Безопераційний RF-ліфтинг IONTO-LIFT RF

Є традиція, перед новим роком позбавлятися від усього зайвого і непотрібного, закінчувати розпочате і виконувати заплановане.

Якщо у вашому списку важливих б'юті справ 2019 було омолодження шкіри обличчя тіла, якісний ліфтинг і позбавлення від нестерпного целюліту без болю і мук велкам в Центр здорової естетологіі.

Ми запрошуємо вас на процедури ліфтингу і омолодження шкіри обличчя і тіла, а також позбавлення від целюліту. Процедури проводимо на апараті безоперационного RF-ліфтингу. IONTO-LIFT RF - німецька якість від європейського лідера з виробництва професійного обладнання.

Який ефект Ви отримуєте:

  • Позбавлення від птозу, глибоких зморшок на лобі носогубного трикутника і дрібної сіточки навколо очей.
  • Відновлення пружності шкіри.
  • Усунення розтяжок і целюліту.
Виражений омолоджуючий, ліфтинговий ефект вже після першої процедури, а процес омолодження триватиме ще протягом півроку після курсу.

Процедура рекомендована з 30 років. Але найкращий ефект вона дає в діапазоні 35-40 років, коли вже процеси старіння помітні, але в організмі ще достатньо власного ресурсу для регенерації. Поверхня шкіри нагрівається до температури близько 40 ° С, тому процедура є приємною, щадною, безболісною і може бути повторена через 7-10 днів.