Магнітотерапія

Магнітотерапія - вплив магнітного поля в лікувальних та профілактичних цілях

Статичне магнітне поле володіє унікальними фізичними властивостями, що надають судинорозширювальну, знеболюючу, регенеруючу, стимулюючу та інші ефекти, і за відгуками, сприяє стабілізації загального стану людини після перенесеної хвороби, травми, стресу.

  • Показання: запальні процеси, ревматизм, артрит, переломи, артроз, остеопороз, спортивні травми, невралгія, гіпотонія, гіпертонія, вегетативна дистонія, безсоння, бронхіальна астма, мігрень
  • Тривалість процедури: 15-20 хвилин
  • Відновлення: не потребує
  • Курс: 6-12 процедур
  • Максимальний ефект: накопичувальний до закінчення курсу

Магнітотерапія: фізіотерапевтичний метод лікування широкого спектру недуг

Сила впливу на організм магнітного поля вивчена досконально, а тому в сучасній медицині магнітотерапія - вже не сторонній прийом, а ефективна фізіотерапевтична методика, за допомогою якої вдається позбутися від багатьох захворювань.

В ході магнітної терапії на організм людини впливають одним з різновидів полів:

- той, що біжить;
- постійний;
- змінний

Статичне поле володіє унікальними фізичними властивостями, що надають судинорозширювальну, знеболюючу, регенеруючу, стимулюючу та інші ефекти.

За відгуками, магнітна терапія сприяє стабілізації загального стану людини після перенесеної хвороби, травми, стресу. За допомогою методу легко:

- позбутися від виснажливих болів в проблемній зоні;
- «вирівняти» артеріальний тиск;
- поліпшити мікроциркуляцію крові і лімфи;
- підвищити імунітет організму;
- відновити функції систем і внутрішніх органів.

Особливості магнітної терапії
Спектр застосування магнітної терапії досить широкий: статичному полю знайдеться робота в діагностиці та лікуванні захворювань з області хірургії, гінекології, пульмонології, гастроентерології, травматології, косметології і т.д. У фізіотерапії та реабілітації методика знайшла себе за рахунок властивостей імпульсного магнітного поля, ефективного при ряді хронічних захворювань опорно-рухової системи.

Процедура магнітотерапії надає наступні лікувальні ефекти:

- знеболюючий;
- судинорозширювальний;
- регенеруючий;
- зняття набряків і запалень в тканинах і органах;
- розслаблення спазмів м'язів і т.д.

Магнітна терапія, і відгуки пацієнтів це підтверджують, - абсолютно безболісна, атравматична і безкровна процедура, що володіє вираженим екологічним ефектом по відношенню до шкіри і тканин людини.

Серед обмежень і протипоказань до проведення:

- гіпотонія;
- новоутворення;
- запальні процеси в зоні впливу;
- загострення хвороби;
- ряд дисфункцій серцево-судинної системи;
- порушення психіки;
- варикоз;
- вагітність і лактація;
- чутливість до змін в погоді (магнітним бурям);
- вік пацієнта до 1,5 років і т.д.

Магнітотерапія в лікуванні захворювань опорно-рухової системи

Магнітна терапія показана при дисфункціях хребта і суглобів, а тому часто застосовуються в якості додаткового методу лікування:

- спинних болів;
- міжхребцевих гриж;
- зміщення хребців;
- остеохондрозу;
- запалень кістково-хрящової тканини і м'язів;
- артриту (включаючи ревматоїдний);
- переломів і ударів;
- плечолопаткового періартріта;
- артрозу, болів у плечі;
- ущемлення сідничного нерва і т.д.

Показання до проведення магнітотерапії даним переліком не обмежені. Щоб не визначати самому, потрібна вам магнітна терапія або протипоказана, - зверніться за консультацією до фахівця.

Загальна магнітотерапія - в Центрі здорової естетологіі
Для тих, кому актуальна магнітотерапія в Києві із застосуванням новітнього обладнання та по самим лояльним розцінкам, можуть вже зараз зателефонувати в елітний фітнес-клуб «5 елемент», на базі якого надають багато фізіотерапевтичних процедур.

Спорт і здоров'я - категорії взаємозалежні і доповнюють один одного. Зверніть увагу на весь спектр профільних послуг, що надаються нашим центром. Багато з них стануть більш вигідними, якщо придбати абонемент.

З питанням запису на консультацію до фізіотерапевта, реабілітолога або іншого фахівця, зверніться до консультанта в телефонному режимі або онлайн.

У Центрі здорової естетологіі не тільки досвідчені лікарі і новітнє західне обладнання, але і гідний рівень обслуговування, комфортні побутові умови. Приходьте до нас за відмінним здоров'ям і настроєм!

.