Біоревіталізація рук

Біоревіталізація рук - відновлення водного балансу шкіри

Вважається, що вік, будь-якої навіть дуже ретельно доглянутої дами, можна легко визначити, поглянувши на її руки. Тонка шкіра кистей рук практично не містить жирової клітковини і максимально схильна до впливу зовнішніх факторів: високих / низьких температур, ультрафіолетового випромінювання, вітру, вологості, побутової хімії. Застосування поживних і захисних кремів знижує негативний вплив, але не покращує кардинально стан шкіри. Реального омолодження можна досягти, регулярно проводячи косметологічну процедуру біоревіталізації рук, спрямовану на відновлення водного балансу шкіри.

 • Показання: Біоревіталізація рук рекомендована для профілактики вікових змін шкіри у жінок і чоловіків. Процедура уповільнює процеси старіння, підходить для вирішення наступних завдань: зневоднення; почервоніння і лущення шкіри; пігментація, виражена капілярна сітка; вплив несприятливих зовнішніх факторів; порушення місцевого кровообігу та гормональні зміни
 • Відновлення: 2-3 дні
 • Курс: 2-4 процедури, 1 раз на 3-4 тижні
 • Максимальний еффект: Після курсу процедур
 • Тривалість процедури: до 60 хвилин

Що являє собою методика біоревіталізації кистей рук

Суть косметологічного методу біоревіталізації полягає в насиченні середніх шарів шкіри гіалуроновою кислотою ін'єкційним або лазерним методом. В результаті нормалізується водний баланс і підвищується тонус шкіри, активізується процес вироблення колагену і еластину, зникає сухість, тьмяний колір і дрібні зморшки. Процедура не має сезонних обмежень і проводиться на очищеній шкірі із застосуванням легкого анестезуючого засобу.

Біоревіталізація рук показана як при появі основних ознак старіння після 40-50 років, так і для профілактики у віці 30-35 років, а особливо актуальна для жінок в період менопаузи.

Стійкий видимий ефект від процедури зберігається від 6 місяців до року. Для цього рекомендується пройти повний курс. Також можна проводити підтримуючі процедури приблизно 1 раз на 3 місяці. Біоревіталізація рук добре сумісна з пілінгом, шліфуванням, лазерною корекцією.

Основні приводи вдатися до біоревіталізації рук:

 • поява симптомів біологічного старіння шкіри: сухісті, огрубіння, складок і зморшок, пігментних плям, венозних вузлів.
 • сухість, лущення, пошкодження капілярів, зменшення тонусу, як наслідки стресів або несприятливої екології.

Коли процедура протипоказана

 • в період вагітності і годування груддю;
 • при наявності онкологічних і аутоімунних захворювань;
 • ГРВІ, грип та інфекційних хворобах у гострій стадії;
 • при травмах і запаленнях на шкірних покривах рук.

Правила поведінки під час і після відновлювального періоду

У перші 1-2 дні після процедури іноді можливі легка набряклість або дрібні гематоми в місцях ін'єкцій. Неприємні відчуття повністю проходять не пізніше, ніж за 2-3 дні. Протягом двох тижнів важливо обмежити контакт рук із гарячою водою, ультрафіолетовим випромінюванням і речовинами, які подразнюють шкіру.

Щоб зберегти досягнутий ефект максимально довго, рекомендується регулярний домашній догляд за шкірою рук.

У косметичному центрі Esthetology процедуру біоревіталізації кистей рук проводять досвідчені лікарі-косметологи, які підберуть індивідуальну кількість сеансів і концентрацію препарату, виходячи з віку пацієнта, стану і типу шкіри, щоб гарантувати очікуваний результат.