Рекомендації після збільшення губ гіалуроновою кислотою: що не можна робити після збільшення губ гіалуронкою

Пошук довершеного образу штовхає сучасних жінок на найрізноманітніші експерименти з власною зовнішністю.

Формула краси: рекомендації фахівців після збільшення губ гіалуроновою кислотою

Еталоном природної краси завжди вважалися виразні, яскраві, чуттєві губи. На жаль, не всіх природа нагородила настільки ексклюзивним подарунком, але завдяки унікальним можливостям ін'єкційної косметології XXI століття, досягти бажаного результату може будь-яка представниця прекрасної статі. Причому в найкоротші терміни, без травмування тканин і з мінімальними ризиками розвитку ускладнень. Це і відрізняє інноваційну косметологію від пластичної хірургії, яка вимагає тривалого періоду відновлення і не завжди гарантує очікуваний естетичний ефект.

Збільшення губ: чого не слід робити в перші дні після проведення контурної пластики?

Відгуки підтверджують: естетичний ефект від ін'єкцій гіалуроновою кислотою в губи залежить від безлічі факторів: техніки виконання процедури, компетентності лікаря, марки використовуваного препарату і ін.

Тим не менш, в більшій мірі на позитивність результату впливає виконання пацієнтом приписів косметолога, адже після процедури щодо збільшення губ слід дотримуватися ряду обмежень і протипоказань.

Перша рекомендація тим, хто зважився на збільшення губ - після проведення процедури трохи потерпіти: уколи в чутливу, делікатну шкіру викликають відповідний больовий ефект, який може проявлятися після закінчення дії крему-анестетика.

Відчуття пов'язані з розтягуванням делікатних тканин і микротравмами кровоносних судин. Через кілька діб неприємні відчуття і незначні гематоми пройдуть.

Виконання всіх рекомендацій лікаря після збільшення губ - обов'язкова умова швидкого і безпечного відновлення тканин. Щоб прискорити процес загоєння, в перші 2-3 діб необхідний мінімальний догляд, а саме:

  • використання знеболюючих препаратів і загоюючих кремів (за рекомендацією лікаря);
  • накладення холодних компресів (для контролю набряклості);
  • легке масування ділянок, в які вводився філлер (щоб препарат розподілився рівномірно);
  • дотримання правил гігієни з використанням спеціальної уходовой косметики.

Збільшення губ: список протипоказань після процедури 

Метод збільшення губ за допомогою філерів - найбільш ефективний, але що не можна робити взагалі, щоб не порушити баланс безпеки?

Досягти бажаного обсягу губ дозволяє щільна гелеобразна консистенція вводиться речовина, яка притягує додаткові молекули води всередині тканин. Ця особливість гіалуронової кислоти вимагає суворого дотримання температурного режиму: в перші кілька діб після проведення процедури необхідно відмовитися від гарячих страв і напоїв, які, в свою чергу, сприяють розширенню і без того травмованих тканин.

На перших етапах відновлення (3-4 дні) слід уникати будь-яких теплових ефектів, тому заборона поширюється на відвідування сауни або лазні. Загальне підвищення температури тіла сприяє прискоренню обмінних процесів, що викликає реструктуризацію гіалуронової кислоти, тому обмежити себе в теплових процедурах слід і в найближчі тижні після повного відновлення від ін'єкцій.

Не можна зловживати і охолоджуючими компресами - лід викликає сухість шкіри, що також несприятливо впливає на пошкоджені тканини: від надмірного переохолодження в зонах введення гелю утворюються мікротріщини і складки.

У перші тижні після введення філлера слід контролювати будь-які фізичні дії, що негативно впливають на препарат. Будь-який тиск або натяжка, викликана активним рухом ротом, можуть спровокувати асиметрію, деформацію тканин або ущільнення.

Зміни гомеостазу, як і впливу зовнішнього середовища, прискорюють процеси природного розпаду гіалуронової кислоти. Щоб уникнути деформації контуру губ і інших несприятливих наслідків, необхідна повна відмова від активних фізичних навантажень і спорту (до 10 днів).

Контроль дози ультрафіолету дозволить уникнути фотосенсибілізації організму і запобігти розвитку алергічних реакцій, тому в перші тижні після проведення контурної пластики слід відмовитися від природної засмаги і відвідування солярію.

Серед протипоказань після збільшення губ - відвідання басейнів і природних водойм, оскільки солі й хлор негативно впливають на процеси загоєння тканин.

Під забороною - куріння і алкоголь: ці речовини, що розганяють кров, здатні «вимивати» частину введеної гіалуронової кислоти з цільової ділянки тканин. Табу діє не менше 7 діб.

Певну небезпеку несуть лікарські препарати і креми, що впливають на згортання крові. В індивідуальному порядку косметолог допоможе також підібрати уходову і декоративну косметику, користуватися якою не тільки можна, а й треба. А ось перманентний татуаж губ слід відкласти, оскільки ГК з організму виводиться протягом 6-7 місяців, тоді як фарбувальні пігменти розкладаються протягом декількох років.