Для боротьби з випадінням волосся і рішення ряду інших тріхологічних проблем використовується плазмоліфтінг - сучасна ін'єкційна технологія, яка передбачає введення в шкірні покриви голови кров'яної плазми, взятої від пацієнта.
Як працює плазмоліфтінг? В основі плазмоліфтінга лежать природні процеси регенерації організму людини, що пояснює ефективність, натуральність і безпека заходу.
У біологічної рідини є формені елементи крові, що насичують шкіру голови компонентами, які і стимулюють ріст здорового міцного волосся. Своєрідний «коктейль життя» отримують в результаті сепарації крові, проведеної в умовах клініки.
Користь плазмоліфтінга очевидна вже після перших ін'єкцій - в результаті активного постачання волосяних фолікул необхідними компонентами зростання, вдається досягти наступних ефектів:
Плазмоліфтінг волосся - процедура без побічних ефектів. І оскільки для її проведення використовується виключно кров пацієнта, ймовірність несумісності або відторгнення плазми практично виключена.
Показаннями до введення ін'єкцій тромбоцитарной аутоплазмой виступають:
Плазмоліфтінг не проводиться при:
Плазмоліфтінг не має побічних ефектів лише в разі дотримання всіх правил проведення заходу. Якість процедури залежить від компетентності лікаря, тому звертатися слід тільки в спеціалізовану клініку.
Пацієнту ін'єктують його власну кров без домішок і хімічних субстанцій, що і пояснює відсутність алергічних реакцій організму.
Для проведення ін'єкцій не використовується загальна анестезія. Також метод характеризується коротким підготовчим періодом і відсутністю необхідності тривалої реабілітації. Відновлення після процедури Плазмоліфтінг займе кілька днів. На відміну від трансплантації, слідів від інвазивного втручання не залишається.
Як часто робити плазмоліфтінг волосся?
Пацієнти, які цікавляться плазмоліфтінгом волосся, запитують: «Скільки потрібно процедур для досягнення того чи іншого естетичного результату?». Щоб шевелюра була густою і пишною, а від себореї не залишилося і сліду - одного сеансу мало. В середньому, проводиться 5-7 процедур тривалістю до 30-60 хвилин кожна з перервами на 7-10 днів.
Тривалість та інтенсивність курсу визначає лікар, грунтуючись на індивідуальних факторах. Терміни проведення повторного лікування також визначає фахівець за результатами першого курсу. В середньому, терапія проводиться раз в 2-3 роки.
Кілька важливих рекомендацій: перед плазмоліфтінгом не слід приймати гостру і жирну їжу (за 2-3 години до процедури). Дієта заснована на прийомі їжі, багатої вітамінами, мінералами і корисними мікроелементами.
За 2-3 дні слід збільшити обсяг споживаної води (до 2 літрів) і повністю відмовитися від куріння і алкоголю. Безпосередньо перед проведенням плазмоліфтінга не можна вживати анти-, прокоагулянти і ліки, що включають аспірин.