Лазерне видалення судинних утворень, зірочок, купероз

Лазерне видалення судинних утворень - видалення капілярів на обличчі та тілі

Купероз - неприємне захворювання, яке псує зовнішній вигляд шкіри і приносить масу комплексів і невпевненість в собі. Ця хвороба являє собою стійке розширення дрібних судин через втрату їх еластичності. Здорові судини при посиленні кровообігу розширюються, а при потребі - звужуються. При куперозі витонченні стінки капілярів не здатні справлятися з такими навантаженнями, тому під тиском крові вони розширюються більше, а назад звузитися не можуть. У підсумку, на шкірі утворюються судинні сіточки і зірочки, які потребують лікування. Ефективним способом є лазерне видалення судин. Ця послуга доступна в «Центрі здорової естетологіі».

  • Показання: видалення судинних зірочок
  • Тривалість: 30-60 хвилин
  • Відновлення: від 1 до 7 днів у залежності від типу утворення
  • Курс: 1 процедура
  • Максимальний ефект: проявляється після першої процедури
  • Поєднується: з дерматоскопією та більшістю косметологічних процедур

Через що з'являється купероз
Перш ніж почати лікування куперозу лазером, потрібно з'ясувати причину захворювання. Ефективність результату безпосередньо залежить від чинників, які спровокувала недуга. Його потрібно визначити і виключити, щоб уникнути рецидиву. Основними причинами появи купероза на обличчі й тілі є:

- спадковість;
- зловживання спиртними напоями;
- куріння;
- неправильне харчування: надмірне вживання гострої їжі, солінь, шоколаду, кави, міцного чаю та інших продуктів;
- часті відвідування солярію, лазні і сауни;
- постійний стрес і переживання;
- агресивні косметологічні процедури;
- різкі перепади температурних режимів;
- гормональні зміни і інші.

Фахівці «Центру здорової естетологіі» допоможуть визначити першопричину і запропонують оптимальний спосіб видалення судинних утворень з урахуванням їх розміру, причин появи, фізіологічних особливостей кожного пацієнта.

Видалення судин лазером: переваги процедури
Існує безліч методів лікування куперозу, однак найбільш ефективне є лазерне видалення судинних зірочок - безпечний і атравматичний спосіб, який можна використовувати на обличчі, тілі, а також в делікатних зонах. Крім цього, таке лазерне видалення куперозу має такі переваги:

- безболісність: під час процедури пацієнт відчуває тепло і незначне поколювання, тому видалення судин лазером не вимагає анестезії;
- відсутність шрамів, рубців і пігментації після процедури;
- швидкість: лазерне видалення судин, в середньому, займає 15-20 хвилин;
- не потрібна спеціальна підготовка і реабілітація.

Коли не можна прибрати судини на обличчі лазером
Лазерне видалення куперозу протипоказано при наявності:

- онкологічних захворювань;
- аутоімунних порушень;
- цукрового діабету;
- епілепсії;
- пошкоджень в області, де планується проведення процедури;
- запальних захворювань, які супроводжуються підвищенням температури тіла;
- при схильності до утворення келоїдних рубців.

Також лазерна коагуляція судин не проводиться в період вагітності і лактації. У разі виявлення у пацієнта протипоказань, дипломовані лікарі нашого Центру запропонують альтернативні методи лікування.

Лазерне видалення судин: особливості процедури
Лазерний промінь впливає на ділянку шкіри, на якому знаходиться судинне утворення - відбувається нагрів гемоглобіну, що призводить до згортання крові, в результаті чого судини склеюються, стають прозорими і непомітними. Позитивний ефект помітний відразу ж:

- шкіра стає чистою;
- не залишається негативних наслідків у вигляді рубців, опіків і пігментних плям;
- невелике почервоніння після процедури зникає самостійно протягом декількох годин.
За два тижні до і після процедури необхідно відмовитися від відвідування сауни, лазні та солярію, а також не проводити хімічний пілінг і подібні процедури.

Увага! У деяких випадках після видалення судинних утворень може з'явиться скоринка, яку категорично не можна зривати - вона відпаде самостійно протягом 2 тижнів, а щоб прискорити цей процес, лікар може порекомендувати спеціальну мазь.

«Центр здорової естетологіі» пропонує прийнятні ціни на лазерне видалення судин в Києві. Вартість процедури залежить від розміру утворення, індивідуальних особливостей пацієнта і інших чинників. Отримати консультацію від наших професіоналів і дізнатися точну ціну можна на прийомі - запис здійснюється на сайті або по вказаному телефону.