- відновлення емоційного фону;

- підвищення імунітету;

- активне насичення крові киснем;

- поліпшення обміну речовин;

- підвищення статевої активності.

Вартість процедури залежить від підібраного фахівцем препарату. Більше деталей - у косметологів «Центру Здорової Естетологіі», записатися на прийом до яких можна в операторів за вказаними телефонами або в режимі онлайн.