Що ефективніше: мезотерапія або біоревіталізація?

Сучасна косметологія приділяє особливу увагу ін'єкційним технологіям, що гарантує швидкий, тривалий результат і безпеку.

Мезотерапія і біоревіталізація: яка процедура ефективніша?

Інноваційні процедури не вимагають складної підготовки і суворого реабілітаційного періоду. Серед лідерів б'юті-ринку - біоревіталізація (або уколи краси) і мезотерапія. Давайте розберемося, в чому відмінності процедур і яка з них краще?

Як і біоревіталізація, метод мезотерапії передбачає введення під шкіру препаратів за допомогою ін'єкцій. У першому випадку використовується речовина на базі гіалуронової кислоти, у другому - індивідуальний коктейль, вирішуючий конкретну проблему шкіри обличчя.

Різниця між мезотерапією і біоревіталізацією 

Незважаючи на схожі косметологічні показання, відмінності між біоревіталізацією і мезотерапією є. Перший фактор - склад препаратів. При мезотерапії вводять розчин на основі лікарських компонентів, а також вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів. Завдання «коктейлю молодості»:

  • збагатити шкірні покриви поживними речовинами;
  • відновити клітинний матрикс;
  • профілактувати ознаки (процеси) старіння.
Препарат має рідку консистенцію, а обсяги гіалуронової кислоти, також наявної в складі, - до 1 мг (іноді ЦК не використовується зовсім).

Для біоревіталізації застосовують гелі, що містять високий відсоток гіалуронової кислоти (ГК) і мінімум допоміжних компонентів. Після введення речовини під шкіру, відбувається вирівнювання рельєфу і активізація природного синтезу гіалуронки тканинами.

Показання, вік, тривалість результату

Чим відрізняється біоревіталізація від методу мезотерапії? Незважаючи на загальні завдання (відновлення регенераційних процесів шкіри, профілактику і повне позбавлення від зморшок, локальне моделювання лицьового контуру), у кожної процедури - свої особливості:

  • мезотерапія ефективна при позбавленні від купероза, «апельсинової кірки» (целюліту) і акне. Біоревіталізація націлена на гідратацію тканин і сприяє природному синтезу еластину і колагену;
  • мезотерапію рекомендують пацієнтам 25-річного віку, тоді як биоревитализацию - з 35 років;
  • мезотерапію проводять як апаратним методом, так і вручну: голку вводять неглибоко під шкіру (до 2 мм), після ін'єкцій горбки відсутні. Введення препарату при біоревіталізації - більш глибоке, тоді як кількість ін'єкцій зменшено. У точках уколів залишаються невеликі припухлості і навіть гематоми.
  • Курс мезотерапії розрахований 6-10 сеансів з незначними перервами. Ефект проявляється не відразу, зникнення пігментних плям, вугрів, прищів - поступове. Результат зберігається від півроку (при гіперпігментації) до року (при виникненні ранніх зморшок).

Ефект біоревіталізації проявляється відразу: шкірні покриви вирівнюються і стають молодими, свіжими на 10-12 днів, після чого процедуру необхідно повторити. Всього курс складається з 4-5 сеансів, що забезпечують результат на 7-9 місяців. Ефект технології цілком залежить від складу препарату, кількості гіалуронової кислоти і естетичної проблеми шкіри.

Відмінності між біоревіталізаціією і мезотерапією дозволяють косметологу підібрати максимально відповідну процедуру з урахуванням його індивідуальних особливостей. Але все ж, що краще: мезотерапія або біоревіталізація?

Біоревіталізація і мезотерапія: курс на омолодження!
Як і біоревіталізація, мезотерапія спрямована на вирішення низки не тільки косметологічних, а й медичних проблем. Підсумкова мета ін'єкційних технологій - повернути шкірних покривів здоровий зовнішній вигляд, природне сяйво, пружність, а також наситити клітини епідермісу вітамінними і мінеральними компонентами, що живлять тканини зсередини. Обидві процедури сприяють уповільненню процесів старіння шкіри, викликаного віковими, екологічними і гормональними чинниками.

Що призначити: біоревіталізацію або мезотерапію, з урахуванням різниці між технологіями, вирішує фахівець за підсумками комплексного обстеження. На підставі результатів медичного обстеження, лікар визначає не тільки методику, але і склад препарату, глибину його введення.

Очевидно, що категоричні висновки про переваги якоїсь однієї процедури над іншою робити недоречно, адже максимальний ефект залежить від поставлених цілей. За допомогою мезотерапії можна вирішити досить широкий спектр проблем, тоді як біоревіталізація - більш адресна технологія!