Біоревіталізація рук

Біоревіталізація рук - відновлення водного балансу шкіри

Вважається, що вік, будь-якої навіть дуже ретельно доглянутої дами, можна легко визначити, поглянувши на її руки. Тонка шкіра кистей рук практично не містить жирової клітковини і максимально схильна до впливу зовнішніх факторів: високих / низьких температур, ультрафіолетового випромінювання, вітру, вологості, побутової хімії. Застосування поживних і захисних кремів знижує негативний вплив, але не покращує кардинально стан шкіри. Реального омолодження можна досягти, регулярно проводячи косметологічну процедуру біоревіталізації рук, спрямовану на відновлення водного балансу шкіри.

Що являє собою методика біоревіталізації кистей рук

Суть косметологічного методу біоревіталізації полягає в насиченні середніх шарів шкіри гіалуроновою кислотою ін'єкційним або лазерним методом. В результаті нормалізується водний баланс і підвищується тонус шкіри, активізується процес вироблення колагену і еластину, зникає сухість, тьмяний колір і дрібні зморшки. Процедура не має сезонних обмежень і проводиться на очищеній шкірі із застосуванням легкого анестезуючого засобу.

Біоревіталізація рук показана як при появі основних ознак старіння після 40-50 років, так і для профілактики у віці 30-35 років, а особливо актуальна для жінок в період менопаузи.

Стійкий видимий ефект від процедури зберігається від 6 місяців до року. Для цього рекомендується пройти повний курс. Також можна проводити підтримуючі процедури приблизно 1 раз на 3 місяці. Біоревіталізація рук добре сумісна з пілінгом, шліфуванням, лазерною корекцією.

Основні приводи вдатися до біоревіталізації рук:

  • поява симптомів біологічного старіння шкіри: сухісті, огрубіння, складок і зморшок, пігментних плям, венозних вузлів.
  • сухість, лущення, пошкодження капілярів, зменшення тонусу, як наслідки стресів або несприятливої екології.

Коли процедура протипоказана

  • в період вагітності і годування груддю;
  • при наявності онкологічних і аутоімунних захворювань;
  • ГРВІ, грип та інфекційних хворобах у гострій стадії;
  • при травмах і запаленнях на шкірних покривах рук.

Правила поведінки під час і після відновлювального періоду

У перші 1-2 дні після процедури іноді можливі легка набряклість або дрібні гематоми в місцях ін'єкцій. Неприємні відчуття повністю проходять не пізніше, ніж за 2-3 дні. Протягом двох тижнів важливо обмежити контакт рук із гарячою водою, ультрафіолетовим випромінюванням і речовинами, які подразнюють шкіру.

Щоб зберегти досягнутий ефект максимально довго, рекомендується регулярний домашній догляд за шкірою рук.

У косметичному центрі Esthetology процедуру біоревіталізації кистей рук проводять досвідчені лікарі-косметологи, які підберуть індивідуальну кількість сеансів і концентрацію препарату, виходячи з віку пацієнта, стану і типу шкіри, щоб гарантувати очікуваний результат.