Мезотерапія: ефект від процедури і як часто можна робити

Сучасна косметологія майже навчилася творити чудеса. Деякі процедури, за умови, що вони виконувалися якісно, здатні не тільки повернути молодість і красу жінкам, а й надати оздоровчий ефект зсередини.

Однією з таких «чарівних паличок» є процедура мезотерапія.

Мезотерапія - це ін'єкції краси, як їх називають, які допомагають позбутися від первинних ознак старіння, налагодити роботу підшкірних залоз, прибрати наслідки акне, поліпшити зростання волосся.


Особливості процедури

Мезотерапія проводиться за допомогою уколів. Препарати підбираються індивідуально, що допомагає отримати максимальний ефект в кожному окремому випадку. Після огляду лікар - косметолог виділяє основні проблеми і становить необхідний коктейль з вітамінів, мінералів і активних речовин. Такий підхід забезпечує тривалий і стійкий ефект від мезотерапії, який прибирає не тільки симптоми проблеми, а й саму проблему.

Проводиться мезотерапія малоінвазивним способом. Для уколів використовують спеціальні маленькі голки, які доставляють живильні речовини в необхідний шар шкіри. Уколи робляться вручну або спеціальним пістолетом.

В результаті шкіра харчується зсередини, отримуючи величезну порцію поживних і омолоджуючих речовин. Ефект після мезотерапії видно не відразу, він має накопичувальний характер. Після курсу мезотерапії підвищується вироблення колагену і еластину, що допомагає розгладити дрібні зморшки, позбутися від косметичних дефектів, нормалізувати стан шкірних покривів і поліпшити колір обличчя. Поліпшується клітинний метаболізм, що дає приголомшливий ефект - шкіра оновлюється, омолоджуючись самостійно.

Мезотерапію можна робити на будь-якій ділянці шкіри - на обличчі, шиї, руках, пахвових западинах, волосистої частини голови і тд. В результаті виходить позбутися рубців, жирових відкладень, акне і постакне, целюліту.

Ефект після мезотерапії

У коктейлі для мезотерапіі входять активні речовини - гіалуронова кислота, фосфоліпіди і вітаміни, мінерали та мікроелементи. Потрапляючи під шкіру, вони там концентруються і починають працювати.

Крім препаратів, самі ін'єкції позитивно впливають на шкіру, надаючи механічний вплив. Голки вкрай тонкі і маленькі, але все одно виходять мікротравми. В результаті це провокує активне вироблення регенеруючих речовин, що поліпшує мікроциркуляцію крові в оброблених областях і шкірне дихання.

Скільки сеансів мезотерапії необхідно - питання індивідуальне, в середньому для досягнення бажаного результату курс мезотерапії для обличчя становить від 5-ти до 10-ти сеансів.

Жінки замислюються, скільки разів потрібно робити мезотерапію, щоб отримати обіцяний приголомшливий ефект. Справа одним сеансом не обмежиться, адже проблеми, які вирішує мезотерапія, теж з'явилися не за один день.

Показання для мезотерапії:

 • сухість або жирність шкіри;
 • акне і постакне;
 • в'ялість, знижений тонус;
 • наявність темних кіл під очима;
 • дрібні зморшки;
 • купероз;
 • тьмяний колір шкіри;
 • ознаки фотостаріння;
 • веснянки (які хочеться прибрати);
 • шрами;
 • пігментні плями;
 • будь-які косметичні дефекти;
 • целюліт.

Як часто робити мезотерапію підкаже лікар - косметолог. Області впливу можуть бути будь-якими, в залежності від проблем і побажань клієнта. Перший ефект від мезотерапії видно вже через пару годин, а в наступний тиждень він буде проступати все виразніше, за рахунок накопичувального ефекту і постійної роботи введених препаратів.

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія обличчя - найпопулярніший варіант процедури, на скільки вистачає ефекту після сеансів залежить від обраного лікарем-косметологом коктейлю і особливостей шкіри.

Всупереч думці, що склалася, мезотерапію проводять не тільки для жінок у віці. Сьогодні косметологи сходяться на думці, що процедуру можна призначати в будь-якому віці при наявності показань. Сеанси мезотерапії обличчя роблять не тільки для боротьби зі старінням, а й для лікування різних шкірних проблем. Мезотерапія обличчя - панацея для дівчат з висипом вугрів, жінок із зморшками або пігментними плямами, як часто потрібно робити - залежить від показань.

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся може повернути локонам минулий блиск, густоту і довжину. Якщо ваші волосся випадає, потьмяніли, стали ламкими і сухими, млявими, то це ще не привід змінювати всі засоби по догляду за волоссям. Можливо, причини такого стану справ варто шукати зсередини. Мезотерапія волосся проводиться для боротьби з різними симптомами, а скільки потрібно робити процедур - підкаже лікар - косметолог.

Мезотерапія волосся проводиться для:

прискорення зростання;
зміцнення;
боротьби з випаданням;
відновлення;
лікування;
нормалізації роботи залоз шкіри голови;
боротьби з лупою, себореєю;
зниження перетину кінчиків;
боротьби з наслідком стригучого позбавляючи;
при ранньому появі сивини.
Перед проведенням процедури важливо проконсультуватися з лікарем - косметологом для визначення відповідної тривалості курсу та складу препаратів. Попередньо обстеження покаже, як часто робити мезотерапію.

Мезотерапія тіла

Процедура допоможе позбутися від наслідків зайвої ваги і целюліту. Так само, як і мезо обличчя, мезотерапія тіла проводиться інвазивним методом. Під шкіру вводяться ін'єкції з активними речовинами, які провокують розщеплення жирових клітин, регенерацію шкіри, омолодження і підняття тонусу.

Показання для мезотерапії тіла:

 • дерматологічні проблеми;
 • в'ялість шкіри;
 • наявність другого підборіддя;
 • повні руки;
 • «Вушка» на стегнах;
 • герпес;
 • короста;
 • розтяжки;
 • целюліт;
 • шрами;
 • пігментні плями.

Ефект після мезотерапії зберігається протягом тривалого часу. Порція корисних речовин, що потрапляє під шкіру, зберігається там, і дози активних речовин вистачає на рік-півтора. Після цього курс рекомендується повторити, як часто можна робити мезотерапію - залежить від особливостей організму і показань. Мезотерапія для схуднення проводиться сеансами по 10-20 ін'єкцій раз в тиждень.

Пов'язані послуги

Мезотерапія губ
збільшення губ або надання їм модного силуету
Мезотерапія волосся
ефективний метод лікування
Мезотерапія в Києві: усунення целюліту і розтяжок
омолодження шкіри вітамінними коктейлями
Мезотерапія шкіри навколо очей
одна з найактуальніших косметологічних послуг
Мезотерапія від рубців та розтяжок
лікування целюліту, розтяжок та рубців
Уколи краси: омолодження обличчя без скальпеля
омолодження обличчя без скальпеля