Контурна пластика вилиць: корекція вилиць філерами гіалуронової кислоти

Отримати контур обличчя, про який ви завжди мріяли, тепер можна без хірургічного втручання! Контурна пластика гіалуроновою кислотою дозволяє збільшити, підняти вилиці або скорегувати їх форму. Ніяких операцій - тільки безболісні ін'єкції.

Ця універсальна процедура не вимагає реабілітації, добре переноситься і підходить майже кожному пацієнту. Жінки отримують можливість обзавестися необхідним обсягом і виразністю обличчя, і все це - контурна пластика обличчя гіалуронової кислотою.

Особливості процедури

Корекція вилиць гіалуроновою кислотою проводиться інвазіним методом. Спеціальними шприцами речовина вводиться під шкіру тонкими голками, що зводить до мінімуму механічні пошкодження шкіри. Загоєння триває до 7 днів, а ефект від гіалуронки видно відразу.

Показана така процедура практично будь-якій людині, незалежно від статі і віку, яка відчуває проблеми з втратою тонусу в області вилиць або нестачею м'яких тканин, а також бажаючим частково змінити овал обличчя.

Этапи проведення процедури

Пластика вилиць філлерами не вимагає попередньої підготовки, але за 7 днів до сеансу рекомендують припинити прийом препаратів, що розріджують кров, а також варто відмовитися від інших косметичних процедур, які надають агресивну дію на шкіру обличчя.

Моделювання вилиць філлерами займає близько години. Перед контурною пластикою фахівець проводить поверхневе очищення обличчя, видаляє забрудненя і шкірний жир, обробляє поверхню шкіри антисептиками, проводить місцеве знеболювальння і проводить розмітку.

Філлери з гіалуронкою містяться в шприцах, в малих дозах, які лікар вводить за допомогою уколів під шкіру пацієнта. Препарат вводиться точково, а після ін'єкцій розподіляється за допомогою легкого масажу.

Зверніть увагу на те, як проводиться процедура. Перед уколами фахівець зобов'язаний продемонструвати вам упаковку з філлерами, показати, що вони герметично закриті. Розкриваються філери тільки в присутності пацієнта! Якщо цього немає, сміливо відмовляйтеся від процедури. Це вбереже вас від ускладнень і побічних ефектів.

Філери в вилиці – склад

Для того, щоб вилиці мали необхідний обсяг використовуються спеціальні препарати на основі гіалуронової кислоти (ГК), які називаються філерами. Гіалуронка в вилиці - це абсолютно безпечна процедура, оскільки гіалуронова кислота є природною речовиною в людському організмі. До 25-ти років вона в достатній кількості виробляється в тілі, забезпечуючи пружність, чистоту і підтягнутість шкіри. З віком концентрація знижується, що і призводить до старіння. Саме тому будь-які процедури з ГК не можна порівнювати з хімічним впливом, косметологи просто вводять в наше тіло те, що в ньому і так є, але в недостатній кількості.

Збільшення вилиць філлерами виконує відразу два завдання - власне, корекція форми вилиць, а також омолоджуючий і регенеративний вплив. У підсумку ви отримуєте вилиці мрії і здорову, підтягнуту шкіру.

Філлери з ГК виробляються на основі синтетичної або тваринної гіалуронки, яка добре переноситься людським організмом, а згодом розсмоктується і не накопичується. У процесі впливу ГК заповнює порожнечі під шкірою, притягаючи молекули води, тим самим зволожуючи і живлячи шкіру. В результаті покращується синтез колагену, запускаються відновлювальні та омолоджуючі процеси, поліпшується тонус шкіри і колір обличчя, не кажучи вже про контурі - ви помітите різницю і будете приємно здивовані результатом. Збільшення скул філером проводиться з використанням препаратів підвищеної концентрації, це допомагає продовжити ефект і довше зберегти позитивний вплив зсередини.

Протипоказаня

Про протипоказання вам повинен розповідати лікар, у якого ви вирішили робити моделювання скул філлерами. Не можна проводити контурну пластику при:

 • вагітності і лактації;
 • цукровому діабеті;
 • зниженому імунітеті;
 • в період загострення хронічних захворювань;
 • після недавньої хвороби (ОРВ, ангіна, застуда) - дайте організму відновитися 14 днів;
 • індивідуальна непереносимість компонентів;
 • наявності онкології, навіть в анамнезі;
 • запалення, подряпини, почервоніння на обличчі.

