Біостимуляція обличчя Ultratone

Біостимуляція обличчя Ultratone - Ефективне зміцнення м'язів обличчя

Система біостимуляції була розроблена в Лондоні компанією Ultratone Professional.


Біостимуляція обличчя і тіла Ultratone - це більше, ніж просто міостимуляція м'язів тіла і обличчя. Це система відновлення і стимуляції м'язів, шкіри і підшкірно-жирової клітковини, кровоносної та лімфатичної системи за рахунок одночасного впливу електричного поля, ультразвуку та хромотерапії. В результаті біостимуляції основні, резервні та компенсаторні можливості тіла активізуються. Перевагою є можливість одночасно покращувати стан обличчя, коригувати фігуру і оздоровлювати організм. Хромотерапія із застосуванням природних кристалів рожевого кварцу надає заспокійливу антистресову дію.

 • Тривалість : 30-60 хвилин
 • Відновлення: не потребує
 • Курс: 10-12 процедур
 • Максимальний ефект : 12 місяців

Як працює біостимуляція ULTRATONE:

Під час терапії використовується біоелектрична стимуляція, міостимуляція, мікрострумова терапія, електроліполіз. За рахунок такого впливу активізуються природні процеси в організмі, в результаті можливо швидше отримати бажані результати. Також біостимуляція незамінна для тих, хто хоче підтримувати форму, але має обмеження, що не дозволяють тренуватися в бажаному темпі.Біостимуляція тіла - корекція фігури та зміцнення м'язів

Біостимуляція тіла Ultratone - це більше, ніж просто міостимуляція м'язів тіла. Це система відновлення і стимуляції м'язів, шкіри і підшкірно-жирової клітковини, кровоносної та лімфатичної системи за рахунок одночасного впливу електричного поля, ультразвуку та хромотерапії. В результаті біостимуляції резервні та компенсаторні можливості тіла активізуються. Перевагою є можливість одночасно коригувати фігуру і оздоровлювати організм. Хромотерапія із застосуванням природних кристалів рожевого кварцу надає заспокійливу антистресову дію.

Система біостимуляції була розроблена в Лондоні компанією Ultratone Professional

 • Показання: зниження ваги, зменшення целюліту; поліпшення осанки, підвищення тонусу, тренування м'язів; зменшення набряклості, виведення токсинів; поліпшення форми грудей, зміцнення і омолодження м'язів тазового дна, відновлення після пологів; підтяжка, зволоження, поліпшення кольору шкіри
 • Тривалість: 30-60 хвилин
 • Відновлення: не потребує
 • Курс : 10-12 процедур
 • Максимальний ефект: 12 місяців
 • Поєднується: з програмамми корекції фігури iLipo, Vela Shape II, УВТ, мезотерапією
 • Протипоказання: cерцево-судинні захворювання, наявність кардіостимулятора, вагітність, епілепсія, тромбофлебіт, онкологічні захворювання, міоми, кісти, дисплазії

Чому біостимуляцію тіла рекомендують:

- підходить для корекції проблемних жирових відкладень
- можливість опрацювати найглибші м'язи
- можливість одночасно опрацьовувати різні ділянки тіла і обличчя
- індивідуальні програми терапії
- підходить для людей будь-якої спортивної підготовки
- процедура займає мало часу
- процедура комфортна


Ефективність біостимуляції Ultratone:

- ефект сеансу біостимуляції порівняємо з часом інтенсивного тренування
- зменшення жирових відкладень, целюліту
- формування красивого рельєфу м'язів і постави
- відновлення організму після пологів
- підтяжка шкіри
- стимуляція природних процесів в організмі
- поліпшення обмінних процесів, виведення токсинів
- зменшення набряклості і виведення зайвої рідини з організму
- поліпшення кровообігу і зміцнення судин
- зняття напруги і зменшення болю м'язів після фізичних навантажень
- розслаблення організму


Як працює біостимуляція тіла: 

Природним способом схуднення і корекції фігури є спеціальний здоровий режим харчування і фізичні навантаження. Прекрасним доповненням до такого режиму є біостимуляція. Під час терапії використовується біоелектрична стимуляція, міостимуляція, мікрострумова терапія, електроліполіз. За рахунок такого впливу активізуються природні процеси в організмі, в результаті можливо швидше отримати бажані результати. Також біостимуляція незамінна для тих, хто хоче підтримувати форму, але має обмеження, що не дозволяють тренуватися в бажаному темпі.

Перед початком курсу біостимуляції визначається індивідуальна програма терапії. Універсальність технології дозволяє досягти максимального ефекту для пацієнтів з різними потребами.

Програми паралельного шейпінгу:


«Стрункість і схуднення»: програма сприяє спалюванню жиру за рахунок прискорення обмінних процесів в організмі. Також підтягується шкіра і підвищується тонус в'ялих і слабких м'язів.

«Антицелюліт»: спеціальна програма, що дозволяє антицелюлітним засобам проникати глибоко в шкіру. Сприяє глибокому зволоженню шкіри, підтяжки, підвищенню тонусу і пружності тканин.

«Глибока підтяжка і поліпшення тонусу»: сприяє швидкій появі красивих контурів і стрункості тіла. Дозволяє тренувати м'язи, які не працюють навіть при інтенсивних фізичних вправах, але важливі для визначення форми тіла.

«Загальний фітнес»: програма робить м'язи міцними і рельєфними, фігура стає гармонійною. М'язи тренуються за рахунок поступової і послідовної стимуляції.

«Відтік лімфи і детоксикація»: допомагає зменшити набряклість в області живота і щиколоток. Зайва рідина і токсини виводяться з організму за рахунок поліпшення відтоку лімфи і глибокого заспокійливого масажу.

«Нехірургічна підтяжка обличчя»: в результаті терапії зменшуються дрібні зморшки, шкіра стає більш пружною і еластичною, підтягуються в'ялі м'язи, обличчя виглядає молодше. Програма забезпечує зміцнення, підтяжку м'язів і омолодження шкіри.

«Підтяжка бюста, рук і ніг»: курс біостимуляції допоможе зробити груди підтягнутими і пружними, додасть їм красиву правильну форму. Спеціальна програма побудована на підтяжці і зміцненню шкіри грудей і м'язів навколо рук.

«Підтяжка і схуднення сідниць і стегон»: ідеальна програма для корекції фігури грушоподібного силуету. Ефективно розгладжує рельєф шкіри, зменшує ямки на жирових відкладеннях.

«Тазове дно, післяпологовий період і постава»: ідеальна програма для жінок в післяпологовий період, розроблена для зміцнення і омолодження м'язів тазового дна. В результаті терапії відновлюється постава, еластичність м'язів і поліпшується підтримка внутрішніх органів.

«Зволоження, підвищення тонусу і збереження обличчя і тіла»: насичена концентрована програма спрямована на схуднення, підтримання тонусу, підтяжку, поліпшення обмінних процесів, посилення відтоку лімфи, омолодження тіла та обличчя. Підходить для підтримуючого курсу, рекомендується проходити два рази на місяць. Закріплює позитивні результати основного курсу терапії.