Скільки тримається гіалуронова кислота в губах?

Краса - це не тільки дар природи, але й спосіб життя, що вимагає постійної уваги. Сучасна косметологія пропонує масу інноваційних технологій, що дозволяють практично будь-якій жінці виглядати, як з обкладинки, однак, декоративна косметика - не всесильна, коли мова заходить про глобальну корекцію форм обличчя.

Відповідає фахівець: скільки тримається гіалуронова кислота губах?

Важко знайти людину, яка б не чула про таку процедуру, як збільшення губ філлерами. Популярна б'юті-технологія приваблює легкістю, ефективністю і безпекою. Досить кількох локальних ін'єкцій (без скальпеля, наркозу і складної реабілітації!), Щоб губи виглядали чуттєвими і сексуальними.

Замислюючись про контурну пластиу, кожна жінка задає собі питання: «Скільки тримається гіалуронова кислота в губах?» і «Чи не зникне довгоочікуваний ефект через кілька тижнів?».

Як правило, ефект від впровадження філлера тримається 6-10 місяців, і залежить від ряду факторів, у тому числі індивідуальних.

Контурна пластика губ: скільки тримається ефект?

Так скільки ж протримаються накачані губи? Перш ніж відповісти на це ключове питання, необхідно розібратися в нюансах проведення процедури.

Контурну пластику проводять шляхом впровадження гіалуронової кислоти (ГК) в губи. Мета процедури полягає в корекції контуру губ або отриманні збільшеного обсягу.

Біологічна речовина, що відповідає за еластичність і пружність шкіри, продукується людським організмом, але з віком процес вироблення ГК сповільнюється. Ін'єкції гіалуронової кислоти попереджають вікові зміни в тканинах і роблять губи природно об'ємними.

На те, скільки протримається гіалуронка в губах, впливають, перш за все, індивідуальні особливості організму:

  • вік;
  • гормональний фон;
  • стан тканин;
  • наявність різного роду захворювань;
  • інтенсивність обмінних процесів організму і ін.

Багато в чому ефект пухлості губ залежить від препарату і його консистенції. Який же філлер тримається в губах довше?

Щільність філлера залежить від кількості гіалуронової кислоти і вимірюється в міліграмах на мілілітр. Чим вище щільність - тим довше речовина буде розсмоктуватися (тобто, зберігати ефект).

Занадто щільні препарати - малопластичні і не рівномірно розподіляються в шарах шкіри. Найбільш поширені гелі - середнього ступеня в'язкості, які забезпечують бажаний обсяг губ до року. Менш в'язкі препарати забезпечують бажаний ефект до 8 місяців.

Гелі з вмістом ГК в обсязі 14-18 мг / мл використовують для поверхневих ін'єкцій при мезотерапії і біоревіталізації.

Для корекції губ використовують сироватку щільністю 22-25 мг/мл.

Для формування значного обсягу підходить ГК щільністю 25-30 мг/мл.

У міру виведення гіалуронової кислоти з організму, губи будуть зменшуватися в обсязі, тому на будь-якому етапі можна провести додаткову процедуру. Навіть якщо введений філлер повністю розчиниться в тканинах, губи будуть виглядати набагато об'ємніше, ніж до збільшення.

Дотримуємося правил

Скільки протримається контурна пластика губ цілком залежить від виконання пацієнтом приписів лікаря-косметолога. Як правило, основні табу стосуються лише перших днів або тижнів після проведення «уколів краси» (наприклад, заборона на гаряче питво, обмеження в спа-процедурах і фізичних навантаженнях). Їх основна мета - запобігти розвитку різних ускладнень і нерівномірного розподілу гелю всередині тканин.

Ефект об'ємних губ протримається довше, якщо:

  • підтримувати повноцінний водний баланс організму (необхідно випивати до 3 л води на добу);
  • використовувати доглядову і декоративну косметику, компоненти якої поєднуються з «гіалуронкою»;
  • утримуватися від дій, пов'язаних з фізичними навантаженнями на губи (розтягуванням, кусанням і т.д.);
  • не вживати продукти, які посилюють метаболізм;
  • обмежити прийом сонячних ванн і відвідування сауни.

Довіряємо фахівцям

Як довго тримається ефект збільшення губ? За відгуками, результат проведення процедури (а перш за все, це безпека) залежить від компетентності косметолога, який правильно визначає ступінь корекції, вибирає модифікацію сироватки і, відповідно, обсяг ГК.

Вкрай небезпечно довіряти своє здоров'я псевдо-фахівцям, які використовують прострочені і не сертифікованими препаратами сумнівного дії.

Скільки буде триматися ефект від гіалуронової кислоти в вашому випадку розповість лікар-косметолог Центру здорової естетологіі в ході первинної консультації. Звертайтеся до нас!