Не рекомендується процедура також клієнтам з чутливою шкірою, оскільки через особливості фізіології реабілітаційний період може затягнутися, а в місцях уколів залишаться рубці. Перед прийняттям рішення про доцільність контурної пластики слід проконсультуватися з фахівцем.

Тривалість ефекту

Перший результат пацієнти можуть оцінити ще в процесі проведення процедури. Збільшення скул філлерамі проявляється відразу ж - вилиці стають більш вираженими, носогубні складки розгладжуються, а шкіра підтягується. В результаті не тільки контур обличчя перетворюється, але все обличчя в цілому.

Моделювання скул філлерамі починається уколами, а закінчується мануально. Спеціаліст вручну розподілить матеріал під шкірою по заздалегідь намічених лініях, формуючи чіткі і красиві скули.

Протягом 6 місяців після процедури стан шкіри буде поліпшуватися, накопичувальний ефект ліфтингу буде проявлятися, а досягнутий результат збережеться навіть без корекцій. Що стосується скул, то тут все залежить від того, який філлер використовували. В середньому ефект зберігається до 2-ох років, далі необхідна буде корекція.

Які бувають філери
Найпопулярніший і бюджетний варіант - контурна пластика гіалуронової кислотою. Філлери з гіалуронка відмінно себе показують, дають чіткий ефект, але діють без корекції не довше 2-ох років, в середньому повторні процедури потрібно буде проводити раз в півтора року.

Філлери на основі полімолочной кислоти дають ефект до 2-ох років, це препарати нетваринного походження, до складу яких входить безпечне біодеградіруемие речовина. Ефект моделюється поступово, але зате більш виражений. Після розщеплення первинного складу, під шкірою стимулюється вироблення власного колагену і еластину, що дозволяє заповнити пустоти і закріпити результат на довший термін.

Третій варіант - Радіесс. Це професійне речовина, яке використовується не тільки в косметології, а й в медицині для заповнення нестачі м'яких тканин. Збільшення скул гелем на основі гідроксиапатиту кальцію дає більш тривалий ефект, який зберігається до 3-ох років. Такий філлер в вилиці, як і гіалуронка, абсолютно безпечний, оскільки за складом речовина ідентично нашій кісткової тканини.

період відновлення
В середньому реабілітація займає від 7-ми до 14-ти днів. Мінімальний вплив на шкіру знижує травматизм практично до нуля, а тому відновлення проходить швидко і непомітно. В цей час пацієнтові не потрібно приділяти обробленої області шкіри особливу увагу. Догляд зводиться до звичних гігієнічних процедур.

Єдине, що можуть порадити лікарі-косметологи, на час загоєння обробляти місця проколів антисептиком тричі на добу і виключити використання тонального крему і іншої косметики, протягом хоча б трьох днів. Обмеження присутні, як і на інших косметичних інвазивних процедурах, а саме протягом 14 днів забороняється:

 • висока фізична активність;
 • солярій;
 • сауна, баня;
 • басейн.

можливі ускладнення

Практично у кожного пацієнта зустрічаються побічні ефекти, але нічого, крім дискомфорту, вони не приносять. Крім того, ці ускладнення проходять через 2-4 дні після процедури, а бажаний ефект зберігається на 2-3 роки, залежно від складу філлера і особливостей організму.

Контурна пластика вилиць філлерами іноді супроводжується ускладненнями, це можуть бути синці, свербіж, набряки, почервоніння і запалення. У винятковому випадку можна допустити виникає алергічна реакція у вигляді висипу. Такі ситуації виключаються попередніми пробами, але буває, що вони не показують наявність реакції, а після процедури вона проявляється. Таке трапляється з 3%, і швидко усувається досвідченими фахівцями, тому не слід занадто сильно переживати. Пластика на вилиці - безпечна процедура, якщо проводити її у досвідченого фахівця, доктора.

При появі набряків лікарі-косметологи рекомендують обмежити кількість споживаної води, при синцях - використовувати холодні компреси, а алергія купірується антигістамінними.

Пов'язані послуги

Контурна пластика
безопераційна корекція шкіри та корекція форми обличчя
Контурна пластика підборіддя
ін'єкція в проблемну зону філерів
Контурна пластика тіла
корекція фігури без фізичних вправ
Контурна пластика лоба
метод безопераційного впливу
Контурна пластика вилиць
малотравматична ін'єкційна процедура
Контурна пластика шиї
дозволяє повернути вашій шиї красу та молодість
Контурна пластика губ
скорегувати, не вдаючись до пластичної хірургії
Контурна пластика очей
інвазивна безпечна процедура