Лазерне лікування акне, постакне

Лазерне лікування акне, постакне - найефективніший і результативний спосіб лікування вугрового висипу

Акне, або вугрі - хронічне захворювання, яке виникає в результаті закупорки сальних залоз і підвищеного вироблення шкірного сала. Ця хвороба особливо поширена серед підлітків, але, незважаючи на це, акне зустрічається і у дорослих людей. При неправильному лікуванні або спробах самостійно видалити прищі може з'явиться постакне - сліди вугрової висипки у вигляді рубців, пігментних плям, глибоких шрамів і розширених пор. Сьогодні існує безліч методів лікування акне і постакне: антибактеріальна терапія, мезотерапія, різні пілінги і інші варіанти. Однак найефективнішим і результативним способом є лазерне лікування вугрового висипу.

Акне: форми ускладнень 

Основною формою ускладнення після акне є постакне, яке виражається в естетичних шкірних змінах, видимих людському оку. Найчастіше постакне виникає в тих випадках, коли вугрі піддавалася тривалому неправильному лікуванню. Постакне може з'являтися як разом із запальним процесом, так і без нього. Лікування постакне - це дорогий і тривалий процес, який не дає гарантованого результату. Найкраще лікувати захворювання в період виникнення вугрової висипки (акне), а не запускати запальний процес.

Звертаючись в «Центр здорової естетологіі» для лікування даної проблеми, ви в першу чергу пройдете консультації фахівців:

- ендокринолога;
- дерматолога;
- дієтолога.

Існують різні форми постактне:

 • Шкірні покриви, які мають розширений стан.
 • Рубці, формування яких відбувається з різних причин (запальний процес пошкоджує дермальний шар, косметичні процедури, які відрізняються особливою грубістю, механічний пілінг, здійснюваний некваліфікованим спеціалістом).
 • Уражені ділянки можуть змінювати забарвлення.
 • Зміна роботи судин, яке дає плями, капілярну сітку, почервоніння.


Методології позбавлення від постактне 

Після того як ви проконсультувалися з відповідними лікарями, в клініці необхідно пройти лабораторні дослідження, які покажуть, які процедури використовувати в вашому випадку найкраще. Так, проводиться аналіз на демодекс, флору, чутливість до антибіотиків. Клініка пропонує вам безліч варіантів вирішення проблеми в залежності від виду та форми ураження, а також індивідуальних особливостей. На початкових стадіях захворювання, а також при акне, для початку потрібна антибактеріальна терапія, яка йде з лікуванням супутніх захворювань.

Крім цього, в клініці ви можете отримати професійний косметологічний догляд за шкірою обличчя:

 • Плазмоліфтінг.
 • Мезотерапія.
 • Fraxel лазерне шліфування постакне.
 • ELOS усунення застійних плям постакне.

Постакне: розширені пори

Розширення пір відбувається через те, що в волосяних фолікулах і сальних залозах накопичується підшкірне сало з забруднювачами і роговими лусочками. Позбутися від розширених пор можна декількома способами:

 • Мезотерапія і прийняття препаратів, в яких міститься вітамін А.
 • Очищення пір різними способами чищення обличчя для того, щоб видалити комедони.
 • Проведення пілінгів з різними кислотами.

Постакне: рубці

Під час того, як рубці тільки з'являються, перевага віддається процедурам, за допомогою яких стимулюється робота колагенових клітин і фібробластів. Для цього застосовується ультразвукова та мікротокова терапія, вколюється гіалоурановая кислота, шкіра насичується біологічно активними компонентами та добавками.

Якщо ж рубці вже сформувалися, їх можна тільки скорегувати. Коригування проводять як за допомогою згладжування навколишньої шкіри, так і за допомогою підняття дна рубця. Для цього використовується шліфування, а також пілінги за допомогою кислоти, ліфтинги.

Постакне: дисхромії

Порушення пігментації шкіри можуть проявлятися як у надмірній пігментації, так і в її відсутності. В цьому випадку краще всього допомагають пілінгові препарати і процедури на основі кислот, які проникають глибоко в підшкірні шари.

Якщо присутні пігментні плями, їх висвітлюються спеціальними препаратами. Найкраще грамотно комбінувати у використанні техніки і препарати, адже в цьому випадку вони дадуть кращий результат.

Лікування постакне за допомогою лазерної терапії

На даний момент найпопулярнішою процедурою є лазерне шліфування, в якому використовується СО2-лазер. Великою перевагою такої процедури є те, що помітне поліпшення можна спостерігати вже після першої процедури. Якщо ж при цьому стимулювати синтез колагену, то ефективність процедури буде збільшуватися в рази. Будь-яке лікування акне, постакне, рубців або інших шкірних проявів - це кропіткий процес, який вимагає досвіду роботи майстра і наявності сучасного обладнання. Лікування, яке не буде підходити саме вам, або буде виконано некоректним чином, дає ризик формування нових рубців, занесення інфекції, запальних процесів та інших неприємних наслідків.