Ефект біоревіталізаціі: як довго тримаються папули і коли видно перший результат

Омолодження без операцій в сучасній косметології вже давно стало реальністю. Один з варіантів таких процедур - біоревіталізація. Це ін'єкції краси з гіалуроновою кислотою. Ця речовина абсолютно натуральне і виробляється людським організмом, але після 25-ти років концентрація гіалуронової кислоти починає знижуватися. Саме це запускає процеси старіння, з'являються пігментні плями, перші зморшки, шкіра втрачає тонус. Ефект біоревіталізації допомагає продовжити молодість і зберегти красу довше, ніж це відведено природою.

Особливості процедури

Доктор підбирає для кожного пацієнта індивідуальний склад препаратів, щоб біоревіталізація після першої процедури себе максимально проявила. Наприклад, для молодих дівчат, у яких не спостерігається яскраво виражених дефектів, з якими потрібно боротися за допомогою уколів краси, досить буде 3 сеансів. А ось для жінок після 30-ти вже буде потрібно мінімум 4-5 процедур, а потім призначають підтримуючі сеанси, 1-2 рази. Після повного курсу призначають повторну біоревіталізацию по закінченню 6-8 місяців.

Для уколів використовують коктейлі з гіалуронової кислотою (ГК) різної концентрації. Показання для біоревіталізації:

  • ознаки фотостаріння;
  • дрібні зморшки;
  • мімічні зморшки;
  • в'ялість шкіри;
  • синці і мішки під очима;
  • купероз;
  • пігментація;
  • вугровий висип;
  • сухість шкіри;
  • неправильна робота підшкірних залоз.

Біоревіталізація коли помітно ефект?

Дівчата задаються питанням про те, як працює біоревіталізація, через скільки ефект проявляється в повній мірі. Відразу після першого сеансу помітний результат, ГК зволожує шкіру, робить її більш здоровою і сяючою. Після стартового сеансу проходять перші зморшки, підвищується еластичність шкіри. Коли чекати ефект від біоревіталізації, залежить від початкового стану шкіри. Чим більше було видимих проблем, тим більше сеансів потрібно. Але вже через 2-3 сеанси дрібні зморшки зникають повністю, а глибокі вже не так помітні. На цьому ж етапі проходять темні круги і мішки, зменшуються рубці, проходить купероз, стає більш чітким овал обличчя, підтягнута шкіра і приємна м'якість забезпечені. Кінцевий результат проявляється по закінченню 1-2 тижнів після останньої процедури. До цього часу остаточно проходять припухлості (папули) від уколів, а накопичувальний ефект біоревіталізації вступає в силу. Лікар-косметолог рекомендує робити фотографії «до» і «після» біоревіталізації, щоб ви могли повною мірою оцінити, коли видно результат після уколів гіалуронової кислоти. Справа в тому, що людське око не здатне зафіксувати такі зміни, тому що проявляються вони поступово, а в дзеркалі ви бачите себе кожен день і звикаєте до відбиття. Тому мозок не фіксує дрібні зміни, саме для цього радять робити фотографії - так ви помітите все до найдрібніших подробиць.Пацієнтки, яким призначається біоревіталізація, коли видно результат, отримують приємний сюрприз. Адже уколи впливають не тільки на конкретну проблему, з якою ви звернулися до лікаря, але й на обличчя в цілому. Таким чином, записуючись на процедури через купероз, ви помітите, що покращився загальний стан шкіри обличчя - звузилися пори, стало менше зморшок, пройшли чорні кола під очима.

Біоревіталізація – скільки триває эффект?

Залежно від особливостей шкіри ефект біоревіталізації може тривати по-різному. Дуже важливо пройти повний курс, призначений лікарем-косметологом, і не тільки основні процедури, але і підтримують. Під повним курсом маються на увазі первинні сеанси і додаткові, які проводяться після перерви для закріплення ефекту.

У більшості випадків на питання «біоревіталізація - скільки триває ефект?» відповідь одна - близько півроку. Не варто думати, що це означає повне повернення до вихідного стану шкіри. Через 6 місяців, а саме стільки тримається гіалуронова кислота, її концентрація в глибоких шарах шкіри знижується і порції, введені ін'єкціями, розсмоктуються. Після цього, щоб підтримувати ефект біоревіталізації, необхідно пройти повторний курс. Якщо ж цього не зробити, то ніяких змін в гіршу сторону не відбудеться: зморшки не повернуться різко, просто природні процеси відновляться, і продовжиться старіння. Але при цьому стан шкіри все одно не буде таким, як до процедури, все збережеться.

Регулярні сеанси допоможуть максимально продовжити молодість, уповільнити старіння і зберегти шкіру в чудовому стані. При цьому гіалуронова кислота має накопичувальний ефект, а значить, з часом процедур знадобиться менше, а курси доведеться повторювати рідше.

Біоревіталізація – скільки проходять папулы?

Оскільки біоревіталізація це інвазивний метод, вплив на шкіру за допомогою ін'єкцій надає певний ефект. Механічні ушкодження можуть викликати незначні набряки, припухлості і почервоніння, але в той же час саме завдяки невеликим проколам запускаються регенераційні процеси.

Не варто боятися побічних ефектів (синців, набряків), це природна реакція шкірних покривів на пошкодження. В середньому все це проходить через кілька днів після процедури. Якщо ж  папули не розсмоктуються після біоревіталізації, варто негайно звернутися до лікаря - косметолога. У такій ситуації лікар може вважати за необхідне призначити протизапальні і відновлювальні процедури, або терапію для розсмоктування.

Папули - це горбки, які з'являються в місцях уколів. Такі наслідки зустрічаються вкрай рідко, і при дотриманні техніки виконання ін'єкцій, ризик появи папул майже нульовий. Для запобігання ситуації, коли не розсмоктуються папули після біоревіталізації, призначають розсмоктуючу терапію.

Що робити, якщо не розсмоктуються папули після біоревіталізації?

В першу чергу важливо запам'ятати, що не можна вдаватися до звичних методів боротьби з почервонінням. Звичайні гелі для вмивання і маски можна використовувати тільки з дозволу лікаря - косметолога, а про масаж і розтирання взагалі забудьте! Не можна намагатися замаскувати тональним кремом папули - так ви тільки підсилите запалення. Слід відразу звернутися до лікаря, який проводив огляд перед процедурою, він зможе підібрати дієвий метод боротьби з папулами. Поки не пройдуть симптоми, не рекомендується відвідувати сауну, лазню, солярій, басейн, а також вмиватися гарячою водою і розпарювати обличчя.

Важливо вибирати клініку, в якій послуги надають тільки професійні лікарі-косметологи з використанням стерильних інструментів і сучасного обладнання. Найчастіше ті, кого цікавить, як довго тримаються папули після біоревіталізації, отримали такий побічний ефект через бажання заощадити. Не рекомендується проводити біоревіталізації на дому або у косметологів без сертифікатів про освіту. Не намагайтеся заощадити на своїй красі і молодості, і тоді ефект біоревіталізації вас обов'язково порадує!

Пов'язані послуги

Біоревіталізація
зволоження шкіри гіалуроновою кислотою
Біоревіталізація шкіри
введення в середні слої шкіри препаратів гіалуронової кислоти
Біоревіталізація губ гіалуроновою кислотою
введення гіалуронової кислоти в підшкірні шари
Біоревіталізація шиї
допомагає нормалізувати вміст активних біополімерів
Біоревіталізація очей
сучасний метод омолодження шкіри навколо очей
Біоревіталізація волосся
внутрішнє відновлення волосся
Біоревіталізація рук
відновлення водного балансу шкіри